O nás


O nás

NAŠA FILOZOFIA

  • úcta a slušnosť pri komunikácii s klientom je pre nás prvoradá
  • kvalitné služby sú pre nás samozrejmosťou
  • snažíme sa poskytovať objektívne informácie o zájazde a preto osobne navštevujeme všetky ubytovacie kapacity a neprikrášľujeme ich skutočný stav
  • pri akomkoľvek probléme počas zájazdu sa ho snažíme promptne riešiť
  • ak je klient nespokojný, radi ho v záujme skvalitnenia našich služieb vypočujeme
  • vážime si lojalitu našich stálych a verných klientov
  • sme Vám k dispozícii 7 dní v týždni online

NAŠA PONUKA

Letná dovolenka
Náš tradičný produkt zahŕňa európske aj mimoeurópske prímorské dovolenkové destinácie s odletmi z Bratislavy, Košíc. V ponuke nájdete širokú škálu hotelov rôznej kategórie, hotely pre rodiny s deťmi či hotely len pre dospelých. K veľkým obľúbencom patria grécke ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos a Zakynthos, španielska Andalúzia, Sardínia, či Turecká a Egejská riviéra.

Exotické dovolenky
Ak v zime zatúžite po letných slnečných dňoch a relaxe na pláži, vyberte sa do niektorej z exotických krajín Karibského mora, Indického oceánu či Blízkeho východu. V ponuke nájdete odlety z Bratislavy, Viedne, Budapešti a Prahy. Vo vybraných destináciách sú vám k dispozícií 24 hodín denne naši česky/slovensky hovoriaci delegáti. Okrem pobytových zájazdov ponúkame aj kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy.

Po svete šírom, jedine s Firom:)

Lyžovanie a snowboarding
Milovníci zimy a s ňou spojených radovánok si u nás určite prídu na svoje. Či už plánujete vyraziť do rakúskych, talianskych alebo francúzskych Álp, máte na výber zo širokej palety rôznych typov ubytovania v obľúbených a renomovaných strediskách. Excelentne upravené zjazdovky, kvalitné služby, krátke čakanie v radoch na vlek a bohatá ponuka apres ski služieb - to všetko čaká len na vás.

Poznávacie zájazdy a letecké víkendy
Kvalitné spoznanie inej krajiny a naplánovanie cesty - to chce nemalú prípravu, na ktorú väčšinou nemáte ani podmienky ani čas. Práve preto vám ponúkame poznávacie zájazdy s odletom z Bratislavy či Viedne, ktoré zostavili naši špecialisti a o ktorých plynulý priebeh sa starajú skúsení sprievodcovia, ktorí tiež prekonajú jazykovú bariéru a poskytnú vám množstvo zaujímavých informácií o navštívených miestach. Je len na vás, ktorý z našich zájazdov si vyberiete.

POĎAKOVANIE

Za celý kolektív cestovnej agentúry Idem.sk Vám ďakujeme za dôveru a sľubujeme, že aj v tomto roku urobíme všetko pre zabezpečenie kvalitných služieb. Bude pre nás cťou, ak strávite tohtoročnú dovolenku s našou cestovnou agentúrou.


S úctou
kolektív Idem.sk

Prečítajte si aj: Kontakty