Všeobecný popis hotela Globales America:

 

 • O hoteli
  Hotel Globales America sa nachádza na idylickom mieste na ostrove Mallorca, obklopený krásnou prírodou a ponúka hosťom pohodlné a štýlové ubytovanie. Vďaka svojej strategickej polohe ponúka hotel hosťom ideálne miesto na relax i zábavu.
   
 • Poloha
  Hotel sa pýši výnimočnou polohou na východnom pobreží ostrova Mallorca. Nachádza sa v blízkosti obchodov, reštaurácií a barov. Len 100 metrov od hotela je autobusová zastávka, čo uľahčuje presuny po ostrove. Zábavné vodné parky a aquaparky sú situované neďaleko hlavného mesta Palma de Mallorca, ktoré je vzdialené približne 70 km.
   
 • Ubytovanie
  Hotel ponúka rôzne typy ubytovania vrátane dvojlôžkových izieb s bočným výhľadom na more, dostupných na rôznych poschodiach. Všetky izby sú vybavené moderným zariadením vrátane klimatizácie, telefónu, satelitnej TV, minichladničky a trezoru (za poplatok). Každá izba má balkón s krásnym výhľadom na more.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel disponuje 372 izbami rozloženými v dvoch budovách: hlavnej osemposchodovej budove a susednej nižšej budove. V hlavnej budove sa nachádza recepcia, výťahy, bar, reštaurácia, pizzeria bar a kaviareň. Pre relaxáciu sú k dispozícii dva vonkajšie bazény s barom, terasa s ležadlami a slnečníkmi. V celom hoteli je k dispozícii WiFi pripojenie.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel ponúka all inclusive služby, vrátane raňajok, obeda a večere podávaných formou bufetu. Súčasťou sú neskoré raňajky, ľahký snack cez deň, pizza a vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje.
   
 • Pláž
  Piesočná pláž Cala Domingos je vzdialená len 50 metrov od hotela. Je prístupná z mierneho kopca cez niekoľko schodov. Na pláži sú ležadlá a slnečníky dostupné za poplatok. 
   
 • Okolie
  Okolie hotela ponúka rozmanité možnosti pre trávenie voľného času. V bezprostrednej blízkosti sú obchody, reštaurácie a bary. Pre milovníkov adrenalínu sú v blízkosti vodné parky a aquaparky. Centrum mesta Calas de Mallorca, známe svojou živou atmosférou, je vzdialené len 1 km.
   
 • Vzdialenosti od
  Autobusovej zastávky: 100 m
  Centra mesta: 0 m (priamo v centre)
  Pláže: 50 m
  Najbližšieho letiska: 65 km
  Nákupných možností: 0 m (v okolí hotela)
  Golfového ihriska: 6 km    
Lokalita

Španielsko

Španielsko

Španielsko je krásna krajina s množstvom turistických atrakcií. Ak hľadáte dovolenku v Španielsku, môžete sa tešiť na krásne pláže pri Stredomorskom pobreží, objavovanie historických a prírodných krás nielen vo vnútrozemí a romantickú Andalúziu. Španielsko je krajina kvitnúca 365 dní v roku!

Costa del Sol

Príchod na Costa del Sol znamená nájsť krásnu krajinu, rozprávkové pláže, výborné jedlo, zaujímavé zvyky a tradície. Objavíte bohaté kultúrne dedičstvo, úžasné pobrežné oblasti a očarujúce biele vnútrozemské dediny a blízkosť historicky zaujímavých miest – Malagy, Sevilly, Granady s palácom Alhambra, Cordóby a v neposlednom rade Gibraltaru. Vyznávačov športu a najmä golfu plne uspokojí veľké množstvo kvalitných golfových ihrísk. Vďaka svojmu príjemnému podnebiu, 300 slnečnými dňami za rok je jednou z najnavštevovanejších častí Andalúzie.

Costa de Almería

Costa de Almería sa nachádza v najvýchodnejšej časti Andalúzie, provincie, ktorá je najsuchšou časťou celého Španielska s rozľahlou skalnatou polopúšťou. Je charakteristická pôvabnými rybárskymi dedinkami, dlhými bielymi plážami s modrou vlajkou EU a priezračnou vodou a na pobreží nájdete niekoľko pekných letovísk, ako napríklad Roquetas de Mar, ktoré bolo pôvodne rybárskou dedinkou a v posledných rokoch sa zmenilo na vyhľadávané turistické miesto.

Mena:Euro
Časový posun:+0h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Kráľovstvo
Jazyky:Španielčina, Katalánčina, Baskičtina
Hlavné mesto:Madrid
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1799 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2682 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8136 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7573 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1921 videní | 5 minúty čítania