Všeobecný popis hotela Umm Al Quwain Beach:

 

 • O hoteli
  Hotel Umm Al Quwain Beach Hotel ponúka príjemné útočisko pre každého, kto hľadá pokojné prostredie a pohodlie počas svojej dovolenky. So svojou udržiavanou tropickou záhradou a umiestnením pri rozľahlej piesočnatej pláži s otvoreným morom, hotel poskytuje nezabudnuteľný zážitok z oddychu v pokojnom prostredí. Rodinná atmosféra a ústretový personál sú zárukou spokojného pobytu pre hostí všetkých vekových skupín.
   
 • Poloha
  Hotel sa pýši svojou ideálnou polohou v pokojnom emiráte Umm Al Quwain, kde si hostia môžu vychutnať relaxačnú atmosféru a uniknúť pred každodenným ruchom. Táto lokalita je výnimočná svojou blízkosťou k širokej piesočnatej pláži a krásnym zeleným plochám, ktoré dotvárajú čarovnú scénu okolitého prostredia.
   
 • Ubytovanie
  Ubytovanie v hoteli je zabezpečené v priestranných a dobre vybavených suitách so samostatnou klimatizáciou, telefónom, televíziou a WiFi pripojením zadarmo. K izbám patrí tiež vlastné sociálne zariadenie a obývacia izba. Balkón alebo terasa poskytuje hosťom možnosť relaxácie na čerstvom vzduchu. Pre rodiny s deťmi je dôležité upozornenie, že v prípade ubytovania detí s dospelými sa delia o lôžka alebo prístelky podľa zvoleného typu ubytovania.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel má k dispozícii vstupnú halu s recepciou, reštauráciu podávajúcu medzinárodnú a orientálnu kuchyňu, bar, kaviareň a bezplatné Wi-Fi pripojenie v lobby. Pre tých, ktorí cestujú za obchodom, je k dispozícii business centrum. Na oddych a zábavu čaká hostí hotelový bazén s ležadlami a slnečníkmi poskytovanými zadarmo.
   
 • Možnosti stravovania
  Hostia môžu využívať rôzne možnosti stravovania, vrátane raňajok a voľby polpenzie s raňajkami a večerami formou bufetu. Pre úplný pohodlný pobyt je k dispozícii možnosť all-inclusive balíčka, ktorý okrem jedál zahŕňa aj neobmedzené množstvo vybraných nápojov.
   
 • Pláž
  Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, kde sú hosťom k dispozícii ležadlá a slnečníky zadarmo, a ponúka bar na pláži pre dokonalé osvieženie počas slnečných dní.
   
 • Okolie
  V okolí hotela nájdete rozmanité nákupné možnosti len 700 metrov od rezortu. Pre tých, ktorí by chceli skúmať širšie okolie, centrum mesta je vzdialené 63 km.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m (hotel priamo pri pláži)
  Letiska: 50 km (Dubaj), 70 km (Ras Al Khaimah)
  Centra mesta: 63 km
  Nákupných možností: 700 m

   
Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty boli v dávnej histórií preslávené pirátmi a obchodníkmi s perlami. Od týchto čias sa vyšvihli medzi krajiny sveta s poprednou ekonomikou. V krajine by ste márne čakali na priemernosť. Naopak, Spojené arabské emiráty sa neustále snažia prekonávať aj samých seba. Preto je pre túto krajinu charakteristická predpona “naj”.  Najväčší, najvyšší, najluxusnejší.  Spojené arabské emiráty vedia však ohúriť aj fascinujúcou púšťou s piesočnatými dunami, belavými plážami s azúrovým morom.

Najkrajšie miesta v Spojených arabských emirátoch sú skvelou príležitosťou ako prežiť dokonalú dovolenku. Stačí si len vybrať.

Dubai

Dnešný Dubaj je synonymom bohatstva, luxusu a prepychu. Dubaj predstavuje originálnu architektúru, najmodernejšie stavby sveta a najvyšší mrakodrap Burj Al Khalifa, najluxusnejšie hotely, neprekonateľné nákupy na exotických trhoviskách alebo v moderných nákupných centrách, krásne dlhé pláže, aquaparky a množstvo zábavy. Dubaj svojou ponukou uspokojí aj najnáročnejšieho turistu.

Sharjah

Emirát Sharjah je významnou kultúrnou metropolou Spojených arabských emirátov. V meste Sharjah sa nachádza mnoho múzeí a umeleckých galérií. Tento emirát je symbolom islamskej viery. Emirát neumožňuje predaj ani servírovanie alkoholických nápojov, výnimku nemajú ani medzinárodné hotely.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 15 km
 

Ajman

Tradičným zamestnaním obyvateľov Ajmanu bol odpradávna rybolov. Dodnes môžete vidieť pri pobreží početné rybárske loďky a pokochať sa úlovkami rybárov na miestnych trhoviskách. Turisti ocenia v emiráte Ajman dlhé piesočné pláže a priezračne čisté more.

Ideálne miesto pre odpočinok v pokojnom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 25 km
 

Ras Al Khaimah

Rýchlo sa rozvíjajúci emirát Ras Al Khaimah predstavuje ideálne miesto pre výbornú rodinnú dovolenku, predovšetkým vďaka modernej turistickej výstavbe a majstrovským golfovým ihriskám. V emiráte sa nachádza unikátna lokalita Khatt známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 90 km
 

Fujairah

Emirát, ktorému sa hovorí Východné pobrežie. Vďaka dlhým plážam s bielym pieskom, priezračnému moru a Hajarským horám je tento emirát Fujairah považovaný za jednu z najkrajších oblastí s ideálnymi podmienkami pre potápanie a šnorchlovanie. Vynikajúce miesto pre pokojnú dovolenku v nádhernom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: cca 150 km
 

Mena:AED - Dirham SAE
Časový posun:+2h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Absolútna monarchia
Jazyky:Arabčina
Hlavné mesto:Dubaj

Letoviská Spojené arabské emiráty

5
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 7 mesiacov 1475 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 7 mesiacov 2298 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 8 mesiacov 7823 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 8 mesiacov 7213 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 8 mesiacov 1599 videní | 5 minúty čítania