Späť na všetky články
pred 10 mesiacov 526 videní | 4 minúty čítania

5 hotelov, kde si naplno užijete dovolenku s deťmi

5 hotelov, kde si naplno užijete dovolenku s deťmi
Letná dovolenka s deťmi je veľká udalosť pre deti aj pre rodičov. Tí, čo s deťmi už cestovali, vedia, že netreba nič nechávať na náhodu.

Letná dovolenka s deťmi je veľká udalosť pre deti aj pre rodičov. Tí, čo s deťmi už cestovali, vedia, že netreba nič nechávať na náhodu. Výborný hotel pre pohodovú dovolenku s vašimi ratolesťami sa však nájde v každej krajine. Prinášame vám tipy na hotely, v ktorých si dokonale oddýchne celá vaša rodina.

1. Villaggio Liscia Eldi (Sardínia)

Pestrofarebný rodinný hotel sa nachádza neďaleko letoviska San Teodoro, uprostred krásne udržiavanej záhrady s korkovými dubmi a granátovníkmi. Vďaka ubytovaniu s plnou penziou nebudete musieť variť a môžete sa naplno venovať rodine. Vaše deti sa zabavia na herných konzolách Nintendo, na detskom ihrisku, v miniklube, v bazéne, či na niektorom zo športovísk (basketbal, futbal, volejbal a tenis). Hotel ponúka aj animačné programy a vaše ratolesti sa tu určite nebudú nudiť. Vy si zatiaľ môžete napríklad zahrať golf na neďalekom 9-jamkovom golfovom ihrisku Golf Club Puntaldia, prípadne si vychutnať kvalitný hotelový wellness.

 

2. Club Marina Viva (Korzika)

Tento obľúbený hotel na Korzike, ktorý sa nachádza neďaleko hlavného mesta Ajaccio, ponúka všetko pre bezproblémovú dovolenku s deťmi: all inclusive stravovanie, vrátane pitného režimu, animačné programy, amfiteáter a bohaté možnosti pre športové vyžitie: basketbalové ihrisko, tenisové kurty, plážový volejbal, petang, stolné spoločenské hry, vodné športy a dokonca i jazdecké centrum v blízkosti hotela. Pre deti všetkých vekových kategórií tu je k dispozícii detský klub a detský bazén.

 
 

3. Protur Roquetas Hotel & Spa (Španielsko, Costa de Almería)

Tento luxusný hotel sa hodí predovšetkým pre rodiny s malými deťmi. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti dlhej a širokej štrkopieskovej pláže a ponúka množstvo atrakcií pre deti: detský bazén, malý vodný park s detskými atrakciami a šmykľavkami, detský klub (4-12 rokov) a animačné programy. Na svoje si tu prídu aj staršie deti, ktoré si v hotelovom komplexe môžu zašportovať na multifunkčnom ihrisku a povenovať sa i netradičným športom ako je vodný basketbal či lukostreľba. Rodičia si zatiaľ oddýchnu vo wellnese, kde si môžu užiť turecký kúpeľ, aromatické sprchy, vodopády, jacuzzi, saunu či masáže. V prípade nečakaných zdravotných komplikácií je k dispozícii hotelový lekár.


 

4. Lindos Princess Beach (Rhodos, Grécko)

Ak vy a vaše deti radi športujete, tu si prídete na svoje. Hotel disponuje 2 vonkajšími bazénmi so sladkou vodou a oddelenou časťou pre deti, 2 detskými bazénmi so šmykľavkami, tenisovým kurtom, minigolfom a ihriskom pre basketbal aj plážový volejbal. Môžete sa tu venovať vodným športom (vodné pólo, vodná gymnastika a iné) alebo si zahrať šípky, bocciu či šachy. Dospelí si zacvičia aerobik, využijú zaujímavé animačné programy alebo si odskočia do fitka, na wellness alebo do obchodnej pasáže, kým sa o ich ratolesti postará miniklub(v hlavnej sezóne júl/august).


 

5. Limak Arcadia Golf & Sport Resort (Turecká riviéra)

V tomto prvotriednom hoteli v Beleku sa môžete tešiť na veľmi kvalitné služby a netradičný bazén v tvare „ôsmeho divu sveta – Pamukkale“. Na vaše deti tu čaká aquapark s 3 toboganmi, detský bazén, kino, amfiteáter, miniklub a až 11 futbalových ihrísk (2 v rámci hotela, ostatné v športovom komplexe cca 7 km od hotela). Rodičia si môžu vyskúšať potápanie, motorizované vodné športy na pláži, ale aj tanečné kurzy, step aerobik či vonkajší šach. Hotel taktiež poskytuje masáže, kozmetické služby, saunu a v prípade potreby aj opatrovanie detí. Strava je tu riešená formou ultra all inclusive, vrátane nočného občerstvenia.

 

Chcete vedieť, čo by ste ešte mali urobiť pre to, aby ste si čo najviac užili vašu rodinnú dovolenku s deťmi? Prečítajte si náš blog. Ešte stále ste sa nerozhodli, kde ju strávite? 

 

Poraďte sa s nami!

Súvisiace články
pred 2 rokmi 145807 videní | 5 minúty čítania
pred 1 rokom 122266 videní | 6 minúty čítania