Všeobecný popis hotela Nour Palace Resort & Thalasso:

 

 • O hoteli
  Príjemný a komfortne vybavený hotel Nour Palace Resort & Thalasso sa nachádza priamo pri jednej z najkrajších pláží Tuniska. Hotel je ideálny nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre klientov všetkých vekových kategórií, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku alebo relaxáciu. K dispozícii sú rôzne športové aktivity, animačné programy, cvičné golfové ihrisko, turecké kúpele, masáže, sauna a služby SPA centra. Deti si môžu užiť tobogany a šmykľavky.
   
 • Poloha
  Luxusný hotelový komplex je situovaný pri vlastnej piesočnatej pláži v letovisku Mahdia, len 7 km od centra mesta, ktoré je dostupné autobusom, taxíkom alebo turistickým vláčikom. Letisko v Monastire je vzdialené 50 km a nákupné možnosti sú len 50 m od hotela.
   
 • Ubytovanie
  Hotel ponúka priestranné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (vaňa, toaleta, fén), telefónom, satelitným TV, chladničkou (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Trezor je k dispozícii na recepcii (za poplatok). K dispozícii sú aj jednolôžkové izby a izby s výhľadom na more.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou, hlavnou reštauráciou, lobby barom, snack barom, maurskou kaviarňou, nočným klubom, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), obchodnou arkádou, konferenčnou miestnosťou, bazénom (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky za zálohu), detským bazénom, toboganom, detským ihriskom a miniklubom.
   
 • Možnosti stravovania
  All inclusive stravovanie zahŕňa plnú penziu formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa (šaláty, ovocie, pizza, zmrzlina), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby.
   
 • Pláž
  Hotel sa nachádza pri krásnej širokej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Hostia majú k dispozícii ležadlá a slnečníky zadarmo. Možnosti vodných športov sú dostupné za poplatok.
   
 • Okolie
  Hotel je umiestnený v atraktívnej lokalite, neďaleko centra Mahdie, kde sú dostupné rôzne obchody, reštaurácie a lokálne atrakcie. Nákupné možnosti sú hneď vedľa hotela.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m
  Letiska: 50 km
  Centra Mahdie: 7 km
  Nákupných možnosti: 50 m      
Lokalita

Tunisko

Tunisko

Tunisko, krajina ležiaca na území bájneho Kartága, je dnes lákadlom pre milovníkov slnkom zaliatych pláží a kúpania v teplom mori.  Práve antické mesto Kartágo je zapísané v zozname svetového dedičstva UNESCO. Krajina má bohatú históriu, fascinujúcu kultúru a krásnu prírodu. Na juhu sú pláže z jemného zlatistého piesku a sever krajiny má zaujímavé skalnato-piesočnaté pláže. K turisticky vyhľadávanej lokalite Tuniska patrí aj ostrov Djerba. 

Djerba

Vynikajúca kombinácia pre strávenie dovolenky na krásnej pláži a potápaním sa. Ďalej ostrov ponúka historické pamiatky, mestské trhy, ale aj mešity a citadely. Djerba je dobrým východiskovým bodom pre výlet na Saharu. Nachádza sa bližšie k Sahare ako pevninové letoviská. Na ostrove sa nachádza úchvatný maják na útese Ras Taguerness, ktorý delí severné pobrežie obmývané čistým morom na dva úseky.  Severné pobrežie je takmer celé posiate hotelovými rezortmi. 

Mena:TND - Tuniský dinár
Časový posun:-1h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Parlamentná republika
Jazyky:Arabčina
Hlavné mesto:Tunis

Letoviská Tunisko

11
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1832 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2709 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 10 mesiacov 8155 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7599 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1955 videní | 5 minúty čítania