Všeobecný popis hotela Salinda Resort Phu Quoc:
 

 • O hoteli
  Salinda Resort je 5-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Phu Quoc, najväčšieho vietnamského ostrova. S jeho idylickým prostredím obklopeným rozsiahlymi záhradami s bujnou vegetáciou a súčasne centrálne situovaným miestom poskytuje hosťom pokojný oddych, a to všetko len kúsok od života hlavného mesta ostrova, Duong Dong.
   
 • Poloha
  Salinda Resort je strategicky umiestnený priamo pri pláži, len 5 km od medzinárodného letiska Phu Quoc a 6 km od centra mesta Duong Dong. Hostia si môžu vychutnať jedinečnú kombináciu centrálnej polohy a pokojného útočiska.
   
 • Ubytovanie
  Rezort disponuje 121 izbami a vilami, z ktorých každá ponúka luxus a pohodlie. Deluxe izba s výhľadom na kopce ponúka 43 m2 priestoru, balkón s výhľadom do ulice, a vybavenie ako je klimatizácia, TV/sat., bezplatné Wi-Fi pripojenie, minibar a set na prípravu kávy a čaju. Garden Villa o rozlohe 65 m2 pridáva k tomu Nespresso kávovar a terasu bližšie k pláži a bazénu. Ostatné typy izieb zahŕňajú Deluxe izbu s výhľadom na záhradu a Deluxe izbu s výhľadom na oceán, ktoré tiež ponúkajú balkón a podobné vybavenie.
   
 • Zariadenie hotela
  Salinda Resort je vybavený všetkým, čo by ste mohli očakávať od 5-hviezdičkového rezortu. Hostia majú prístup k recepcii, trom reštauráciám, dvom barom, bazénu, wellness centru, posilňovni, detskému klubu, karaoke miestnosti a požičovni bicyklov. Bezplatné Wi-Fi pripojenie je samozrejmosťou v celom rezorte.
   
 • Možnosti stravovania
  Hostia v Salinda Resort majú na výber z raňajok, ktoré sa podávajú v hlavnej reštaurácii, a možnosti polpenzie, ktorá zahŕňa bufetové raňajky a sevírovaný obed alebo večeru. Strava je dostupná v americkom, ázijskom alebo vegetariánskom štýle.
   
 • Pláž
  Rezort sa môže pýšiť súkromnou plážou s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky sú pre hostí k dispozícii zdarma.
   
 • Okolie
  Okolie rezortu ponúka množstvo príležitostí na športové aktivity, vrátane posilňovne zadarmo a možnosti zapojiť sa do motorizovaných a nemotorizovaných vodných športov za príplatok.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: pri pláži
  Letiska: 5 km
  Mesta Duong Dong: 6 km
  Sung Hung Pagody: 4.3 km
  Vinpearl Land Phu Quoc: 26 km
Lokalita

Vietnam

Vietnam

Vietnam je typickou Ázijskou krajinou, ležiaca v juhovýchodnej Ázii. Ponúka nie len nádherné pobrežie, ale aj prírodné scenérie s osobitým kultúrnym zážitkom. Vápencové pohoria týčiace sa z azúrového mora sú zapísané do svetového dedičstva Unesco. Pobrežie je lemované pieskovými plážami a odľahlými zátokami. More je vyhľadávane aj pre šnorchlovanie a potápanie sa. Atrakcie kombinované s mnohými športovými aktivitami sa ponúkajú turistom nie len na mori, ale aj na pevnine.

Phu Quoc

Ostrov ležiaci na samotnom juhu Vietnamu. Jedna sa o tropický ostrov. ktorý je snom každého milovníka turizmu. Phu Quoc má úplne odlišnú tvár ako klasický Vietnam s ryžovými políčkami, či tisíckami rikší a motorkami preplietajúcich sa mestami ako Hanoj, alebo Ho Či Minhove mesto. Na ostrove sa nachádzajú najlákavejšie pláže Vietnamu čakajúce odovzdať more zážitkov návštevníkom. Exotiku s bielym pieskom ponúka pláž Sao Beach. Patrí jej titul najkrajšej pláži Phu Quocu, alebo najkrajšia pláž celej bývalej Indočíny. Pláž lemovaná palmami s plne zelenými kopcami zarezávajúcimi sa do azúrového mora.

Vnútrozemie ostrova Vám ponúkne šíru exotickú prírodu s mnohými nuansami miesta. Phu Quoc si získal pomenovanie ostrov koreninových fariem, ktorými je vnútrozemie posiate. Nenechajte si ujsť návštevu Národného parku Phu Quoc, alebo aj známy vodopád Suoi Tranh, kde sa môžete aj osviežiť v jazierku pod vodopádom. Ak by ste chceli zažiť klasický vietnamský chrám, odporúčame návštevu Truc Lam Zen. Rozprestiera sa na kopci, kde vedie séria schodov so sochou Budhu. Z chrámu je pekný výhľad na more.

Mena:VND - Dong
Časový posun:+6h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 - 240 V. Adaptér nie je potrebný (odporúča sa).
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Socialistická republika
Jazyky:Vietnamčina
Hlavné mesto:Hanoj
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1765 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2644 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8103 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7544 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1878 videní | 5 minúty čítania