Všeobecný popis hotela Radisson Beach Resort Palm Jumeirah:

 

 • O hoteli
  Lifestylový hotel Radisson Beach Resort Palm Jumeirah je synonymom luxusu a pohodlia, situovaný na slávnom palmovom ostrove s výhľadom na jasné vody a žiariacu panorámu mesta. Jeho moderné zariadenie a prvotriedne služby sú zárukou výnimočného pobytu pre všetkých hostí, ktorí hľadajú spojenie relaxu a zábavy.
   
 • Poloha
  Hotel sa môže pochváliť vynikajúcou polohou na West Beach, ktorá je známa svojimi barmi a reštauráciami a poskytuje dokonalé miesto pre hostí, ktorí chcú využívať plážové aktivity alebo skúmať lokálne atrakcie. Táto oblasť je vyhľadávaná pre krásny západ slnka a živý nočný život, čím predstavuje ideálnu voľbu pre romantický únik aj akčnú dovolenku.
   
 • Ubytovanie
  Každá izba v hoteli je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie a funkčnosť a je vybavená moderným vybavením vrátane klimatizácie, TV, setu na prípravu kávy a čaju, minibaru, trezoru, žehličky a balkóna. K dispozícii sú rôzne typy izieb s výhľadom na mesto či more.
   
 • Zariadenie hotela
  Okrem pohodlného ubytovania poskytuje hotel rozsiahle možnosti pre relaxáciu a prácu vrátane luxusných bazénov a špičkovej posilňovne. Konferenčné priestory sú vybavené najnovšou technológiou, čo z nich robí ideálnu voľbu pre firemné udalosti a súkromné oslavy.
   
 • Možnosti stravovania
  Stravovacia ponuka hotela sa pýši širokou škálou lokálnych aj medzinárodných jedál, pričom hostia si môžu vybrať podľa vlastného gusta. Hotel poskytuje raňajky formou bufetu, možnosť polpenzie alebo polpenzie plus s nápojmi pri večeri. 
   
 • Pláž
  Pri hoteli je privátna piesočná pláž s barom, kde sa môžu hostia osviežiť chladenými nápojmi.  Pláž ponúka ležadlá a slnečníky zdarma, a možnosťou vodných športov za príplatok. Okrem toho je k dispozícii služba objednávky jedla a nápojov priamo k vašim ležadlám, čo zaručuje maximálne pohodlie.
   
 • Okolie
  V blízkosti hotela nájdete mnoho možností pre trávenie voľného času, od kultúrnych atrakcií po exkluzívne obchodné centrá a zelené golfové ihriská. Turistické centruma sa nachádza kúsok od hotela a je výborným východiskovým bodom pre všetkých, ktorí chcú preskúmať to najlepšie, čo Dubaj ponúka.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m
  Letiska: 33 km
  Nákupných možností: 1 km
  Emirates Golf Club: 8 km
  Turistického centra: 20 m
   
Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty boli v dávnej histórií preslávené pirátmi a obchodníkmi s perlami. Od týchto čias sa vyšvihli medzi krajiny sveta s poprednou ekonomikou. V krajine by ste márne čakali na priemernosť. Naopak, Spojené arabské emiráty sa neustále snažia prekonávať aj samých seba. Preto je pre túto krajinu charakteristická predpona “naj”.  Najväčší, najvyšší, najluxusnejší.  Spojené arabské emiráty vedia však ohúriť aj fascinujúcou púšťou s piesočnatými dunami, belavými plážami s azúrovým morom.

Najkrajšie miesta v Spojených arabských emirátoch sú skvelou príležitosťou ako prežiť dokonalú dovolenku. Stačí si len vybrať.

Dubai

Dnešný Dubaj je synonymom bohatstva, luxusu a prepychu. Dubaj predstavuje originálnu architektúru, najmodernejšie stavby sveta a najvyšší mrakodrap Burj Al Khalifa, najluxusnejšie hotely, neprekonateľné nákupy na exotických trhoviskách alebo v moderných nákupných centrách, krásne dlhé pláže, aquaparky a množstvo zábavy. Dubaj svojou ponukou uspokojí aj najnáročnejšieho turistu.

Sharjah

Emirát Sharjah je významnou kultúrnou metropolou Spojených arabských emirátov. V meste Sharjah sa nachádza mnoho múzeí a umeleckých galérií. Tento emirát je symbolom islamskej viery. Emirát neumožňuje predaj ani servírovanie alkoholických nápojov, výnimku nemajú ani medzinárodné hotely.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 15 km
 

Ajman

Tradičným zamestnaním obyvateľov Ajmanu bol odpradávna rybolov. Dodnes môžete vidieť pri pobreží početné rybárske loďky a pokochať sa úlovkami rybárov na miestnych trhoviskách. Turisti ocenia v emiráte Ajman dlhé piesočné pláže a priezračne čisté more.

Ideálne miesto pre odpočinok v pokojnom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 25 km
 

Ras Al Khaimah

Rýchlo sa rozvíjajúci emirát Ras Al Khaimah predstavuje ideálne miesto pre výbornú rodinnú dovolenku, predovšetkým vďaka modernej turistickej výstavbe a majstrovským golfovým ihriskám. V emiráte sa nachádza unikátna lokalita Khatt známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 90 km
 

Fujairah

Emirát, ktorému sa hovorí Východné pobrežie. Vďaka dlhým plážam s bielym pieskom, priezračnému moru a Hajarským horám je tento emirát Fujairah považovaný za jednu z najkrajších oblastí s ideálnymi podmienkami pre potápanie a šnorchlovanie. Vynikajúce miesto pre pokojnú dovolenku v nádhernom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: cca 150 km
 

Mena:AED - Dirham SAE
Časový posun:+2h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Absolútna monarchia
Jazyky:Arabčina
Hlavné mesto:Dubaj

Letoviská Spojené arabské emiráty

6
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 8 mesiacov 1585 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 8 mesiacov 2462 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 8 mesiacov 7937 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 9 mesiacov 7346 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 9 mesiacov 1699 videní | 5 minúty čítania