Všeobecný popis hotela Anba Romani:

 

 • O hoteli
  Hotel Anba Romani sa pýši útulným a príjemným prostredím, ideálnym pre rodinnú dovolenku. Vyznačuje sa priateľskou atmosférou a poskytuje vysokú úroveň služieb. Hotel poskytuje komfortné ubytovanie, vynikajúce služby a príjemné prostredie, čím je ideálnou voľbou pre rodiny aj páry hľadajúce relaxáciu pri mori.    
   
 • Poloha
  Hotel je situovaný v centre obľúbeného letoviska Cala Millor, priamo pri dlhej pobrežnej promenáde. V tesnej blízkosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, bary a rôzne zábavné možnosti. Autobusová zastávka je vzdialená približne 200 metrov.
   
 • Ubytovanie
  Hotel ponúka rôzne typy izieb - od štandardných dvojlôžkových izieb až po rodinné izby s obývacou izbou a kuchynským kútom. Všetky izby sú elegantne zariadené, s možnosťou prístelky pre deti, klimatizáciou, TV/sat., telefónom a balkónom alebo terasou.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel disponuje 154 izbami rozmiestnenými v troch budovách, recepciou, reštauráciou, barom, internetovým kútikom a veľkým vonkajším bazénom. Hostia môžu využívať Wi-Fi zadarmo v celom hoteli.
   
 • Možnosti stravovania
  All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, ako aj ľahké snacky a vybrané nápoje počas dňa.
   
 • Pláž
  Pred hotelom sa rozprestiera dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je oddelená iba pobrežnou promenádou a ponúka ležadlá a slnečníky za poplatok, ako aj plážový bar.
   
 • Okolie
  V okolí hotela je bohatá ponuka zábavy a aktivít vrátane reštaurácií, barov, obchodov, vodných športov na pláži, športovísk, požičovní automobilov a golfových ihrísk. Okolie je ideálne na prechádzky po promenáde alebo objavovanie miestnej kultúry a gastronómie.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 0 m
  Letiska: 70 km
  Autobusovej zastávky: 200 m
   
Lokalita

Španielsko

Španielsko

Španielsko je krásna krajina s množstvom turistických atrakcií. Ak hľadáte dovolenku v Španielsku, môžete sa tešiť na krásne pláže pri Stredomorskom pobreží, objavovanie historických a prírodných krás nielen vo vnútrozemí a romantickú Andalúziu. Španielsko je krajina kvitnúca 365 dní v roku!

Costa del Sol

Príchod na Costa del Sol znamená nájsť krásnu krajinu, rozprávkové pláže, výborné jedlo, zaujímavé zvyky a tradície. Objavíte bohaté kultúrne dedičstvo, úžasné pobrežné oblasti a očarujúce biele vnútrozemské dediny a blízkosť historicky zaujímavých miest – Malagy, Sevilly, Granady s palácom Alhambra, Cordóby a v neposlednom rade Gibraltaru. Vyznávačov športu a najmä golfu plne uspokojí veľké množstvo kvalitných golfových ihrísk. Vďaka svojmu príjemnému podnebiu, 300 slnečnými dňami za rok je jednou z najnavštevovanejších častí Andalúzie.

Costa de Almería

Costa de Almería sa nachádza v najvýchodnejšej časti Andalúzie, provincie, ktorá je najsuchšou časťou celého Španielska s rozľahlou skalnatou polopúšťou. Je charakteristická pôvabnými rybárskymi dedinkami, dlhými bielymi plážami s modrou vlajkou EU a priezračnou vodou a na pobreží nájdete niekoľko pekných letovísk, ako napríklad Roquetas de Mar, ktoré bolo pôvodne rybárskou dedinkou a v posledných rokoch sa zmenilo na vyhľadávané turistické miesto.

Mena:Euro
Časový posun:+0h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Kráľovstvo
Jazyky:Španielčina, Katalánčina, Baskičtina
Hlavné mesto:Madrid
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 8 mesiacov 1483 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 8 mesiacov 2322 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 8 mesiacov 7834 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 8 mesiacov 7245 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 8 mesiacov 1609 videní | 5 minúty čítania