Späť na všetky články
pred 3 mesiacmi 5743 videní | 6 minúty čítania

Dovolenka pre náročných. Vyberáme niekoľko prémiových letných rezortov z ponuky Idem.sk

Dovolenka pre náročných. Vyberáme niekoľko prémiových letných rezortov z ponuky Idem.sk
Hoci sú drahšie, ponúkajú vysoký štandard a špičkové služby. A kde inde si dopriať, ak nie na dovolenke?

Ešte stále nemáte vybratú letnú dovolenku a chcete si dopriať niečo skutočne výnimočné? V tom prípade ste tu správne. Z ponuky letných dovoleniek Idem.sk pre vás tentoraz vyberáme prémiové hotely, ktoré sú síce drahšie, ale sú tiež zárukou vysokého štandardu, luxusného vybavenia, výbornej lokality a nadpriemerných služieb.

 

V našom zozname top hotelov nájdete rezorty z gréckych ostrovov Kréta a Rhodos, zo španielskej Almerie a Andalúzie, talianskej Sardínie, z Chorvátska, Severného a Južného Cypru, ako aj z Tuniska, Egypta alebo Turecka. Keď si rozkliknete ktorúkoľvek z menovaných destinácií, dozviete sa o nej ďalšie zaujímavosti, ktoré sme publikovali na našom portáli idem.

Výber destinácie teda nechávame úplne na vás. Teraz však už prejdime k spomínaným hotelom.

 

Kréta

Anemos Luxury Grand Resort

Anemos Luxury Grand Resort na Kréte je novootvorený luxusný hotel, zasadený v peknom prírodnom prostredí. Leží priamo na pieskovej pláži, ponúka špičkové služby a vynikajúcu kuchyňu. Okrem vonkajších bazénov môžu hostia využívať aj vnútorný vyhrievaný bazén.

Hotel myslel aj na deti, pre ktoré tu vyhradil detský bazén so šmykľavkami a detské ihrisko s mini vodným svetom. Stravovanie je zabezpečené formou polpenzie, avšak priplatiť si môžete aj za plnú penziu.

> viac informácií o hoteli

 

Grecotel Caramel Boutique Resort

Ak by sme si mali vybrať jedno slovo, ktorým opíšeme Grecotel Caramel Boutique Resort, bude to jednoznačne štýl. Tento elegantný hotel je známy svojím krásnym vonkajším bazénom a polohou priamo na pláži s karamelovo sfarbeným pieskom.

V interiéroch dizajnéri mimoriadne vkusne skombinovali atmosféru ostrova Kréta s moderným luxusným vybavením. Ako bonus majú hostia k dispozícii služby wellness a spa a pre deti sú pripravené aj animačné programy. Ubytovaní si pochvaľujú veľký výber excelentných jedál, hoci za polpenziu si tu treba priplatiť.

> viac informácií o hoteli

 

 

Rhodos

Mayia Exclusive Resort & Spa

Tento päťhviezdičkový hotel s vynikajúcimi službami otvoril svoje brány len nedávno, konkrétne v júni 2018. Novotou a luxusom tu dýchajú nielen vkusne zariadené izby, ale aj tunajšie 3 a'la carte reštaurácie – grécka, talianska a ázijská. Stravu si hostia užijú do sýtosti, keďže majú k dispozícii plnú penziu formou bufetu s neskorými raňajkami a ľahkým občerstvením počas dňa v snackbaroch.

Rezort sa nachádza približne 100 metrov od pieskovo-kamienkovej pláže a len 15 kilometrov od tradičnej dedinky Lindos, ktorá je obľúbenou turistickou lokalitou.

> viac informácií o hoteli

 

Mitsis Alila Exclusive Resort & Spa

Hotel Mitsis Alila je vhodný najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívnejšiu dovolenku. Rozľahlý rezort sa nachádza približne 4 kilometre od rušného letoviska Faliraki, 3 kilometre od aquaparku a cca 10 kilometrov od hlavného mesta Rhodos.

