Späť na všetky články
pred 8 mesiacmi 4164 videní | 7 minúty čítania

Dovolenka: Tieto all inclusive hotely s toboganmi si zamilujú nielen deti

Dovolenka: Tieto all inclusive hotely s toboganmi si zamilujú nielen deti
Obrovskou prednosťou týchto all inclusive rezortov sú zábavné aktivity, ktoré uvítajú najmä rodiny s deťmi.

Tieto dovolenkové rezorty sú skutočnou špičkou. A to nielen vďaka skvelému ubytovaniu a stravovaniu. V porovnaní s inými all inclusive hotelmi sú ich obrovskou prednosťou zábavné aktivity, ktoré uvítajú najmä rodiny s deťmi.

 

Sultan of Dreams***** (Turecko)

Plánujete letnú dovolenku s rodinou a vašou vysnívanou destináciou je Turecko? Odporúčame vám poobzerať sa po 5-hviezdičkovom hoteli Sultan od Dreams, ktorý sa nachádza v juhozápadnej časti krajiny, konkrétne na Tureckej riviére.

Ubytovanie v Sultan of Dreams*****

Hotel je situovaný hneď vedľa pieskovo-kamienkovej pláže. Okrem toho sa môžete tešiť na dva vonkajšie bazény, vnútorný a relaxačný bazén a bazén pre deti.

Ak vás kúpanie omrzí a zažiada sa vám trochu adrenalínu, zájdite do tamojšieho aquaparku, ktorý má až osem šmýkľaviek.

Spomedzi ďalších benefitov, ktoré uvítajú najmä rodiny s deťmi, pripomíname, že súčasťou hotela je miniklub pre deti od 4 – 12 rokov a ihrisko. Pre najmenších návštevníkov je zabezpečený aj detský bufet a minidisco.

Aby ste mali istotu, že strávite dovolenku v tomto rezorte, rezervujte si termín čo najskôr. Navyše, prvé dieťa s vami pocestuje len za jedno euro.

Viac informácií o rezorte Sultan of Dreams*****

- štandardné dvojlôžkové izby s prístelkami a rodinné izby
- stravovanie ultra all inclusive
- letecky z Bratislavy a Košíc
- cena: od 629 eur/osoba

 

Lindos Princess***** (Grécko)

Rezort Lindos Princess Beach sme už na našom portáli spomínali niekoľkokrát. No keďže ide o skutočnú špičku medzi all inclusive hotelmi, nesmieme naň zabudnúť ani teraz.

Ako možno viete, rezort Lindos Princess Beach je situovaný na gréckom ostrove Rhodos. Jeho polohu hodnotíme pozitívne najmä preto, že hneď vedľa neho nájdete pláž ocenenú modrou vlajkou.

V porovnaní s inými hotelmi sa môže pochváliť aj priestrannými izbami pre rodiny, ktoré sa dajú rezervovať v blízkosti pláže alebo s výhľadom na more.

V čase, keď si budete chcieť dopriať relax a trochu oddychu od detí, vezmite ich do detského klubu, ktorý je v ponuke počas celej letnej sezóny. Vaše ratolesti sa majú na čo tešiť – skúsení animátori pre ne pripravujú zaujímavé aktivity ako maľovanie na tvár, karneval či mini olympiádu.

Pre úplné vyžitie sa spoločne vyberte k vonkajším bazénom. Okrem hlbších so sladkou vodou sú k dispozícii aj dva detské bazény so šmýkľavkami. A to si počas rodinnej dovolenky jednoducho nesmiete nechať ujsť.

Viac informácií o rezorte Lindos Princess Beach*****

- stravovanie all inclusive
- letecky z Bratislavy a Košíc
- cena: od 629 eur/osoba

 

Evenia Zoraida  Beach Resort***** (Španielsko)

O čosi lacnejšou, no nemenej atraktívnou je dovolenka v španielskom rezorte Evenia Zoraida Beach Resort. A že to bude pre deti skutočný zážitok, o tom svedčí hneď niekoľko príležitostí na zábavu.

Počas letnej sezóny na nich čakajú animátori. Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na ihrisko a aquapark s atrakciami a toboganmi.

Dospelákov zrejme viac zaujíma ubytovanie, forma stravovania či to, ako sa do rezortu dostanú. Na rozdiel od iných letovísk, do Zoraidy sa dá letecky dostať len z Bratislavy.

Čo sa týka ubytovania, na výber máte až z vyše 800 štandardných izieb s balkónom alebo terasou. No a keďže tento zoznam zahŕňa len all inclusive hotely, aj pri tomto rátajte s plnou penziou.

Za príplatok si môžete dopriať all inclusive Gold, čo znamená, že počas pobytu sa môžete ísť najesť aj do a'la carte reštaurácie.

