Späť na všetky články
pred 6 mesiacmi 2098 videní | 5 minúty čítania

Mimoriadna ponuka dovoleniek v Španielsku

Mimoriadna ponuka dovoleniek v Španielsku
Vyberte si dovolenku v špeciálnej akcii, vďaka ktorej ušetríte.

Letná dovolenka na juhu Španielska sa aktuálne spája nielen s krásnymi plážami a veľkolepou architektúrou, ale aj s mimoriadne výhodnými cenami. Na Idem.sk nájdete vybrané hotely v Andalúzii a na Malorke špeciálnu akciu, vďaka ktorej ušetríte.

 

Hotel Zoraida Park & Garden Resort

Štvorhviezdičkový hotel s all inclusive službami, ktorý je výbornou voľbou pre rodinné dovolenky s deťmi. Tak by sa dal jednou vetou opísať Hotel Zoraida Park na pobreží Stredozemného mora. Keďže ale toto miesto návštevníkom ponúka oveľa viac, bola by škoda nepokračovať. 

Hotel Zoraida Park s bazénom

Súčasťou hotela sú tri vonkajšie bazény.

Hotel vyniká výbornou polohou, keďže sa nachádza len pár metrov od kvalitnej pláže. Len pre zaujímavosť, Španielsko má najviac pláží ocenených modrou vlajkou na svete už od roku 1987.

Výhľad na more z hotelovej izby

Z väčšiny hotelových izieb máte výhľad priamo na more.

Rezort a jeho okolie je ideálnym prostredím pre komfortnú dovolenku, kde nemusíte nič riešiť. Všetko potrebné totiž máte hneď po ruke. Od kvalitného all inclusive stravovania formou bufetu až po zábavné aktivity pre celú rodinu.

Zatiaľ čo vy si budete užívať slnko na neďalekej pláži, vašich najmenších budú určite viac lákať vonkajšie bazény s tobogánom a pirátskou loďou.

Detský bazén s toboganom

Detské bazény s toboganom a pirátskou loďou.

Aj vďaka tomuto klubu si užijete Andalúziu naplno, pretože o vaše deti sa postarajú skúsení animátori, ktorí ich vtiahnu do sveta zábavy a hier. 

Mesto Roquetas de Mar

Pobrežie Alboránskeho mora v meste Roquetas de Mar.

Ak však nechcete celú dovolenku stráviť iba na pláži a v rezorte, v jeho blízkosti sa nachádzajú štýlové kaviarne, chutné reštaurácie aj užitočné obchody. 

Historickú časť mesta Roquetas de Mar máte od hotela vzdialenú asi 3 kilometre, ktoré môžete prejsť po pobrežnej promenáde alebo autobusom. Ďaleko to nemáte ani do starobylej Almerie.

Ak teda hľadáte dovolenkový tip na leto, kde sa môžete opaľovať na pláži, oddychovať pri bazéne, dobre sa najesť, spoznávať okolie a k tomu všetkému ešte aj ušetriť, práve ste ho našli.

 

Hotel Iberostar Malaga Playa

Predstavte si miesto, na ktorom vás z jednej strany obklopujú veľkolepé hory a z tej druhej nádherné more. Vitajte v hoteli Iberostar Malaga Playa, v okolí ktorého to práve takto vyzerá.

Výbornú lokalitu napokon potvrdzuje aj dostupnosť pláže, ku ktorej sa dostanete za minútu. To je len jedna z vecí, ktorou vás bude dovolenka v tomto hoteli rozmaznávať. Tou ďalšou môže byť aj jeho samotná výzdoba. Zvonku vyzerá ako palác a inak to nie je ani v interiéri. 

Hotel Iberostar Malaga Playa

Zdroj: Iberostar

Hotel bol totiž zrekonštruovaný, takže ponúka najvyššiu úroveň služieb aj komfortu. Od jedla až po bytovanie.

Chodiť za nimi nemusíte vôbec ďaleko, pretože v okolí nájdete golfové ihrisko, spa centrum, paddle tenisové kurty či fitnes centrum. Samozrejmosťou je množstvo vodných športov, ktoré nájdete priamo na pláži.

Hotelová izba

Ak sa pri výbere dovolenky rozhodujete aj podľa možností pre vaše deti, potešíme vás. Súčasťou hotela je detský bazén so šmýkačkami, ihrisko či aquafun zóna.

Dovolenka v letovisku Costa del Sol sa nesie aj v znamení zážitkov či kulinárskych pôžitkov. V tom prvom prípade si môžete dovolenku rozšíriť o návštevu mestečka Nerja, ktoré je od hotela vzdialené asi 11 kilometrov. 

Mesto Nerja

Pobrežné mestečko Nerja ponúka množstvo tipov na výlety v okolí. Medzi tie najkrajšie patrí jaskyňa Nerja či akvadukt Águila.

V tom druhom prípade sa uspokojíte ešte skôr. Hotel sa nachádza asi 200 metrov od centra s kvalitnými reštauráciami a barmi, kde môžete tráviť večery s celou rodinou.

Nádvorie hotela Iberostar Malaga Playa

Pompézny exteriér hotela Iberostar Malaga Playa. Zdroj: Iberostar

Viete si predstaviť, že svoju letnú dovolenku strávite s celou rodinou práve tu?

 

Hotel Globales Samoa

Kto sa chce „odtrhnúť od sveta“ a dovolenkovať na ostrove, pre toho tu máme akciovú dovolenku na Malorke v štvorhviezdičkovom hoteli Globales Samoa. Ide o jeden z najobľúbenejších španielskych prázdninových hotelov z našej ponuky. 

Hotelová izba

Niet sa čomu diviť, veď je obklopený borovicovými záhradami, krásnou pieskovou plážou Cala Domingos a zátokou Caló des Moro. Okrem prírodných krás nájdete v okolí niekolko reštaurácií a barov.

Pláž Cala Domingos

Pláž Cala Domingos.

Dovolenku v tomto prázdninovom hoteli vyhľadávajú hlavne rodiny s deťmi. Zatiaľ čo vy dospelí oceníte all inclusive služby a príjemnú atmosféru, pozornosť vašich detí upúta detský bazén, miniklub či detské ihrisko.

Dospelí majú k dispozícii mini golf, vonkajší bazén či tenisové kurty.

Hotelový bazén

Od hotela to máte k moru na zopár krokov. Potom sa ocitnete na pláži Cala Domingos s bielym jemným pieskom. V spojení s krásnou modrou vodou vytvára nádherný kontrast, ktorý dopĺňa zelená farba z okolitých stromov.

Zátoka Caló des Moro

Obľúbená zátoka Caló des Moro.

Pokiaľ hľadáte ideálne miesto na all inclusive dovolenku s malými deťmi, pri ktorej nechcete príliš rozhadzovať, máme pre vás dobrú správu. 

 

Španielsko s Idem.sk

Súvisiace články
pred 11 mesiacmi 84351 videní | 6 minúty čítania
pred rokom 81182 videní | 6 minúty čítania