Späť na všetky články
pred 1 rokom 165 videní | 3 minúty čítania

Nádherné pláže a more nájdete na Seycheloch určite

Nádherné pláže a more nájdete na Seycheloch určite
Patríte medzi romantické duše, pre ktoré je ideálnou dovolenkou pobyt v harmonickom prírodnom prostredí, na pláži s jemným pieskom, kde je dostatok súkromia a zároveň blízko do luxusného hotela? Seychely sú pre vás ako stvorené.

Patríte medzi romantické duše, pre ktoré je ideálnou dovolenkou pobyt v harmonickom prírodnom prostredí, na pláži s jemným pieskom, kde je dostatok súkromia a zároveň blízko do luxusného hotela? Seychely sú pre vás ako stvorené.

Ostrovy Mahé, Praslin, Sainte Anne Island, La Digue, Silhouette, Cousine a North patria medzi najobľúbenejšie letoviská zamilovaných a ideálne destinácie pre romantickú svadobú cestu. Tí najnáročnejší dovolenkári určite privítajú aj možnosť pobytu v kvalitnom hoteli na súkromnom ostrove.

Ktoré miesta a pláže by ste pri návšteve týchto rozprávkovo krásnych ostrovov nemali vynechať?

 

Bea Vallon

Táto pláž na nachádza na ostrove Mahé a patrí medzi najkrajšie a najviac obľúbené pláže na svete. Vychutnajte si leňošenie na čarovnej pláži s jemnučkým pieskom a plytkou vodou alebo sa vyberte na výlet loďou s preskleným dnom, odkiaľ môžete pozorovať pestrý podmorský život.

 

Anse Lazio

Patrí medzi najznámejšie pláže ostrova Praslin. Nájdete tu rozrtrúsené rôznorodé žulové balvany, charakteristické pre Seychelské ostrovy. Plážovú idylku s jemnučkým pieskom dotvára pestrá zeleň a urastené kokosové palmy. Ideálne miesto na pokojné plávanie a šnorchlovanie.

 

Anse Source d'Argent

Ak hľadáte pláž ako z pohľadnice, Anse Source d’Argent na severe ostrova La Digue je tá pravá pláž pre vás. Odporúčame vám vybrať sa sem na prechádzku v podvečerných hodinách, keď tu je najmenej ľudí. Vtedy si túto fantastickú a mimoriadne fotogenickú pláž, lemovanú koralovým útesom, vychutnáte najviac.

 

Anse Victorin

Táto pláž na ostrove Fregate Island vás poteší jemným, bielym pieskom a tyrkysovým morom, kde vás určite nevystrašia veľké vlny. Odpočiňte si v tieni kokosových paliem a zašnorchlujte si v pokojných vodách Indického oceánu, kde môžete pozorovať bohatý podmorský svet a pestrofarebné rybičky.

 

Port Launay

Túto pláž nájdete na severozápade ostrova Mahé a je súčasťou súkromného komplexu Constance Ephelia Resort. Pláž je však verejne prístupná a jednoducho dostupná autobusom. Môžete si tu užiť celodenné kúpanie v príjemne vyhriatej vode, dať si drink v plážovom bare alebo sa venovať šnorchlovaniu. Pláž Port Launay je však súčasťou chránenej oblasti a preto tu platí zákaz zbierania koralov a mušlí. Ako suvenír z tejto pláže si však rozhodne odnesiete krásne spomienky na vydarenú dovolenku.

 

Ešte stále ste sa nerozhodli, kde sa ubytujete v tomto farebnom raji na zemi? Chcete vedieť viac alebo sa poradiť o tom, ktorý hotel najviac vyhovie vašim požiadavkám? Sme tu pre vás! Zavolajte nám alebo nám napíšte do chatu. Nájdete nás v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.

 

Súvisiace články
pred 2 rokmi 145318 videní | 5 minúty čítania
pred 1 rokom 121409 videní | 6 minúty čítania