Všeobecný popis hotela VOI Colonna Beach/Village:

 

 • O hoteli
  Hotel VOI Colonna Beach/Village je elegantný rezort rozprestierajúci sa na kopci s nádherným výhľadom na more v severovýchodnej časti Sardínie, neďaleko Capo Figari. Poskytuje ideálne prostredie pre rodinnú dovolenku a vyniká svojou stredomorskou vegetáciou. Hotel ponúka pohodlie v dvoch budovách - Colonna Village a Beach Hotel, pričom zabezpečuje širokú škálu služieb vrátane veľkého bazénu, dvoch reštaurácií, barov a rozmanitých športových a zábavných aktivít.
   
 • Poloha
  Rezort sa nachádza v sardínskom subregióne Gallura, známom svojimi nádhernými bielymi piesočnatými plážami. Vzdialený je iba 18 km od medzinárodného letiska v Olbii a 8 km od centra Golfo Aranci. Hotel sa nachádza priamo pri krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora.
   
 • Ubytovanie
  Ubytovanie v hoteli zahŕňa rôzne typy izieb zariadených v tradičnom sardínskom štýle. K dispozícii sú štandardné izby Classic, priestrannejšie Superior izby s výhľadom na more, rodinné izby a Premium izby s výhľadom do okolia alebo na more. Každá izba je vybavená klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, minibarom a balkónom alebo francúzskym oknom.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou, hlavnou reštauráciou, terasovou reštauráciou, dvoma barmi a bezplatným Wi-Fi pripojením vo verejných priestoroch. Pre hostí sú k dispozícii dva bazény s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, miniklub a teen club pre deti, detské ihrisko, herňa s TV, videohrami a doskovými hrami, konferenčná miestnosť, divadlo a športové aktivity.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel ponúka all-inclusive službu, ktorá zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, doplnené o nealkoholické nápoje, pivo, víno, čaj a kávu. K dispozícii sú aj dva bary pri bazéne a bar „Bellevue“ s neobmedzeným množstvom vybraných alkoholických nápojov miestnej výroby.
   
 • Pláž
  Pláž pri hoteli je piesočnatá s prístupom cez svažitú cestu, kde je zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava. Pre hostí sú k dispozícii ležadlá a slnečníky zadarmo a plážové osušky za zálohu. Na pláži je možné využiť aj rôzne športové aktivity.
   
 • Okolie
  V bezprostrednej blízkosti hotela sa rozprestiera oblasť Golfo Aranci, kde sa nachádzajú príjemné kaviarne, obchody a reštaurácie ponúkajúce miestne špeciality. V 35 km vzdialenosti sa nachádza Porto Cervo, známe svojou luxusnou atmosférou, obľúbené medzi hollywoodskou smotánkou.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 500 m
  Letiska Olbia: 18 km
Lokalita
Taliansko

Taliansko

Taliansko

Taliansko je veľkým lákadlom, disponujúcim veľkým množstvom čarovných miest, pôsobivých hôr, pekných pláží. Taliansko má aj nádherné ostrovy.  Vyhľadávanými destináciami pre letnú dovolenku v Taliansku sú oblasti Kalábrie, alebo ostrova Sardínie. Tieto destinácie ponúkajú nádherné pláže vhodné pre rodiny s deťmi s množstvom relaxu a zábavy.

Nevšedným zážitkom je návšteva ostrova Sicílie. Sicília je najväčší ostrov Stredozemného mora a zároveň domovom talianskej mafie. Tento ostrov je bohatý na kultúrne a historické pamiatky, kostoly, chrámy a známe pláže.

Kalábria

označovaná ako “špička talianskej čižmy” - najjužnejší výbežok Apeninského polostrova. Nádherné piesočnaté pláže s krištáľovým modrým morom sa striedajú so skalnatým pobrežím.  Kalábria je bohatá na tradície a kultúru. Pláže Kalábrie patria medzi najkrajšie európske pláže. Sú čisté a málo preplnené. Najznámejšie sú Groticelle, Nicotera, Capo Vaticano, Belveder Nord. Morské dno skrýva krásne pestrofarebné koráli ale aj vraky lodí z druhej svetovej vojny.

Sardínia

Pobrežie Sardínie je lemované striedavo skalnatými úsekmi s nádhernými piesočnatými plážami. Vyslúžila si taktiež pomenovanie “ostrov tisícich pláží”.  Najobľúbenejšia plážová destinácia je Costa Smeralda na severovýchode ostrova. Tichšia oblasť je Golfo Aranci, ktorá ponúka možnosti rybárčenia, potápania, pozorovania delfínov v smaragdovom mori zálivu Olbia. Východ a juhovýchod Sardínie ponúka nádherné pláže zálivoch Orosei Tortoli. Pláž Marina di Orosei je posiata mušlí, more tu je však strmé a hlboké. Plytké vody a azúrovú vodu s veľmi jemným pieskom ponúka pláž Cala Ginepro. Pokiaľ vyhľadávate dlhé pláže, ideálnou voľbou je časť La Caletta. Pobrežie je lemované zelenými borovicami. Táto pláž je vyhľadávana aj pre dobré podmienky surfovania a kitesurfingu.

Mena:Euro
Časový posun:Bez posunu
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Parlamentná republika
Jazyky:Taliančina
Hlavné mesto:Rím

Letoviská Taliansko

10
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1785 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2670 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8123 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7562 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1905 videní | 5 minúty čítania