Všeobecný popis hotela Mediterraneo Bay Hotel Spa & Resort:  

 

 • O hoteli
  Hotelový komplex v andalúzskom štýle, situovaný v pokojnej časti letoviska Roquetas de Mar, je ideálnym miestom pre relaxáciu a poznávanie miestnych atrakcií. Tento moderný a štýlový hotel ponúka hosťom kvalitné služby a výhľad na krásnu piesočnatú pláž. Hotel poskytuje pohodlné ubytovanie, výborné stravovacie možnosti a je umiestnený v krásnom prostredí vhodnom pre relax aj objavovanie krás Andalúzie.
   
 • Poloha
  Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži s hrubým pieskom, vstup na ktorú je oddelený len miestnou komunikáciou. V okolí sú nákupné možnosti, reštaurácie, bary a zábava. Centrum letoviska s prístavom je vzdialené cca 2 km, autobusová zastávka cca 100 m od hotela.
   
 • Ubytovanie
  Izby sú moderne a komfortne zariadené, s vybavením ako kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV/sat., telefón, minichladnička a trezor (za poplatok). Balkón alebo terasa poskytujú príjemné miesto na odpočinok.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotelový komplex zahŕňa rozľahlé bazény (cez 3000m2), vstupnú halu s recepciou, reštaurácie a bary, výťahy, záhradu s bazénom a šmykľavkami, bar pri bazéne a bezplatné slnečníky a ležadlá. K dispozícii je WiFi v niektorých častiach hotela.
   
 • Možnosti stravovania
  All inclusive ponuka zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa a vybrané nápoje. K dispozícii sú aj tematické reštaurácie a la carte (talianska, grill a ázijská).
   
 • Pláž
  Široká piesočnato-kamienková pláž s hrubým pieskom je oddelená od hotela len pešou pobrežnou promenádou. Ležadlá a slnečníky sú dostupné za poplatok.
   
 • Okolie
  V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzajú nákupné možnosti, zábava a reštaurácie. Možnosti na výlety do okolitých miest ako Granada, Mini Hollywood alebo hlavné mesto provincie Almeria.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m
  Centra mesta: 2 km
  Autobusovej zastávky: 100 m
  Nákupných možností: 0 m
  Reštaurácií a barov: 0 m
   

 

 

  

Lokalita

Španielsko

Španielsko

Španielsko je krásna krajina s množstvom turistických atrakcií. Ak hľadáte dovolenku v Španielsku, môžete sa tešiť na krásne pláže pri Stredomorskom pobreží, objavovanie historických a prírodných krás nielen vo vnútrozemí a romantickú Andalúziu. Španielsko je krajina kvitnúca 365 dní v roku!

Costa del Sol

Príchod na Costa del Sol znamená nájsť krásnu krajinu, rozprávkové pláže, výborné jedlo, zaujímavé zvyky a tradície. Objavíte bohaté kultúrne dedičstvo, úžasné pobrežné oblasti a očarujúce biele vnútrozemské dediny a blízkosť historicky zaujímavých miest – Malagy, Sevilly, Granady s palácom Alhambra, Cordóby a v neposlednom rade Gibraltaru. Vyznávačov športu a najmä golfu plne uspokojí veľké množstvo kvalitných golfových ihrísk. Vďaka svojmu príjemnému podnebiu, 300 slnečnými dňami za rok je jednou z najnavštevovanejších častí Andalúzie.

Costa de Almería

Costa de Almería sa nachádza v najvýchodnejšej časti Andalúzie, provincie, ktorá je najsuchšou časťou celého Španielska s rozľahlou skalnatou polopúšťou. Je charakteristická pôvabnými rybárskymi dedinkami, dlhými bielymi plážami s modrou vlajkou EU a priezračnou vodou a na pobreží nájdete niekoľko pekných letovísk, ako napríklad Roquetas de Mar, ktoré bolo pôvodne rybárskou dedinkou a v posledných rokoch sa zmenilo na vyhľadávané turistické miesto.

Mena:Euro
Časový posun:+0h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Kráľovstvo
Jazyky:Španielčina, Katalánčina, Baskičtina
Hlavné mesto:Madrid
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 8 mesiacov 1561 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 8 mesiacov 2444 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 8 mesiacov 7921 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 8 mesiacov 7332 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 9 mesiacov 1683 videní | 5 minúty čítania