Všeobecný popis hotela Mahdia Palace:   

 

 • O hoteli
  Obľúbený hotel Mahdia Palace s komfortným vybavením je postavený v typickom tuniskom štýle a nachádza sa v pokojnej časti letoviska Mahdia, priamo pri jednej z najkrajších piesočnatých pláží v Tunisku. Hotel je ideálny pre všetky typy klientov, či už pre aktívnu dovolenku plnú športov, alebo len pokojný relax. Hostia môžu využívať turecké kúpele, masáže, saunu alebo thalasso terapiu a majú možnosť zahrať si na golfovom ihrisku v susednom hoteli Nour Palace.
   
 • Poloha
  Hotel sa nachádza v pokojnej časti letoviska Mahdia, priamo na širokej piesočnatej pláži. Centrum letoviska je vzdialené štyri kilometre a najlepšie sa tam dá dostať taxíkom alebo turistickým vláčikom. Okolie hotela ponúka tiež rôzne nákupné možnosti.
   
 • Ubytovanie
  Izby sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, televízorom so satelitným príjmom, telefónom, chladničkou a vlastným sociálnym zariadením vrátane sušiča vlasov. Každá izba má balkón a trezor. Za príplatok je možné ubytovať sa v izbe s výhľadom na more.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel ponúka vstupnú halu s recepciou, hlavnú a á la carte reštauráciu, bar, snack bar, nočný klub, maurskú kaviareň a Wi-Fi v lobby zadarmo. K dispozícii sú obchod so suvenírmi, minimarket, kaderníctvo, diskotéka, konferenčná miestnosť a bazén s ležadlami a slnečníkmi zadarmo. Pre deti je tu detský bazén, ihrisko a miniklub.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel ponúka All Inclusive službu, zahŕňajúcu raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie a neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Služby sú dostupné v určených miestach a časoch hotela, pri večeri je vyžadované formálne oblečenie.
   
 • Pláž
  Priamo pri hoteli sa nachádza široká piesočnatá pláž s bezplatnými ležadalami a slnečníkmi. Hostia si môžu vychutnať pohodlie a relax priamo na pláži.
   
 • Okolie
  Hotel sa nachádza v blízkosti centra letoviska Mahdia, s rôznymi nákupnými možnosťami a reštauráciami. Okolie ponúka ideálne podmienky pre prechádzky a objavovanie tuniského kultúrneho dedičstva.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m
  Letiska: 50 km
  Centra: 4 km
  Nákupných možností: 200 m  
Lokalita

Tunisko

Tunisko

Tunisko, krajina ležiaca na území bájneho Kartága, je dnes lákadlom pre milovníkov slnkom zaliatych pláží a kúpania v teplom mori.  Práve antické mesto Kartágo je zapísané v zozname svetového dedičstva UNESCO. Krajina má bohatú históriu, fascinujúcu kultúru a krásnu prírodu. Na juhu sú pláže z jemného zlatistého piesku a sever krajiny má zaujímavé skalnato-piesočnaté pláže. K turisticky vyhľadávanej lokalite Tuniska patrí aj ostrov Djerba. 

Djerba

Vynikajúca kombinácia pre strávenie dovolenky na krásnej pláži a potápaním sa. Ďalej ostrov ponúka historické pamiatky, mestské trhy, ale aj mešity a citadely. Djerba je dobrým východiskovým bodom pre výlet na Saharu. Nachádza sa bližšie k Sahare ako pevninové letoviská. Na ostrove sa nachádza úchvatný maják na útese Ras Taguerness, ktorý delí severné pobrežie obmývané čistým morom na dva úseky.  Severné pobrežie je takmer celé posiate hotelovými rezortmi. 

Mena:TND - Tuniský dinár
Časový posun:-1h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Parlamentná republika
Jazyky:Arabčina
Hlavné mesto:Tunis

Letoviská Tunisko

11
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1822 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2704 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 10 mesiacov 8153 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7595 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1948 videní | 5 minúty čítania