Všeobecný popis hotela Best Roquetas:

 

 • O hoteli
  Hotel Best Roquetas 4* je moderný hotelový komplex, obľúbený medzi rodinami s deťmi. Postavený je pri širokej piesočnatej pláži v letovisku Roquetas de Mar. Poskytuje ideálne podmienky pre relaxačnú dovolenku s pohodlným ubytovaním a širokou ponukou služieb a aktivít pre všetky vekové skupiny.
   
 • Poloha
  Hotel sa nachádza priamo pri krásnej pieskovo-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora v Roquetas de Mar. V blízkosti sú rôzne obchodíky, bary a reštaurácie. Od centra turistického strediska je vzdialený 7 km a medzinárodné letisko v Almeríi je vzdialené 28 km.
   
 • Ubytovanie
  Hostia sú ubytovaní v komfortných 2-lôžkových izbách s kúpeľňou, WC, sušičom na vlasy, minibarom, trezorom, SAT TV, Wi-Fi pripojením, telefónom, klimatizáciou a balkónom. Ponúka sa aj možnosť ubytovania v apartmánoch s jednou spálňou, ktoré navyše obsahujú plne vybavený kuchynský kút a mikrovlnnú rúru.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel má vstupnú halu s recepciou, úschovňu batožín, výťah, reštaurácie, bary, internetový kútik, herňu, biliard, šípky, záhradu a exteriérový bazén so šmykľavkami a jacuzzi. Pre hostí je k dispozícii aj požičovňa áut a bicyklov, priestranná slnečná terasa s palmami, detské ihrisko, miniklub, minigolf, stolný tenis a animačný tím.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel ponúka stravovanie formou all inclusive, ktoré zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu. Súčasťou ponuky je aj ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina, chipsy a neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby.
   
 • Pláž
  Pláž pri hoteli je široká s hrubým pieskom a malými kamienkami, oddelená iba pešou promenádou. Na pláži sú k dispozícii ležadlá a slnečníky za poplatok. Ponúkané sú aj rôzne vodné športy.
   
 • Okolie
  V okolí hotela sú rôzne nákupné a zábavné možnosti. Hotel je umiestnený priamo pri pobrežnej promenáde v Roquetas de Mar, vzdialený 5 km od centra letoviska s prístavom. V blízkosti sú golfové ihrisko, vodný park a akvárium, ktoré sú ideálne na denné výlety a rodinnú zábavu.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m
  Centra mesta: 5 km
  Najbližšieho letiska: 42 km
  Golfového ihriska: 2 km
  Vodného parku a akvária: 7 km

 

 

 

Lokalita

Španielsko

Španielsko

Španielsko je krásna krajina s množstvom turistických atrakcií. Ak hľadáte dovolenku v Španielsku, môžete sa tešiť na krásne pláže pri Stredomorskom pobreží, objavovanie historických a prírodných krás nielen vo vnútrozemí a romantickú Andalúziu. Španielsko je krajina kvitnúca 365 dní v roku!

Costa del Sol

Príchod na Costa del Sol znamená nájsť krásnu krajinu, rozprávkové pláže, výborné jedlo, zaujímavé zvyky a tradície. Objavíte bohaté kultúrne dedičstvo, úžasné pobrežné oblasti a očarujúce biele vnútrozemské dediny a blízkosť historicky zaujímavých miest – Malagy, Sevilly, Granady s palácom Alhambra, Cordóby a v neposlednom rade Gibraltaru. Vyznávačov športu a najmä golfu plne uspokojí veľké množstvo kvalitných golfových ihrísk. Vďaka svojmu príjemnému podnebiu, 300 slnečnými dňami za rok je jednou z najnavštevovanejších častí Andalúzie.

Costa de Almería

Costa de Almería sa nachádza v najvýchodnejšej časti Andalúzie, provincie, ktorá je najsuchšou časťou celého Španielska s rozľahlou skalnatou polopúšťou. Je charakteristická pôvabnými rybárskymi dedinkami, dlhými bielymi plážami s modrou vlajkou EU a priezračnou vodou a na pobreží nájdete niekoľko pekných letovísk, ako napríklad Roquetas de Mar, ktoré bolo pôvodne rybárskou dedinkou a v posledných rokoch sa zmenilo na vyhľadávané turistické miesto.

Mena:Euro
Časový posun:+0h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Kráľovstvo
Jazyky:Španielčina, Katalánčina, Baskičtina
Hlavné mesto:Madrid
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 7 mesiacov 1475 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 7 mesiacov 2298 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 8 mesiacov 7823 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 8 mesiacov 7213 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 8 mesiacov 1599 videní | 5 minúty čítania