Späť na všetky články
pred 4 týždňami 101 videní | 3 minúty čítania

Thajsko letecky z Bratislavy – novinka čo sa vidieť oplatí

Thajsko letecky z Bratislavy – novinka čo sa vidieť oplatí
Fascinujúca príroda, nádherné pláže, malebné ostrovy, zábava, nočný život, historické pamiatky, jedinečná kultúra, nízke ceny a vysmiati ľudia.

Fascinujúca príroda, nádherné pláže, malebné ostrovy, zábava, nočný život, historické pamiatky, jedinečná kultúra, nízke ceny a vysmiati ľudia.... Také je exotické Thajsko, krajina mnohých tvárí, ktorú môžete teraz pohodlne navštíviť letecky aj z Bratislavy. Najlepší čas na dovolenku v tejto krajine je od novembra do apríla. Rezervujte si váš pobyt v Thajsku už dnes a tešte sa na pestrú dovolenku, plnú farieb a zážitkov!

 

Čo sa v Thajsku oplatí vidieť?

Tip pre dobrodruhov

Ak máte radi zábavu a nočný život, odporúčame vám rušné letovisko Pattaya, ktoré žije diskotékami, barmi, reštauráciami a kabaretmi. Nájdete tu až 800 pivární. Okrem toho je tu aj 20 golfových ihrísk a množstvo potápačských škôl. Dobrodruhovia tu holdujú vodným športom ako je parasailing, vodné lyžovanie, windsurfing, preteky na motokárach, či športová streľba.


 

Tip pre milovníkov fauny, flóry a dobrého jedla

Navštívte Phuket, ktorý je najväčší a najvyhľadávanejší z thajských ostrovov. Môžete si tu pozrieť veľkú záhradu orchideí, akvárium, zoo a motýliu farmu. Okúpte sa na plážach s priezračnou vodou a vyskúšajte miestne špeciality, napr. krabie koláčiky, vyprážané banány, či typické pad Thai, ktoré môžete zapíjať kokosovým mliekom.


 

Tip pre romantikov a zamilovaných

Vyberte sa na svoje medové týždne či romantickú dovolenku na súostrovie Phi Phi. Nájdete tu rozprávkovo krásne biele pláže, koralové útesy s bohatým podmorským životom (zašnorchlujte si spolu s vašou polovičkou) a zelené hory, ako stvorené na miernu turistiku. Je vám miestna pláž Maya beach nejaká povedomá? Nie je na tom nič zvláštne! Práve tu sa totiž natáčal kultový film The Beach (Pláž), s Leonardom di Capriom v hlavnej úlohe.


 

Pre nadšených turistov

Ak radi chodíte po pamiatkach, určite nevynechajte hlavné mesto Bangkok. Pozrite si najväčšiu sochu Buddhu, ktorá je celá vyrobená zo zlata a jej pôvod siaha až do 13. storočia (nachádza sa v chráme Wat Traimit). Zastavte sa v jedinečnom kráľovskom paláci s chrámom smaragdového Buddhu a pozrite si chrám ranných zorí Wat Arun, ktorý je zdobený porcelánom. Nevynechajte ani svetoznámu ulicu Khao San Road (Thanon Khao San), kde lacno nakúpite všetko možné.

 

Jeden poznávací zájazd do Thajska vám možno ani nestačí a budete sa sem chcieť vrátiť…

 

 

Chceli by ste vedieť o Thajsku viac? Prečítajte si náš blog.

Neviete, ktorý pobyt je pre vás najvhodnejší? Opýtajte sa nás! Radi vám dáme tip na najlepšie ubytovanie v Thajsku pre vás a vašu rodinu. Napíšte nám. Sme v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.

Súvisiace články
pred 11 mesiacmi 627 videní | 5 minúty čítania
pred 9 mesiacmi 584 videní | 4 minúty čítania
pred 10 mesiacmi 526 videní | 4 minúty čítania