Zažite Egypt all inclusive

Egypt zaručene patrí do zoznamu krajín, ktoré by mal každý človek počas svojho života minimálne raz vidieť a zažiť. Aj vďaka last minute zájazdom je dnes dovolenka v Egypte oveľa dostupnejšia, ako kedysi. Kroky Európanov, ktorým táto krajina učarovala, smerujú najčastejšie do mesta Hurghada.

Zažite Egypt all inclusive

 

Svetoznáma Hurghada

Okrem toho, že je Hurghada druhým najväčším mestom v Egypte, ide tiež o jednu z najobľúbenejších dovolenkových destinácií v krajine. Aj vďaka cestovnému ruchu je dnes toto mesto známe po celom svete. Slnko, pláže, luxus a mimoriadny komfort sa naskytá všetkým dovolenkárom, ktorí si pre svoj vytúžený oddych zvolia práve toto letovisko.

Zažite Egypt all inclusive

 

Pre pôžitkárov i aktívnych dovolenkárov

Na svoje si v Hurghade prídu tak milovníci nekonečnej pohody a pôžitkárstva, ako aj aktívni dovolenkári. Ak sa radíte do tej prvej skupiny, Hurghada vás osloví svojimi krásnymi piesočnatými plážami. Keď však zatúžite po chvíľke plnej ticha a odpočinku, stačí sa vybrať na niektorý z neďalekých ostrovov. Po celom dni môžete stráviť príjemný romantický večer v jednom z mnohých tamojších reštaurácií a barov. Tomu sa hovorí dokonalý odpočinok. 

Naopak, tí dovolenkári, ktorí potrebujú neustále niečo robiť, môžu vďaka potápaniu objavovať tamojší okúzľujúci podmorský svet. Letovisko tiež ponúka množstvo možností suchozemských športov. Neďaleká hora Anfish, z ktorej sa naskytá krásny výhľad na celý kraj, osloví mnohých turistov. Pozornosť pútajú tiež historické pamiatky v meste a okolí, ktoré uchvátia všetkých milovníkov atmosféry časov dávno minulých. 

Hurghada je taktiež veľmi živým mestom, ktoré priam pulzuje pozitívnou energiou. Párty plné hudby a tanca v hoteloch, baroch či priamo na pláži – aj to dotvára úžasnú letnú atmosféru tejto dovolenkovej destinácie.

Zažite Egypt all inclusive

Last minute v Egypte so službami all inclusive?

To už dnes nie nič nezvyčajné. Za relatívne dobrú cenu si dnes môžete dovoliť napríklad aj vďaka ponuke CK FIRO-tour skutočný luxus. Egypt navyše patrí k svetovým jednotkám v poskytovaní služieb all inclusive. Možno ste to nevedeli, no práve na severe Afriky sa začal celkový rozmach all inclusive hotelov. A to, že ide o „all inclusive priekopníkov“, je v poskytovaní služieb skutočne badateľné. A už ste pravdepodobne mali možnosť zistiť, že skutočne nie je all inclusive ako all inclusive…