Späť na všetky články
pred 1 rokom 351 videní | 2 minúty čítania

Zažite Egypt all inclusive

Zažite Egypt all inclusive
Červené more, horúce slnko, nádherné piesočnaté pláže, dych vyrážajúce pyramídy a chrámy z doby faraónov vystavané pri brehu druhej najdlhšej rieky sveta Níl. Aj to patrí ku krásam Egypta. Spoznajte túto prekrásnu krajinu nielen zo stránok dovolenkových katalógov.

Egypt zaručene patrí do zoznamu krajín, ktoré by mal každý človek počas svojho života minimálne raz vidieť a zažiť. Aj vďaka last minute zájazdom je dnes dovolenka v Egypte oveľa dostupnejšia, ako kedysi. Kroky Európanov, ktorým táto krajina učarovala, smerujú najčastejšie do mesta Hurghada.

Svetoznáma Hurghada

Okrem toho, že je Hurghada druhým najväčším mestom v Egypte, ide tiež o jednu z najobľúbenejších dovolenkových destinácií v krajine. Aj vďaka cestovnému ruchu je dnes toto mesto známe po celom svete. Slnko, pláže, luxus a mimoriadny komfort sa naskytá všetkým dovolenkárom, ktorí si pre svoj vytúžený oddych zvolia práve toto letovisko.

Pre pôžitkárov i aktívnych dovolenkárov

Na svoje si v Hurghade prídu tak milovníci nekonečnej pohody a pôžitkárstva, ako aj aktívni dovolenkári. Ak sa radíte do tej prvej skupiny, Hurghada vás osloví svojimi krásnymi piesočnatými plážami. Keď však zatúžite po chvíľke plnej ticha a odpočinku, stačí sa vybrať na niektorý z neďalekých ostrovov. Po celom dni môžete stráviť príjemný romantický večer v jednom z mnohých tamojších reštaurácií a barov. Tomu sa hovorí dokonalý odpočinok. 

Naopak, tí dovolenkári, ktorí potrebujú neustále niečo robiť, môžu vďaka potápaniu objavovať tamojší okúzľujúci podmorský svet. Letovisko tiež ponúka množstvo možností suchozemských športov. Neďaleká hora Anfish, z ktorej sa naskytá krásny výhľad na celý kraj, osloví mnohých turistov. Pozornosť pútajú tiež historické pamiatky v meste a okolí, ktoré uchvátia všetkých milovníkov atmosféry časov dávno minulých. 

Hurghada je taktiež veľmi živým mestom, ktoré priam pulzuje pozitívnou energiou. Párty plné hudby a tanca v hoteloch, baroch či priamo na pláži – aj to dotvára úžasnú letnú atmosféru tejto dovolenkovej destinácie.

Last minute v Egypte so službami all inclusive?

To už dnes nie nič nezvyčajné. Za relatívne dobrú cenu si dnes môžete dovoliť napríklad aj vďaka ponuke Idem.sk skutočný luxus. Egypt navyše patrí k svetovým jednotkám v poskytovaní služieb all inclusive. Možno ste to nevedeli, no práve na severe Afriky sa začal celkový rozmach all inclusive hotelov. A to, že ide o „all inclusive priekopníkov“, je v poskytovaní služieb skutočne badateľné. A už ste pravdepodobne mali možnosť zistiť, že skutočne nie je all inclusive ako all inclusive…

 

Vyraz s nami do Egypta!

 

 

Súvisiace články
pred 1 rokom 2119 videní | 4 minúty čítania
pred 7 mesiacov 1694 videní | 4 minúty čítania
pred 1 rokom 1603 videní | 4 minúty čítania
pred 1 rokom 1417 videní | 4 minúty čítania