Späť na všetky články
pred 7 mesiacov 673 videní | 2 minúty čítania

Kam na dovolenku v septembri?

Kam na dovolenku v septembri?
V septembri leto ani zďaleka nekončí a pre prímorské letoviská to platí o to viac! Babie leto je predsa ideálny čas na dovolenku.

V septembri leto ani zďaleka nekončí a pre prímorské letoviská to platí o to viac! Babie leto je predsa ideálny čas na dovolenku...
 


 

Aké sú hlavné výhody septembrového pobytu pri mori?

  • vyhnete sa horúčavám, nakoľko v septembri býva zväčša miernejšie počasie
  • na plážach bude menej turistov, keďže väčšina dovolenkárov cestuje počas hlavnej sezóny
  • zažijete pokojnejšiu atmosféru v hoteli, vďaka tomu, že deti sa vrátili do škôl (ideálne na romantický pobyt vo dvojici)
  • dovolenku si zakúpite za výhodnejšie ceny, než počas hlavnej sezóny (využite naše last minute pobyty)

 

Kréta: raj pre rodiny s malými deťmi

Pre vaše deti, ktoré ešte nemusia chodiť do školy, je september na Kréte ten najvhodnejší čas na dovolenku. Nielen preto, že v tomto čase tu už teploty nezvyknú dosahovať 40°C, ale aj pre široký výber krásnych pieskových pláží s pozvoľným vstupom do mora. Vychutnajte si rodinnú pohodu na Elafonissi, preslávenej pláži s ružovkastým pieskom či na palmovej pláži Vai. Navštívte slávny minojský palác Knossos a prejdite sa uličkami Heraklionu, ktorý dýcha históriou.

 

Sardínia: romantika a gastro zážitky

Na Sardínii sa v septembri rozhodne nebudete tlačiť na pláži ako sardinky. Je tam čo pozerať. Vymysleli sme pre vás program na celý týždeň! Ostrov plný slnka (kúpať sa tu dá až do novembra), farieb, voňavých byliniek a vynikajúceho talianskeho jedla (čerstvé miestne ovocie a zelenina, morské plody, tradičné syry, cestoviny s chutnými omáčkami, olivový olej) a kvalitného vína bude tou správnou kulisou pre vašu romantickú dovolenku vo dvojici a príjemnú bodku za letom. Veď kto si vie užiť život lepšie ako temperamentní Taliani?

 

Turecká riviéra: zábava a plné stoly

Turecká pohostinnosť veru nepozná konca a je prudko návyková! Po pobyte v niektorom z all inclusive hotelov hrozí, že sa na konci turnusu nebudete chcieť vrátiť do práce. Bezstarostné vylihovanie na pláži, komplexné služby v hoteli, kde nemusíte pohnúť prstom, uvoľnená zábava s animátormi, množstvo akvaparkov a jemný závan exotiky robia z Turecka ideálnu destináciu na zaslúženú pohodovú dovolenku pri mori. Väčšina hotelov ponúka i vlastné bazény, športoviská, rôzne kurzy i wellness procedúry. Prečítajte si viac o hlavných lákadlách Tureckej riviéry a spoznajte jeho pamiatky a zaujímavé miesta.
 

 

Ste nerozhodní? Dáme vám tip na najlepšie ubytovanie pre vás a vašu rodinu. Kontaktujte nás na našej telefonickej linke a v chatovacom okienku v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.

 

Poraďte sa s nami! 

Súvisiace články
pred 2 rokmi 145116 videní | 5 minúty čítania
pred 1 rokom 120554 videní | 6 minúty čítania