Späť na všetky články
pred 8 mesiacov 571 videní | 3 minúty čítania

Prečo je výhodnejšie kúpiť si first minute než last minute zájazd?

Prečo je výhodnejšie kúpiť si first minute než last minute zájazd?
Radi si plánujete dovolenku vopred a nič nenechávate na náhodu? Neviete si predstaviť balenie kufrov deň pred odletom? Možno práve uvažujete o tom, kam sa budúci rok vyberiete na dovolenku a radi by ste v tom mali jasno už teraz.

Radi si plánujete dovolenku vopred a nič nenechávate na náhodu? Neviete si predstaviť balenie kufrov deň pred odletom? Možno práve uvažujete o tom, kam sa budúci rok vyberiete na dovolenku a radi by ste v tom mali jasno už teraz. Okrem toho by ste chceli aj čo-to ušetriť... First minute zájazd je pre vás ideálnou voľbou.

First minute dovolenky si, na rozdiel od last minute pobytov, vyberáte niekoľko mesiacov vopred. Už na jeseň alebo v zime si môžete zabookovať váš letný pobyt pri mori a v lete naplánujete dokonalú lyžovačku.

 

 

Aké sú výhody first minute dovolenky?

Široké možnosti výberu

Kým pri last minute zájazdoch si vyberáte z obmedzeného množstva pobytov, pri first minute máte k dispozícii prakticky celý katalóg cestovnej kancelárie. Budete mať z čoho vyberať tak, aby ste našli ubytovanie, ktoré presne zodpovedá vašim požiadavkám. Týka sa to predovšetkým špeciálnych nárokov na ubytovanie, ako je napríklad izba s detskou postieľkou, apartmán s kuchynkou a balkónom, hotel s krytým bazénom či ubytovanie, kam si môžete zobrať aj vášho psíka.
 


 

Jednoduchšie plánovanie

Najmä v prípade väčších skupín dovolenkárov ako sú rodiny, pracovné kolektívy a partie priateľov, je plánovanie kľúčové. Mnohí zamestnanci musia nahlasovať dovolenky mesiace vopred. Zladiť termín s ostatnými nemusí byť vždy jednoduché, ak to robíte na poslednú chvíľu. No ak si vyberiete first minute zájazd, budete mať dosť času vybaviť a naplánovať váš pobyt tak, aby sa nikto zo zúčastnených nemusel stresovať.

 

Predsezónne zľavy

Vďaka first minute dovolenke ušetríte a budete vopred vedieť výšku ponúkanej zľavy. Ak sa chystáte na rodinnú dovolenku k moru, určite oceníte zľavu v hlavnej sezóne, keď majú vaše deti prázdniny (zľava môže napríklad zahŕňať pobyt detí zdarma). Pri first minute pobytoch tiež býva často možnosť financovať dovolenku na splátky, takže nemusíte platiť celú sumu naraz a výdavky na dovolenku si rovnomerne rozložíte na niekoľko mesiacov.
 


 

Menej stresu a viac radosti

Ak si vašu dovolenku objednáte už teraz, môžete na niekoľko mesiacov pustiť z hlavy obavy a prestať cestovať prstom po mape. Už ste sa predsa rozhodli a viete kedy a kam pocestujete. Máte sa na čo tešiť. Samotné radostné očakávanie dovolenky je predsa jej dôležitou súčasťou. Príjemné vyhliadky na pobyt pod horúcim slnkom pri mori alebo lyžovačku v romantických zasnežených horách sú posilnené skutočnosťou, že už nemusíte nič vybavovať.
 


 

Ešte stále ste sa nerozhodli pre vašu first minute dovolenku? Potrebujete poradiť, ktorý zájazd a ubytovanie najlepšie uspokoja požiadavky vašej rodiny? Napíšte nám a my vám radi pomôžeme vybrať optimálne riešenie a spôsob financovania vašej first minute dovolenky.

 

Poďte na dovolenku s nami!

Súvisiace články
pred 2 rokmi 145205 videní | 5 minúty čítania
pred 1 rokom 120947 videní | 6 minúty čítania