Všeobecný popis hotela Globales Simar:

 

 • O hoteli
  Hotel Globales Simar ponúka príjemný pobyt v srdci malebného rybárskeho letoviska Cala San Vicente. Jeho moderné a štýlové zariadenie poskytuje hosťom nezabudnuteľný zážitok. S izbami v troj a štvorposchodových budovách, hotel poskytuje panoramatický výhľad na pobrežie, spolu s pohodlným a kvalitným ubytovaním.
   
 • Poloha
  Hotel je situovaný v kľudnom prostredí, priamo nad morom, len 150 m od piesčitej pláže. Nachádza sa v blízkosti obchodov a zábavy, s ľahkým prístupom k rušnejším Puerto de Pollenca a Puerto de Alcúdia.
   
 • Ubytovanie
  Ubytovanie zahŕňa moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prísteľky, vybavené všetkým potrebným zariadením vrátane klimatizácie a satelitnej TV. K dispozícii sú aj rodinné izby. WiFi pripojenie je na izbách dostupné za poplatok.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel ponúka vzdušnú vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, WiFi pripojenie v lobby zadarmo, požičovňu bicyklov, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne a terasu na opaľovanie.
   
 • Možnosti stravovania
  All inclusive stravovanie zahŕňa plnú penziu s bufetovým servisom, občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo nápojov. Hotel tiež organizuje tematické večere.
   
 • Pláž
  Hotel sa nachádza blízko menšej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Okrem toho je od hotela vzdialená cca 300 m dlhá piesočnatá pláž poskytujúca plážový servis za poplatok.
   
 • Okolie
  V okolí hotela sú dostupné možnosti drobných nákupov a zábavy, a tiež rušnejšie letoviská Puerto de Pollence a Puerto de Alcudia.
   
 • Vzdialenosti od
  Autobusovej stanice: 200 m
  Najbližšieho letiska: 66 km
  Centra mesta: 20 km
  Pláže: 50m    
Lokalita

Španielsko

Španielsko

Španielsko je krásna krajina s množstvom turistických atrakcií. Ak hľadáte dovolenku v Španielsku, môžete sa tešiť na krásne pláže pri Stredomorskom pobreží, objavovanie historických a prírodných krás nielen vo vnútrozemí a romantickú Andalúziu. Španielsko je krajina kvitnúca 365 dní v roku!

Costa del Sol

Príchod na Costa del Sol znamená nájsť krásnu krajinu, rozprávkové pláže, výborné jedlo, zaujímavé zvyky a tradície. Objavíte bohaté kultúrne dedičstvo, úžasné pobrežné oblasti a očarujúce biele vnútrozemské dediny a blízkosť historicky zaujímavých miest – Malagy, Sevilly, Granady s palácom Alhambra, Cordóby a v neposlednom rade Gibraltaru. Vyznávačov športu a najmä golfu plne uspokojí veľké množstvo kvalitných golfových ihrísk. Vďaka svojmu príjemnému podnebiu, 300 slnečnými dňami za rok je jednou z najnavštevovanejších častí Andalúzie.

Costa de Almería

Costa de Almería sa nachádza v najvýchodnejšej časti Andalúzie, provincie, ktorá je najsuchšou časťou celého Španielska s rozľahlou skalnatou polopúšťou. Je charakteristická pôvabnými rybárskymi dedinkami, dlhými bielymi plážami s modrou vlajkou EU a priezračnou vodou a na pobreží nájdete niekoľko pekných letovísk, ako napríklad Roquetas de Mar, ktoré bolo pôvodne rybárskou dedinkou a v posledných rokoch sa zmenilo na vyhľadávané turistické miesto.

Mena:Euro
Časový posun:+0h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Kráľovstvo
Jazyky:Španielčina, Katalánčina, Baskičtina
Hlavné mesto:Madrid
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1787 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2670 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8124 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7562 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1906 videní | 5 minúty čítania