Viac informácií o Zoraida Park & Garden Resort*****

- bezprostredne vedľa pláže
- bohatý animačný program
- cena: od 559 eur/osoba

 

Kotva**** (Bulharsko)

Z temperamentného Španielska sa presunieme na Balkán, a to konkrétne do Bulharska. Práve tam nájdete 4-hviezdičkový all inclusive hotel Kotva, ktorý je pre deti hotovým rajom. Čaká tam na nich detský bazén s vodnými atrakciami.

Rovnako sa môžu tešiť aj na pirátsku loď, šmýkľavky a niekoľko toboganov. Aby bola zábava aj mimo aquaparku, animátori pre deti pravidelne organizujú minidisco.

Podobne ako pri iných all inclusive hoteloch, aj v tomto si môžete vybrať, či chcete bývať v štandardnej izbe (celkovo ich je 321) alebo v apartmáne (tých je 150).

Na vás zostáva i to, či sa budete počas dovolenky kúpať len v priestoroch hotela, alebo vybehnete aj tamojšiu pláž. Tá je od rezortu vzdialená 250 metrov.

Viac informácií o rezorte Kotva****

- letecky z Bratislavy a Košíc
- južná časť Slnečného pobrežia
- cena: od 279 eur/osoba

 

Concorde De Luxe Resort***** (Turecko)

Na Tureckú riviéru sa ešte raz vrátime. V tejto oblasti je totižto situovaný najlepší turecký all inclusive hotel a jeden z najlepších v celej Európe.

Concorde Deluxe Resort je najlepším all inclusive hotelom v Turecku.

Služby sú poskytované formou ultra all inclusive. To znamená, že okrem plnej penzie máte k dispozícii až šesť a'la carte reštaurácií (talianska, domáca či BBQ kuchyňa), detské bufety, cukráreň a tiež pokrmy pre vegetariánov.

Samozrejme, počas dovolenky nezostanú sklamané ani deti. V Concorde De Luxe Resort na ne čakajú dva bazény so šmýkľavkami, miniklub Moppet či detské ihrisko. Za príplatok sa dá zabezpečiť opatrovanie detí alebo prenájom detského kočíka.

Viac informácií o Concorde Deluxe Resort*****

- hneď vedľa pláže ocenenej modrou vlajkou
- vyše 400 štandardne zariadených izieb
- letecky z Bratislavy a Košíc
- cena: od 629 eur/osoba

 

 

Capo di Corfu***** (Grécko)

Dva tobogany, detské bazény, miniklub či špeciálna strava – aj vďaka týmto službám si rezort Mayor Capo di Corfu vaše deti jednoducho zamilujú.

Rovnaký luxus si, samozrejme, môžete dopriať aj vy. Stravovanie formou bufetov nezahŕňa len bežné pokrmy, ale aj špeciálne slané a sladké pochutiny, pravidelné snacky, nápoje rôznych druhov či dokonca bezlepkovú stravu.

Nadštandard je rovnako spojený aj s ubytovaním. Súčasťou hotela je až 253 moderne zariadených rodinných izieb.

Viac informácií o rezorte Mayor Capo di Corfu*****

- hneď vedľa pieskovej pláže s pozvoľným vstupom do mora
- letecky z Bratislavy
- množstvo športových a relaxačných aktivít-
- cena: od 699 eur/osoba

 

Mediterraneo Bay & Resort***** (Španielsko)

Mediterraneo Bay & Resort, ktorý nájdete v španielskej Almerii, je novinkou v ponuke Idem.sk. No aj za krátky čas rezort stihol zaujať mnohých dovolenkárov.

Veľkým lákadlom sú predovšetkým špičkové služby spojené s ubytovaním, stravovaním či voľnočasovými aktivitami. Ale vezmime to postupne.

Ako sme spomínali pri predošlom rezorte, aj v Mediterraneo Bay & Resort si návštevníci pochutia nielen na bežných pokrmoch, ale aj alkoholických či nealkoholických nápojoch (za nás odporúčame typickú sangriu) a pochutinách, ktoré sa podávajú počas celého dňa.

Na tomto rezorte sa nám páči, že tamojší aquapark je prispôsobený všetkým vekovým kategóriám. V časti AQUA-BABY sa vyšantia deti, na ktoré tu čakajú šmýkľavky a vodopády. Dospelí môžu zájsť do centrálnej časti aquaparku, kde sa nachádzajú väčšie tobogány a vodopády.

Viac informácií o Mediterraneo Bay & Resort*****

- viac ako 360 komfortne zariadených izieb
- hneď vedľa pláže s promenádou
- letecky z Bratislavy
- cena: od 706 eur/osoba

Rezervujte si vašu dovolenku ešte tento mesiac a vycestujte za najvýhodnejšie first minute ceny. Viac na idem.sk

 

 

Poleťte s nami za zážitkami!

Súvisiace články
pred 3 mesiacmi 47018 videní | 3 minúty čítania