Veľkým benefitom hotela je jeho poloha priamo pri pieskovo-kamienkovej pláži. Hostia sa môžu tešiť na stravovanie formou ultra all inclusive s vynikajúcimi jedlami a nápojmi počas celého dňa. Na vyžiadanie je k dispozícii bezlepková, bezlaktózová, vegetariánska, diabetická či vegánska strava.

> viac informácií o hoteli

 

Španielsko

Protur Roquetas Hotel & Spa

Luxusný, a predsa cenovo dostupný komplex Protur Roquetas v španielskej Almerii, sa nachádza pri dlhej a širokej štrkopieskovej pláži, ktorá je ocenená modrou vlajkou.

Rezort ponúka výborné služby all inclusive, denné a večerné animačné programy pre deti i dospelých, ako aj malý vodný park s detskými atrakciami a šmykľavkami. Ide teda o ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

> viac informácií o hoteli

 

 

Severný Cyprus

Concorde Luxury Resort

Hotelový rezort Concorde sa nachádza v luxusnom cyperskom letovisku Bafra, ktoré je vychýrené nádhernými plážami. Hostí poteší nielen moderným a štýlovým ubytovaním s množstvom služieb, ale aj stravovaním vo forme ultra all inclusive, dokonca aj s polnočným bufetom a nočným občerstvením. Kvalitné jedlá a nápoje tu teda máte k dispozícii prakticky nonstop.

Veľkým plusom hotela je aj jeho poloha priamo pri súkromnej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora s krištáľovočistou vodou. Deti dozaista nadchne aquapark, ako aj animačný program.

> viac informácií o hoteli

 

Južný Cyprus

Asterias Beach

Luxusný hotelový rezort Asterias Beach je situovaný priamo pri nádhernej pieskovej pláži, ktorá je ocenená modrou vlajkou. Na dne mora sú miestami aj kamenné platne.

Stravovanie je zabezpečené vo forme polpenzie, avšak za príplatok si môžete dokúpiť aj all inclusive. Viac už napovedia samotné fotografie.

> viac informácií o hoteli

 

Sunrise Beach

Špecifikom luxusného hotela Sunrise Beach je, že leží priamo v centre letoviska Protaras, čo znamená množstvo obchodov, barov, reštaurácií a pestrý nočný život.

Nachádza sa pritom priamo pri zlatistej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora, čiže všetko, čo potrebujete pre vašu dokonalú aktívnu dovolenku, máte hneď nadosah. V cene pobytu je stravovanie formou polpenzie.

> viac informácií o hoteli

 

Tunisko

Royal Garden Palace

Zo slnečného tureckého ostrova Džerba vyberáme krásny hotelový komplex Royal Garden Palace, v ktorom sa budete cítiť naozaj kráľovsky.

Hotel leží v palmovej záhrade priamo pri pláži s bielym pieskom v pokojnej časti turistickej zóny mesta Midoun. Hostia si tu môžu vychutnávať služby all inclusive a tí aktívnejší si môžu aj zašportovať na tunajších ihriskách, či dokonca zahrať golf na golfovom ihrisku v okolí.

> viac informácií o hoteli

 

 

Egypt

Albatros Palace

Tým, ktorí si chcú počas dovolenky užiť krásne izby, vynikajúci all inclusive servis, bazény, pieskovú pláž rovno pred hotelom, ale aj skvelé možnosti na pozorovanie podmorského sveta, jednoznačne odporúčame hotel Albatros Palace v egyptskej Hurghade.

Deti sa tu môžu vyblázniť v aquaparku, detskom bazéne, na detskom ihrisku a v miniklube.

> viac informácií o hoteli

 

Ďalšie ponuky letných dovoleniek aj za zvýhodnené last minute ceny nájdete na stránkach www.idem.sk.

 

Dovolenka s Idem.sk

Súvisiace články
pred 3 mesiacmi 47018 videní | 3 minúty čítania