Všeobecný popis hotela Rove La Mer Beach:

 

 • O hoteli
  Hotel Rove La Mer Beach je moderným zariadením v surferskom štýle s vynikajúcimi službami, umiestnený priamo na nádhernej piesočnatej pláži La Mer Beach s barom pre hostí. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a je vynikajúcou voľbou pre rôznych cestovateľov.
   
 • Poloha
  Hotel sa nachádza na pobrežnej promenáde La Mer v oblasti Jumeirah v Dubaji, ktorá je známa  slnkom zaliatou plážou a živou komunitou. Okolie ponúka štýlové kaviarne, reštaurácie a kultúrne pamiatky ako múzeum Etihad.
   
 • Ubytovanie
  Izby v hoteli Rove La Mer Beach sú navrhnuté s výhľadom na mesto alebo na more a obsahujú štandardné vybavenie ako klimatizácia, TV, telefón, trezor, minibar s bezplatnou vodou, set na prípravu čaju a kávy a balkón typu Juliet. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie a moderné sociálne zariadenie s fénom na vlasy.
   
 • Zariadenie hotela
  Medzi zariadenie hotela patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bary a bar na pláži. Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie, bazén s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, fitness centrum otvorené nonstop a iné.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel poskytuje možnosti stravovania od bufetových raňajok, cez polpenziu s raňajkami a večerou, až po plnú penziu zahŕňajúcu všetky tri jedlá.
   
 • Pláž
  Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, na ktorej majú hostia ležadlá a slnečníky zadarmo. Nachádza sa tu aj bar pre osvieženie. 
   
 • Okolie
  V blízkom okoli sa nachádzajú nákupné centrá ako Dubai Mall a City Walk, historická štvrť Satwa a múzeum Etihad čo umožňuje hosťom ľahko preskúmať a užiť si dedičstvo Spojených arabských emirátov.
   
 • Vzdialenosti od
  pláže: 0 metrov, priamo pri pláži
  letiska: 11 km Dubaj, 110 km Ras Al Khaimah
  centra: 5,5 km
  nákupných možností: 900 m
   
Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty boli v dávnej histórií preslávené pirátmi a obchodníkmi s perlami. Od týchto čias sa vyšvihli medzi krajiny sveta s poprednou ekonomikou. V krajine by ste márne čakali na priemernosť. Naopak, Spojené arabské emiráty sa neustále snažia prekonávať aj samých seba. Preto je pre túto krajinu charakteristická predpona “naj”.  Najväčší, najvyšší, najluxusnejší.  Spojené arabské emiráty vedia však ohúriť aj fascinujúcou púšťou s piesočnatými dunami, belavými plážami s azúrovým morom.

Najkrajšie miesta v Spojených arabských emirátoch sú skvelou príležitosťou ako prežiť dokonalú dovolenku. Stačí si len vybrať.

Dubai

Dnešný Dubaj je synonymom bohatstva, luxusu a prepychu. Dubaj predstavuje originálnu architektúru, najmodernejšie stavby sveta a najvyšší mrakodrap Burj Al Khalifa, najluxusnejšie hotely, neprekonateľné nákupy na exotických trhoviskách alebo v moderných nákupných centrách, krásne dlhé pláže, aquaparky a množstvo zábavy. Dubaj svojou ponukou uspokojí aj najnáročnejšieho turistu.

Sharjah

Emirát Sharjah je významnou kultúrnou metropolou Spojených arabských emirátov. V meste Sharjah sa nachádza mnoho múzeí a umeleckých galérií. Tento emirát je symbolom islamskej viery. Emirát neumožňuje predaj ani servírovanie alkoholických nápojov, výnimku nemajú ani medzinárodné hotely.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 15 km
 

Ajman

Tradičným zamestnaním obyvateľov Ajmanu bol odpradávna rybolov. Dodnes môžete vidieť pri pobreží početné rybárske loďky a pokochať sa úlovkami rybárov na miestnych trhoviskách. Turisti ocenia v emiráte Ajman dlhé piesočné pláže a priezračne čisté more.

Ideálne miesto pre odpočinok v pokojnom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 25 km
 

Ras Al Khaimah

Rýchlo sa rozvíjajúci emirát Ras Al Khaimah predstavuje ideálne miesto pre výbornú rodinnú dovolenku, predovšetkým vďaka modernej turistickej výstavbe a majstrovským golfovým ihriskám. V emiráte sa nachádza unikátna lokalita Khatt známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 90 km
 

Fujairah

Emirát, ktorému sa hovorí Východné pobrežie. Vďaka dlhým plážam s bielym pieskom, priezračnému moru a Hajarským horám je tento emirát Fujairah považovaný za jednu z najkrajších oblastí s ideálnymi podmienkami pre potápanie a šnorchlovanie. Vynikajúce miesto pre pokojnú dovolenku v nádhernom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: cca 150 km
 

Mena:AED - Dirham SAE
Časový posun:+2h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Absolútna monarchia
Jazyky:Arabčina
Hlavné mesto:Dubaj

Letoviská Spojené arabské emiráty

5
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 7 mesiacov 1455 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 7 mesiacov 2256 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 7 mesiacov 7800 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 8 mesiacov 7184 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 8 mesiacov 1573 videní | 5 minúty čítania