Všeobecný popis hotela Melia Vinpearl Phu Quoc:

 

 • O hoteli
  Meliá Vinpearl Phu Quoc je luxusný 5-hviezdičkový rezort, ktorý ponúka rozsiahle a elegantné ubytovanie v 522 vilkách. Vybavenie zahŕňa dva bazény, súkromnú pláž, tri reštaurácie, dva bary, posilňovňu, spa centrum, detský klub a 18-jamkové golfové ihrisko. Pre ľudí, ktorí hľadajú extra výhody, je tu VIP služba pod názvom "The Level", ktorá ponúka exkluzívne výhody a služby.
   
 • Poloha
  Hotel sa nachádza v malebnej severozápadnej časti ostrova Phu Quoc, obklopený nádhernou prírodou. V blízkosti hotela sú zábavné parky ako VinWonders a Vinpearl Safari Park, ako aj nákupný a zábavný komplex Grand World Phu Quoc.
   
 • Ubytovanie
  Meliá Vinpearl Phu Quoc ponúka rôzne typy izieb, rozdelených vo vilkách s rôznou kapacitou a rôznymi výhodami. Sú tu štandardné izby, Master izby na vyšších poschodiach a izby typu "Level". Vybavenie izieb zahŕňa klimatizáciu, sušič vlasov, satelitnú TV, chladničku a trezor. Niektoré izby majú aj súkromný bazénik a VIP služby.
   
 • Možnosti stravovania
  Rezort ponúka tri reštaurácie s výberom z vietnamskej, juhovýchodoázijskej a európskej kuchyne. K dispozícii je tiež možnosť polpenzie alebo all inclusive, ktoré zahŕňa raňajky, obedy, večere a neobmedzenú konzumáciu vybraných nápojov.
   
 • Pláž
  Hotel má súkromnú pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky sú pre hostí zdarma.
   
 • Okolie
  Okrem blízkosti zábavných parkov a nákupných komplexov je tu možnosť využiť rôzne športové aktivity ako plážový volejbal, aqua gym, jogu a kajakovanie. Motorizované vodné športy sú dostupné za príplatok.
   
 • Vzdialenosti
  Pláž: priamo pri pláži
  Letisko: 35 km
  Zábavný park VinWonders: 3 km
  Safari park: 8 km
  Grand World: 4 km
  Tento rezort je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú luxusnú dovolenku s množstvom možností na relaxáciu a zábavu.
Lokalita

Vietnam

Vietnam

Vietnam je typickou Ázijskou krajinou, ležiaca v juhovýchodnej Ázii. Ponúka nie len nádherné pobrežie, ale aj prírodné scenérie s osobitým kultúrnym zážitkom. Vápencové pohoria týčiace sa z azúrového mora sú zapísané do svetového dedičstva Unesco. Pobrežie je lemované pieskovými plážami a odľahlými zátokami. More je vyhľadávane aj pre šnorchlovanie a potápanie sa. Atrakcie kombinované s mnohými športovými aktivitami sa ponúkajú turistom nie len na mori, ale aj na pevnine.

Phu Quoc

Ostrov ležiaci na samotnom juhu Vietnamu. Jedna sa o tropický ostrov. ktorý je snom každého milovníka turizmu. Phu Quoc má úplne odlišnú tvár ako klasický Vietnam s ryžovými políčkami, či tisíckami rikší a motorkami preplietajúcich sa mestami ako Hanoj, alebo Ho Či Minhove mesto. Na ostrove sa nachádzajú najlákavejšie pláže Vietnamu čakajúce odovzdať more zážitkov návštevníkom. Exotiku s bielym pieskom ponúka pláž Sao Beach. Patrí jej titul najkrajšej pláži Phu Quocu, alebo najkrajšia pláž celej bývalej Indočíny. Pláž lemovaná palmami s plne zelenými kopcami zarezávajúcimi sa do azúrového mora.

Vnútrozemie ostrova Vám ponúkne šíru exotickú prírodu s mnohými nuansami miesta. Phu Quoc si získal pomenovanie ostrov koreninových fariem, ktorými je vnútrozemie posiate. Nenechajte si ujsť návštevu Národného parku Phu Quoc, alebo aj známy vodopád Suoi Tranh, kde sa môžete aj osviežiť v jazierku pod vodopádom. Ak by ste chceli zažiť klasický vietnamský chrám, odporúčame návštevu Truc Lam Zen. Rozprestiera sa na kopci, kde vedie séria schodov so sochou Budhu. Z chrámu je pekný výhľad na more.

Mena:VND - Dong
Časový posun:+6h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 - 240 V. Adaptér nie je potrebný (odporúča sa).
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Socialistická republika
Jazyky:Vietnamčina
Hlavné mesto:Hanoj
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 5 mesiacov 1130 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 5 mesiacov 1691 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 5 mesiacov 7492 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 5 mesiacov 6511 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 5 mesiacov 1240 videní | 5 minúty čítania