Všeobecný popis hotela Kimeros Park Holiday Village:

 

 • O hoteli
  Hotel Kimeros Park, zasadený do rozlohy 97 000 m² v Kemeri/Antalya, perle Stredozemného mora, ponúka svojim hosťom jedinečný zážitok z dovolenky. Obklopený lesmi a horami, nachádzajúci sa v atraktívnom meste Göynük a vzdialený len 37 km od mesta Antalya, je rezort vhodný pre rodiny uprednostňujúce kvalitné stravovanie, zábavu a krásne more. Hotel Kimeros Park ponúka aktívnu atmosféru v oblasti športu a zábavy s vonkajšími bazénmi, centrom vodných športov, tenisovými dvorcami, rozsiahlym animačným programom, predstaveniami, otvorenou diskotékou s nádherným výhľadom a špeciálnym zábavným programom pre deti, čo premení dovolenku na nezabudnuteľný zážitok.    
   
 • Poloha
  Hotel Kimeros Park je situovaný v pokojnej oblasti blízko letoviska Göynük, len 2 km od miestnych obchodov a lekárne. Pri hoteli je zastávka autobusu, ktorá umožňuje ľahké spojenie s okolitými letoviskami a Antalyou. Kemer, s jeho živými obchodmi a atrakciami, je vzdialený 6 km a medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 46 km.
   
 • Ubytovanie
  Hotel Kimeros Park Holiday Village má celkom 453 izieb, zahŕňajúcich štandardné a rodinné izby v 54 blokoch, všetky obklopené borovicami. Každá izba ponúka nádherný výhľad na borovicový les, Stredozemné more a okolité hory. Izby sú vkusne zariadené a plne vybavené súkromnou kúpeľňou, satelitnou televíziou, minibarom, priamou telefónnou linkou, klimatizáciou, trezorom a sušičom vlasov.
   
 • Zariadenie hotela
  Hlavná budova a menšie bloky bungalovov sú umiestnené v udržiavanej záhrade. Vstupná hala s recepciou, výťah v hlavnej budove, lobby bar, hlavná reštaurácia, reštaurácia à la carte za poplatok, niekoľko barov, obchodíkov, kaderník, lekár, konferenčná miestnosť. Vo vonkajšej časti sú 3 bazény, vrátane jedného s vodnými šmykľavkami pre deti i dospelých, detský bazén, ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky na pláži a pri bazéne zadarmo. WiFi sieť je dostupná zadarmo na izbách a vo vybraných častiach hotela.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel ponúka program Ultra all inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu, neskoré raňajky, snack (24 hodín denne), zmrzlinu, cukráreň, gözleme (tradičné turecké palacinky) a miestne a vybrané medzinárodné rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (24 hodín denne).
   
 • Pláž
  Hotel sa nachádza priamo pri piesočnato-okruhliakovej pláži ocenenej modrou vlajkou za čistotu. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Pre osvieženie hostí sa tu nachádza aj plážový bar. 
   
 • Okolie
  Hotel je ideálne situovaný na preskúmanie regiónu Göynük Antalya a jeho prírodných a historických miest. Hostia môžu zažiť vzrušujúcu dovolenku navštívením starovekých miest Phaselis a Olympos, raftingom na jednej z mnohých riek v regióne, účasťou na safari s Jeepom alebo výstupom na pohorie Taurus.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m
  Centra mesta: 2 km
  Najbližšieho letiska: 46 km
   
Lokalita

Turecko

Turecko

Turecko sa rozprestiera na polostrove Malá Ázia a malá časť, približne 3% celkovej rozlohy, v juhovýchodnej Európe. Krajina zohrala dôležitú úlohu dávno v minulosti. Bol to obchodný uzol medzi Európou a Áziou. Dochádzalo prelínaniu náboženských a kultúrnych stretov kresťanov a islamistov.  Turecko je charakteristické svojím pieskovými plážami s azúrovým morom, ale taktiež pohoria obrastené bujarou zelenou vegetáciou. Turecko je vyhľadávane pre bohaté all inclusive rezorty. Krajina ponúka aj bohatú históriu, kultúrne pamiatky, ale aj neskutočné vodné vyžitie tak ako pre dospelých, tak aj pre deti. Medzi najznámejšej letoviská Turecka z Tureckej riviéry patria Alanya, Belek, Lara, Side, Kemer, z Egejskej riviéry Izmir, Bodrum a Kusadasi.

