Všeobecný popis hotela W Dubai - The Palm:

 

 • O hoteli
  Hotel W Dubai-The Palm je moderným a luxusným boutique hotelom, ktorý sa nachádza na umelo vytvorenom ostrove The Palm Jumeirah v Dubaji. Tento hotel je známy svojím extravagantým prístupom a poskytuje vysoko kvalitné služby. Jeho charakteristickým znakom je kombinácia futuristického dizajnu a high-tech technológií, vďaka čomu sa stáva ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú celoročnú zábavu a unikátne zážitky.
   
 • Poloha
  Hotel je situovaný v blízkosti dvoch medzinárodných letísk – 25 minút od letiska Dubaj a 30 minút od letiska Al Maktoum. Nachádza sa na 11 km dlhej promenáde, čo umožňuje hosťom aktívny odpočinok a vychutnanie si krás mesta a okolia.
   
 • Ubytovanie
  Hotel ponúka rôzne typy izieb - od Wonderful izby s čiastočným výhľadom na more až po Spectacular izbu s výhľadom na bazén a panorámu mesta. Každá izba je moderná, má rozlohu 53 m² a je vybavená king-size posteľou, prístelkou, vlastným sociálnym zariadením, TV, klimatizáciou, Wi-Fi (za poplatok), trezorom, minibarom a balkónom alebo terasou.
   
 • Zariadenie hotela
  W Dubai-The Palm ponúka bohaté vybavenie a služby vrátane vstupnej haly s recepciou, lobby baru, 6 reštaurácií, súkromnej pláže, dvoch bazénov, baru pri bazéne, bezplatnej Wi-Fi, kaderníctva, fitness centra, wellness a masáží (za poplatok), izbového servisu, concierge služby, služieb prania a žehlenia bielizne, parkoviska a zmenárne.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel ponúka možnosť polpenzie, ktorá zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. K dispozícii je niekoľko reštaurácií a barov poskytujúcich rôzne kulinárske zážitky.
   
 • Pláž
  W Dubai-The Palm sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži, kde sú k dispozícii ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo. Pláž ponúka ikonický výhľad na Dubaj a Arabský záliv.
   
 • Okolie
  Okolie hotela je oživené 11 km dlhou promenádou s bežeckou dráhou, ktorá poskytuje príležitosť pre aktívny odpočinok. V blízkosti sa nachádza golfové ihrisko a ponuka vodných športov od miestnych poskytovateľov.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: priamo pri pláži
  Letiska Dubaj: 40 km
  Centra mesta: 28 km
  Nákupných možností: 16 km
  Golfového ihriska: 13 km
Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty boli v dávnej histórií preslávené pirátmi a obchodníkmi s perlami. Od týchto čias sa vyšvihli medzi krajiny sveta s poprednou ekonomikou. V krajine by ste márne čakali na priemernosť. Naopak, Spojené arabské emiráty sa neustále snažia prekonávať aj samých seba. Preto je pre túto krajinu charakteristická predpona “naj”.  Najväčší, najvyšší, najluxusnejší.  Spojené arabské emiráty vedia však ohúriť aj fascinujúcou púšťou s piesočnatými dunami, belavými plážami s azúrovým morom.

Najkrajšie miesta v Spojených arabských emirátoch sú skvelou príležitosťou ako prežiť dokonalú dovolenku. Stačí si len vybrať.

Dubai

Dnešný Dubaj je synonymom bohatstva, luxusu a prepychu. Dubaj predstavuje originálnu architektúru, najmodernejšie stavby sveta a najvyšší mrakodrap Burj Al Khalifa, najluxusnejšie hotely, neprekonateľné nákupy na exotických trhoviskách alebo v moderných nákupných centrách, krásne dlhé pláže, aquaparky a množstvo zábavy. Dubaj svojou ponukou uspokojí aj najnáročnejšieho turistu.

Sharjah

Emirát Sharjah je významnou kultúrnou metropolou Spojených arabských emirátov. V meste Sharjah sa nachádza mnoho múzeí a umeleckých galérií. Tento emirát je symbolom islamskej viery. Emirát neumožňuje predaj ani servírovanie alkoholických nápojov, výnimku nemajú ani medzinárodné hotely.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 15 km
 

Ajman

Tradičným zamestnaním obyvateľov Ajmanu bol odpradávna rybolov. Dodnes môžete vidieť pri pobreží početné rybárske loďky a pokochať sa úlovkami rybárov na miestnych trhoviskách. Turisti ocenia v emiráte Ajman dlhé piesočné pláže a priezračne čisté more.

Ideálne miesto pre odpočinok v pokojnom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 25 km
 

Ras Al Khaimah

Rýchlo sa rozvíjajúci emirát Ras Al Khaimah predstavuje ideálne miesto pre výbornú rodinnú dovolenku, predovšetkým vďaka modernej turistickej výstavbe a majstrovským golfovým ihriskám. V emiráte sa nachádza unikátna lokalita Khatt známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 90 km
 

Fujairah

Emirát, ktorému sa hovorí Východné pobrežie. Vďaka dlhým plážam s bielym pieskom, priezračnému moru a Hajarským horám je tento emirát Fujairah považovaný za jednu z najkrajších oblastí s ideálnymi podmienkami pre potápanie a šnorchlovanie. Vynikajúce miesto pre pokojnú dovolenku v nádhernom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: cca 150 km
 

Mena:AED - Dirham SAE
Časový posun:+2h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Absolútna monarchia
Jazyky:Arabčina
Hlavné mesto:Dubaj

Letoviská Spojené arabské emiráty

6
Cestovateľský magazín

Prečítajte si tipy, kam vyraziť na dovolenku alebo čo si so sebou zabaliť do kufra.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 2 mesiacmi 459 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 2 mesiacmi 818 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 2 mesiacmi 6935 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 2 mesiacmi 5324 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 2 mesiacmi 569 videní | 5 minúty čítania