Všeobecný popis hotela Mariant: 

 

 • O hoteli
  Hotel Mariant je moderný komplex rekonštruovaný v roku 2005, situovaný na pokojnom mieste medzi letoviskami S'Illot a Sa Coma. Ponúka pohodlné ubytovanie, rozmanité stravovanie a bohaté možnosti pre relaxáciu a zábavu. Svojím hosťom zabezpečuje príjemný pobyt s výhľadom na prírodné krásy a more. Hotel ponúka 50% zľavu do spa centra hotela Mariantt Park. K dispozícii sú sauna, turecké kúpele, jacuzzi, masáže, kozmetika a vnútorný bazén.
   
 • Poloha
  Hotel sa nachádza v idylickom prostredí na hraniciach chránenej prírodnej rezervácie. Jeho umiestnenie je ideálne pre milovníkov mora a prírody, keďže sa nachádza len 300 metrov od malej piesočnatej pláže a 350 metrov od dlhej prírodnej pláže Sa Coma. Centrum letoviska S'Illot je vzdialené len 600 metrov a nachádzajú sa tu obchody, reštaurácie a bary.
   
 • Ubytovanie
  Hostia si môžu vyberať z niekoľkých typov izieb, vrátane dvojlôžkových izieb s balkónom, situovaných v hlavnej alebo vedľajšej budove. Izby sú moderné, komfortne zariadené s kúpeľňou, klimatizáciou, TV a trezorom. Na výber sú aj jednolôžkové izby s výhľadom do ulice a dvojlôžkové izby s výhľadom na more.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel Mariant ponúka hosťom vstupnú halu s recepciou, spoločenskú miestnosť s TV, hlavnú reštauráciu a bar s terasou. Na relaxáciu slúži vonkajší bazén s terasou, ležadlami a slnečníkmi. Pre hostí je dostupná WiFi v lobby a za poplatok aj na izbách. Deti môžu využiť detský bazén a ihrisko. 
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel ponúka program All Inclusive zahŕňajúci raňajky, obedy a večere v bufetovej forme, ľahké snacky počas dňa, popoludňajšiu kávu, čaj, sladké pečivo a zmrzlinu. K dispozícii sú vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby.
   
 • Pláž
  Hotel je umiestnený blízko malej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora a dlhej prírodnej pláže Sa Coma. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok.
   
 • Okolie
  V okolí hotela sa nachádzajú obchody, reštaurácie, bary a pobrežná promenáda. Pre milovníkov golfu sú v blízkosti dve golfové ihriská - Pula Golf a Canyamel Golf. Deti sa môžu tešiť na detské ihrisko umiestnené pri hoteli.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 300 m
  Letiska: 66 km
  Golfového ihriska: 10 km (Pula Golf), 17 km (Canyamel Golf)
  Centra mesta: 600 m
   
Lokalita

Španielsko

Španielsko

Španielsko je krásna krajina s množstvom turistických atrakcií. Ak hľadáte dovolenku v Španielsku, môžete sa tešiť na krásne pláže pri Stredomorskom pobreží, objavovanie historických a prírodných krás nielen vo vnútrozemí a romantickú Andalúziu. Španielsko je krajina kvitnúca 365 dní v roku!

Costa del Sol

Príchod na Costa del Sol znamená nájsť krásnu krajinu, rozprávkové pláže, výborné jedlo, zaujímavé zvyky a tradície. Objavíte bohaté kultúrne dedičstvo, úžasné pobrežné oblasti a očarujúce biele vnútrozemské dediny a blízkosť historicky zaujímavých miest – Malagy, Sevilly, Granady s palácom Alhambra, Cordóby a v neposlednom rade Gibraltaru. Vyznávačov športu a najmä golfu plne uspokojí veľké množstvo kvalitných golfových ihrísk. Vďaka svojmu príjemnému podnebiu, 300 slnečnými dňami za rok je jednou z najnavštevovanejších častí Andalúzie.

Costa de Almería

Costa de Almería sa nachádza v najvýchodnejšej časti Andalúzie, provincie, ktorá je najsuchšou časťou celého Španielska s rozľahlou skalnatou polopúšťou. Je charakteristická pôvabnými rybárskymi dedinkami, dlhými bielymi plážami s modrou vlajkou EU a priezračnou vodou a na pobreží nájdete niekoľko pekných letovísk, ako napríklad Roquetas de Mar, ktoré bolo pôvodne rybárskou dedinkou a v posledných rokoch sa zmenilo na vyhľadávané turistické miesto.

Mena:Euro
Časový posun:+0h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Kráľovstvo
Jazyky:Španielčina, Katalánčina, Baskičtina
Hlavné mesto:Madrid
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1765 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2644 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8103 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7544 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1878 videní | 5 minúty čítania