Alanya

Alanya sa preslávila pieskovou plážou s názvom Kleopatra Beach. Charakteristickou pamiatkou z histórie je hradná pevnosť, týčiaca sa na skalnatom brale nad morom. Z vrchu tejto pevností sa naskytá nádherný výhľad na celý prístav, mesto a pláž. Pevnosť ponúka svojím návštevníkom množstvo cenných pamiatok z rímskych, byzantských osmanský čias. Samotné centrum mesta je živé s veľkým množstvom nákupných, reštauračných príležitostí. 

Side

Inak prezívané letovisko  “staroveká pirátska Pamphylia” sa rozprestiera na polostrove v južnej časti Turecka. Názov Side je v preklade granátové jablko - symbol bohatstva a úrodnosti. Toto letovisko je veľmi bohaté na na pamiatky z doby antiky. Najznámejšie azda možno spomenúť zvyšky chrámov patriace bohom Apollónovi a bohyni Athéne. Dodnes je symbol Side Apollonov chrám.

Belek

Patrí medzi mladé, nové letoviská. Pobrežie tvoria široké pláže s bielym pieskom. Letovisko ponúka široké vyžitie vodných športov. Toto letovisko je pasované za najluxusnejšie na Tureckej riviére. Nachádzajú sa tu rezorty na vysokej úrovni zasadené do borovicových lesíkov, píniovo palmových hájikov.. Letovisko Belek obopína pohorie Taurus.

Kemer

Vyhľadávané letovisko s krátkou dobou transferu od letiska. Pláže sú skôr kamienkové, zato voda je tu azúrová. Letovisko oku lahodiace každému návštevníkovi vďaka nádhernej prírodnej scenérií. Centrum letoviska je udržiavané a posiate nákupnými možnosťami či reštauračnými zariadeniami.

Lara

Letovisko vyhľadávane kvôli veľmi luxusnými rezortom, nádhernej širokej piesočnatej pláže s azúrovou vodou.  Vyberte sa na pláž, kde Vás počká veľmi jemný piesok s príjemným kúpaním a relaxovaním. Lara je záruka kvalitných služieb s pestrými možnosťami dovolenky. Najlepšie hodnotené rezorty ponúkajú exkluzívne služby all inclusive. V tomto letovisku sa nebudete nudiť ani po zotmení. Plážová promenáda ožíva vo večerných hodinách, kde sa núkajú nákupné možnosti s reštauráciami. Lara si získala svojich návštevníkov aj vďaka blízkosti letiska.

Bodrum

Letovisko rozprestierajúce sa medzi Tureckou a Egejskou riviérou. Pasované za najživšie letovisko Turecka vďaka rušnému nočnému životu. Ponúka zachovanú tureckú kultúru kombinovanou s úžasným všesmerovým servisom. Nachádza sa tu ikonický a kúzelný prístav. Letovisko je preslávené plážami s azúrovou vodou.

Izmir

Moderné, rušné a veľmi rýchlo rastúce mesto rozprestierajúce sa na území Malej Ázie. V minulosti zohralo veľmi dôležitú úlohu a bolo poznačené nadvládami rôznych civilizácií. Toto letovisko si vyslúžilo aj prezývku Egejskej perly. Návštevníkov očarí dlhou tiahnucou zátokou pozdĺž celého mesta, posiatou jácht a plachetníc.  Pláže ktoré ponúka toto letovisko majú odlišný charakter od pláži Tureckej riviéry. Piesok je premiešaný viac s kamienkami, zato voda je čistejšia.

Mena:YTL - Turecká líra
Časový posun:+1h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Parlamentná republika
Jazyky:Turečtina
Hlavné mesto:Ankara 

Letoviská Turecko

8
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 8 mesiacov 1561 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 8 mesiacov 2444 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 8 mesiacov 7918 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 8 mesiacov 7331 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 9 mesiacov 1683 videní | 5 minúty čítania