Späť na všetky články
pred 9 mesiacmi 6413 videní | 3 minúty čítania

Kam na dovolenku v lete? Vybrali sme najlepšie ponuky

Kam na dovolenku v lete? Vybrali sme najlepšie ponuky
Chcete ísť na dovolenku do Grécka, Turecka, Španielska či na Cyprus? Potom si nenechajte ujsť tieto ponuky.

Rokmi overené hotely, ale aj úplné novinky.  Ani tentoraz isto nesklameme výberom zaujímavých destinácií a špičkových rezortov s kvalitnými službami na leto. Ak chcete už teraz snívať o tom, ako budete budúce leto ležať pri mori na pláži, poďte s nami nahliadnuť do odporúčaných rezortov v Grécku, Turecku, Španielsku a na Severnom Cypre.

 

Lindos Princess****, Rhodos, Grécko

Hotelový komplex postavený v duchu tradičnej gréckej architektúry je v ponuke obľúbenou stálicou. Je totiž ako stvorený na pohodovú dovolenku pre rodiny s deťmi.

Lindos Princess Beach*****, Rhodos, Grécko

Leží priamo pri krásnej pieskovo-kamienkovej pláži ocenenej modrou vlajkou, má tri vonjakjšie bazény a jeden vnútorný bazén, ponúka priestranné a príjemne zariadené izby, wellness a pre športových nadšendov aj ihriská na basketbal, plážový volejbal či tenis.

Lindos Princess Beach*****, Rhodos, Grécko

Hostia si navyše každoročne pochvaľujú vynikajúcu kuchyňu a malí návštevníci aj animačný program detského klubu.

vnutri Lindos Princess Beach*****, Rhodos, Grécko
wellness Lindos Princess Beach*****, Rhodos, Grécko

Hodnotenie podľa portálu TripAdvisor: 4,5 z 5
Pozrieť ponuku

 

Kamelya K Club*****, Turecká riviéra, Turecko

Pokiaľ vás viac ako grécka romantika láka turecký luxus, rezort Kamelya K Club vás nesklame. Či už plánujete dovolenku s celou rodinou alebo len s partnerom.

Tento kvalitný rozľahlý rezort leží na nádhernej pieskovej pláži a ponúka bohatý koncept ultra all inclusive. Nechýba tu wellness centrum, profesionálny miniklub pre deti, tobogany, množstvo bazénov, športovísk a barov.

Kamelya K Club*****, Turecká riviéra, Turecko

Hostia sú ubytovaní v dvoj- až trojposchodových vilkách, ktoré sú umiestnené v záhrade, čo zabezpečuje pokoj a nerušený spánok. Ideálna dovolenka, čo poviete?

vnutri Kamelya K Club*****, Turecká riviéra, Turecko

Hodnotenie podľa portálu TripAdvisor: 4 z 5
Pozrieť ponuku

 

Evenia Zoraida Beach Resort, Andalúzia, Španielsko

„Veľmi pekný a čistý rodinný hotel, výborná strava, atrakcie pre deti.” „Boli sme spokojní so všetkým – ubytovanie, strava, prívetiví čašníci, milý personál... Nemôžem napísať nič negatívne.” „Jedlo vynikajúce, veľký výber, môžete jesť od rána až do večera.” To je len stručný výber z množstva pozitívnych hodnotení rezortu Zoraida na portáli TripAdvisor.

Hotel sa nachádza pri nádhernej pláži s tmavým štrkopieskom, ktorá je od hotela oddelená pešou promenádou. Spoľahnúť sa môžete na kvalitné all inclusive služby, komfortné ubytovanie a kopec zábavy. Ani v tomto rezorte totiž nechýbajú animačné služby.

A pre dovolenkárov, ktorí nechcú celé dni preležať na pláži, určite odporúčame výlet do 30 km vzdialenej starobylej Almerie.

katedrala Almeria

Hodnotenie podľa portálu TripAdvisor: 4 z 5
Pozrieť ponuku

 

Concorde Luxury Resort*****, Bafra, Severný Cyprus

Na záver nášho výberu úplná novinka. Novopostavený hotelový rezort Concorde Luxury, ktorý sa nachádza v luxusnom letovisku Bafra na Severnom Cypre, osloví každého náročného klienta.

Leží priamo pri súkromnej pieskovej pláži, stravovanie je zabezpečené formou ultra all inclusive a hostia sú ubytovaní v štýlových priestranných izbách so všetkým, čo k hotelovému ubytovaniu patrí.

V rezorte nechýba wellness centrum, množstvo športovísk a bazény s toboganmi. No aby sme boli úplne presní, hotel má dokonca vlastný aquapark.

Ak si teda chcete tento rok dopriať niečo skutočne výnimočné, Concorde Luxury Resort vám vrelo odporúčame.  


Hodnotenie podľa portálu TripAdvisor: 4,5 z 5
Pozrieť ponuku

 

Pozrite si celú ponuku od Idem.sk

Súvisiace články
pred 3 mesiacmi 46878 videní | 3 minúty čítania