Všeobecný popis hotela Evenia Zoraida Beach Resort:

 

 • O hoteli
  Rozsiahly hotelový rezort Evenia Zoraida Beach Resort, s výhľadom na krásnu piesočnato-kamienkovú pláž Roquetas de Mar, je ideálnym miestom pre relax a odpočinok. Tento komplex sa skladá z dvoch budov - Park a Garden, s celkovým počtom 848 izieb, ktoré sú prispôsobené aj pre potreby handicapovaných klientov. Jeho umiestnenie umožňuje ľahký prístup k rôznym lokálnym atrakciám a poskytuje príležitosti pre poznávanie okolia, vrátane starobylej Almerie a Mini hollywoodu.
   
 • Poloha
  Hotel je situovaný priamo pri pobrežnej promenáde v obľúbenom letovisku Roquetas de Mar, poskytujúc ľahký prístup k reštauráciám, barom a nákupným možnostiam. Autobusová zastávka pri hoteli umožňuje ľahké cestovanie do centra letoviska alebo na ďalšie výlety.
   
 • Ubytovanie
  Ubytovanie zahŕňa štandardné izby s moderným vybavením, ako je vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV, chladnička a trezor. Súčasťou niektorých izieb je balkón alebo terasa. K dispozícii sú aj štandardné izby s nádherným výhľadom na more a priestrannejšie Junior suity s obývacou časťou.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel ponúka širokú škálu zariadení vrátane recepcie, výťahov, reštaurácie so show cooking, štyroch á la carte reštaurácií, štyroch barov vrátane baru pri bazéne, diskotéky a TV miestnosti. Pre pohodlie hostí je k dispozícii WiFi zadarmo, internetový kútik, bazény so slanou a sladkou vodou, detský bazén, aquapark so šmykľavkami, vnútorný bazén a sauna, miniclub, detské ihrisko, požičovňa áut a obchodíky.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel ponúka all inclusive služby, ktoré zahŕňajú raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo nápojov. Pre náročnejších klientov je k dispozícii all inclusive Gold s prístupom k tematickým reštauráciám, trezorom na izbe zadarmo a výberom zahraničných nápojov.
   
 • Pláž
  Hotel je priamo pri piesočnato-kamienkovej pláži s hrubším pieskom, oddelenej od rezortu len plážovou promenádou. Za poplatok sú dostupné ležadlá a slnečníky, čím sa zaručuje pohodlie pri slnení.
   
 • Okolie
  Hotelový rezort sa nachádza v blízkosti mnohých atraktívnych miest, ako je napríklad starobylá Almeria, Mini hollywood, Granada, Národný park Cabo de Gata, alebo malebná dedinka Mojacar. Okolie ponúka bohaté možnosti na výlety a objavovanie kultúrnych i prírodných krás regiónu.
   
 • Vzdialenosti
  Pláž: 0 m
  Letisko Almeria: 40 km
  Centrum mesta (nákupné centrum): 2 km
  Nákupné možnosti: 50 m od hotela   
Lokalita

Španielsko

Španielsko

Španielsko je krásna krajina s množstvom turistických atrakcií. Ak hľadáte dovolenku v Španielsku, môžete sa tešiť na krásne pláže pri Stredomorskom pobreží, objavovanie historických a prírodných krás nielen vo vnútrozemí a romantickú Andalúziu. Španielsko je krajina kvitnúca 365 dní v roku!

Costa del Sol

Príchod na Costa del Sol znamená nájsť krásnu krajinu, rozprávkové pláže, výborné jedlo, zaujímavé zvyky a tradície. Objavíte bohaté kultúrne dedičstvo, úžasné pobrežné oblasti a očarujúce biele vnútrozemské dediny a blízkosť historicky zaujímavých miest – Malagy, Sevilly, Granady s palácom Alhambra, Cordóby a v neposlednom rade Gibraltaru. Vyznávačov športu a najmä golfu plne uspokojí veľké množstvo kvalitných golfových ihrísk. Vďaka svojmu príjemnému podnebiu, 300 slnečnými dňami za rok je jednou z najnavštevovanejších častí Andalúzie.

Costa de Almería

Costa de Almería sa nachádza v najvýchodnejšej časti Andalúzie, provincie, ktorá je najsuchšou časťou celého Španielska s rozľahlou skalnatou polopúšťou. Je charakteristická pôvabnými rybárskymi dedinkami, dlhými bielymi plážami s modrou vlajkou EU a priezračnou vodou a na pobreží nájdete niekoľko pekných letovísk, ako napríklad Roquetas de Mar, ktoré bolo pôvodne rybárskou dedinkou a v posledných rokoch sa zmenilo na vyhľadávané turistické miesto.

Mena:Euro
Časový posun:+0h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Kráľovstvo
Jazyky:Španielčina, Katalánčina, Baskičtina
Hlavné mesto:Madrid
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1765 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2645 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8103 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7544 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1878 videní | 5 minúty čítania