Všeobecný popis hotela Club Hotel Marina Beach:

 

 • O hoteli
  Club Hotel Marina Beach, nachádzajúci sa na idylickej Sardínii, je skvostom moderného ubytovania. Hotel kombinuje eleganciu s pohodlím, poskytuje hosťom vysoko kvalitné služby a nezabudnuteľnú dovolenku. Svojím štýlovým designom a širokou škálou služieb uspokojí potreby aj tých najnáročnejších hostí.
   
 • Poloha
  Hotel sa pýši vynikajúcou polohou na východnom pobreží Sardínie, v zálive Orosei, len kúsok od nádhernej panenskej pláže Su Barone. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu pri mori. Turistické centrum je vzdialené približne 2 km, s ľahkým prístupom vďaka turistickému vláčiku so zastávkou priamo pri hoteli.
   
 • Ubytovanie
  Hotel ponúka 497 izieb umiestnených v hlavnej budove a niekoľkých trojposchodových budovách. Izby sú rôznych typov - od dvojlôžkových po štvorlôžkové, všetky sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, TV/sat., telefónom, minibarom a balkónom alebo terasou. Zariadenie izieb je zamerané na poskytnutie maximálneho pohodlia a štýlu.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou, rôznymi reštauráciami, barom, bazénom, detským bazénom, jacuzzi, ako aj ležadlami a slnečníkmi pri bazéne zadarmo. Hostia majú k dispozícii tiež WiFi pripojenie po celom areáli hotela. Pre deti je pripravený miniklub a detské ihrisko.
   
 • Možnosti stravovania
  Stravovanie v hoteli je zabezpečené formou all inclusive, zahŕňajúce raňajky, obed a večeru formou bufetu s možnosťou výberu z bohatej ponuky jedál a nápojov. 
   
 • Pláž
  Hotel sa nachádza pri panenskej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ideálnej pre rodiny s deťmi. Hostia majú k dispozícii ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.
   
 • Okolie
  V okolí hotela sa nachádzajú rôzne atrakcie a možnosti na trávenie voľného času. Blízke miesta a turistické centrum ponúkajú množstvo kultúrnych i zábavných možností.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m
  Najbližšieho letiska: 90 km
  Turistického centra: 2 km     
Lokalita
Taliansko

Taliansko

Taliansko

Taliansko je veľkým lákadlom, disponujúcim veľkým množstvom čarovných miest, pôsobivých hôr, pekných pláží. Taliansko má aj nádherné ostrovy.  Vyhľadávanými destináciami pre letnú dovolenku v Taliansku sú oblasti Kalábrie, alebo ostrova Sardínie. Tieto destinácie ponúkajú nádherné pláže vhodné pre rodiny s deťmi s množstvom relaxu a zábavy.

Nevšedným zážitkom je návšteva ostrova Sicílie. Sicília je najväčší ostrov Stredozemného mora a zároveň domovom talianskej mafie. Tento ostrov je bohatý na kultúrne a historické pamiatky, kostoly, chrámy a známe pláže.

Kalábria

označovaná ako “špička talianskej čižmy” - najjužnejší výbežok Apeninského polostrova. Nádherné piesočnaté pláže s krištáľovým modrým morom sa striedajú so skalnatým pobrežím.  Kalábria je bohatá na tradície a kultúru. Pláže Kalábrie patria medzi najkrajšie európske pláže. Sú čisté a málo preplnené. Najznámejšie sú Groticelle, Nicotera, Capo Vaticano, Belveder Nord. Morské dno skrýva krásne pestrofarebné koráli ale aj vraky lodí z druhej svetovej vojny.

Sardínia

Pobrežie Sardínie je lemované striedavo skalnatými úsekmi s nádhernými piesočnatými plážami. Vyslúžila si taktiež pomenovanie “ostrov tisícich pláží”.  Najobľúbenejšia plážová destinácia je Costa Smeralda na severovýchode ostrova. Tichšia oblasť je Golfo Aranci, ktorá ponúka možnosti rybárčenia, potápania, pozorovania delfínov v smaragdovom mori zálivu Olbia. Východ a juhovýchod Sardínie ponúka nádherné pláže zálivoch Orosei Tortoli. Pláž Marina di Orosei je posiata mušlí, more tu je však strmé a hlboké. Plytké vody a azúrovú vodu s veľmi jemným pieskom ponúka pláž Cala Ginepro. Pokiaľ vyhľadávate dlhé pláže, ideálnou voľbou je časť La Caletta. Pobrežie je lemované zelenými borovicami. Táto pláž je vyhľadávana aj pre dobré podmienky surfovania a kitesurfingu.

Mena:Euro
Časový posun:Bez posunu
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Parlamentná republika
Jazyky:Taliančina
Hlavné mesto:Rím

Letoviská Taliansko

10
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1800 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2683 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8136 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7575 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1922 videní | 5 minúty čítania