Späť na všetky články
pred 7 mesiacov 338 videní | 3 minúty čítania

Najvýhodnejšia lyžovačka do Álp je na first minute

Najvýhodnejšia lyžovačka do Álp je na first minute
Ešte ste sa len vrátili z letnej dovolenky a už myslíte na tú zimnú? Dobre robíte! Keď si vašu lyžovačku v Alpách zabookujete už teraz, máte po starostiach.

Ešte ste sa len vrátili z letnej dovolenky a už myslíte na tú zimnú? Dobre robíte! Keď si vašu lyžovačku v Alpách zabookujete už teraz, máte po starostiach. A ešte aj ušetríte.
 

 

Ktoré letoviská majú naši klienti najradšej?

 

Rakúske Alpy: Skiwelt Wilder Kaiser - Brixental

Do Rakúska to veru nemáme ďaleko a mnohí Slováci preto uprednostňujú práve rakúsku časť Álp. Skvele udržiavané vleky, dobré ceny a prvotriedne služby lákajú návštevníkov do lyžiarskeho strediska SkiWelt Wilder Kaiser v Brixentale, ktoré je od Bratislavy vzdialené menej ako 500 km. Vychutnáte si tu klasické lyžovanie na viac ako 270 km zjazdovkách rôznej náročnosti, nočné lyžovanie, snowboarding, bežkovanie, ale aj zimnú pešiu turistiku, korčuľovanie či sánkovanie. Umelé zasnežovanie je samozrejmosťou, rovnako ako kvalitné a útulné hotely, kde si môžete dať večer skvelé pivko alebo si užiť pobyt vo wellnesse po poriadnej, celodennej lyžovačke.

 

Talianske Alpy: Dolomiti Superski

Taliansky lyžiarsky areál Dolomiti Superski je podľa našich klientov naozaj superský. Je to najväčší lyžiarsky komplex v krajine a tvorí ho až 12 stredísk, so 1 200 km zjazdoviek a viac ako 450 vlekmi. Na svoje si tu prídu rôzne lyžiarsky zdatní dospelí, deti, bežkári aj snowboardisti. Vyskúšajte si lyžovanie na slávnom „lyžiarskom kolotoči“ Sella Ronda a navštívte lyžiarsky rezort Cortina d´Ampezzo, ktorý je významný tým, že sa tam konali prvé zimné olympijské hry. Vyskúšajte si lyžovanie na ľadovci Marmolada, ktorý je vysoký až 3 342 m, kde nájdete i 12 km dlhú zjazdovku La Bellunese. Stredisko je obklopené malebnými horskými dedinkami, kde si môžete vychutnať vynikajúce talianske jedlo.

 

Francúzske Alpy: Savoie - Trois Vallées

Mimoriadne obľúbená oblasť Troch údolí ponúka približne 600 km zjazdoviek pre úplných začiatočníkov aj pre lyžiarskych fajnšmekrov, ktorých uspokoja len čierne trasy. Stredisko Val Thorens poskytuje všetko, čo potrebujete pre vynikajúcu rodinnú lyžovačku: bohaté možnosti ubytovania, komfortné hotely s bazénmi a relaxačným zázemím a lyžovanie v areáli, ktorý bol vyhlásený za TOP lyžiarsky rezort na svete za rok 2014. V Trois Vallées nájdete 3 pozemné lanovky, 37 kabínkových lanoviek, 69 sedačkových lanoviek a 74 vlekov, ktoré prepravia až 260 000 lyžiarov za hodinu. Zároveň nachádza i 120 km trás pre bežkárov.

Pozrite si toto video a zamilujete sa do lyžiarskeho strediska Trois Vallées na prvý pohľad:
 

 

Ešte stále ste sa nerozhodli, kam tento rok vyrazíte na lyže? Ozvite sa nám! Poradíme a pomôžeme vám vybrať to najlepšie lyžiarske stredisko pre vás a vašu rodinu. Sme v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.

Súvisiace články
pred 1 rokom 435 videní | 3 minúty čítania
pred 7 mesiacov 338 videní | 3 minúty čítania