Všeobecný popis hotela Vida Beach Resort Marassi Al Bahrain:

 

 • O hoteli
  Vida Beach Resort Marassi Al Bahrain je luxusný rodinný hotelový rezort s 5 hviezdičkami, ktorý poskytuje kvalitné all inclusive služby na exkluzívnom mieste pri nádhernej pláži s jemným bielym pieskom. Hotel ponúka vynikajúce služby, čo robí z neho ideálne miesto pre dovolenku.
   
 • Poloha
  Hotel sa nachádza v destinácii Manáma, neďaleko od Národného múzea Bahrajn a Medzinárodného kongresového centra a výstaviska Bahrajn. Je umiestnený priamo pri pláži a ponúka nádherný výhľad na more.
   
 • Ubytovanie
  Hostia sú ubytovaní v priestranných klimatizovaných dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, chladničkou, trezorom, telefónom a bezplatným Wi-Fi pripojením. K dispozícii sú tiež pohovka, žehliaca doska so žehličkou, set na prípravu kávy a čaju, župan a papučky. Na vyžiadanie sú dostupné rodinné izby s možnosťou 2 prísteliek.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel ponúka širokú škálu zariadení vrátane hlavnej reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, á la carte reštaurácie, baru pri bazéne, SPA centra, masáže, sauny, kaderníctva, vonkajšieho bazénu, miniklubu, detského ihriska, videohier, herní, detského kútika, detských animácií, fitnescentra a vodných športov na pláži. Bezplatné Wi-Fi pripojenie je samozrejmosťou.
   
 • Možnosti stravovania
  Hostia môžu využívať all inclusive stravovanie, ktoré zahŕňa výber z hlavnej reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou a á la carte reštaurácie.
   
 • Pláž
  Rezort sa nachádza pri nádhernej pláži s jemným bielym pieskom, ktorá ponúka pozvoľný vstup do mora. Hostia môžu využívať bezplatne ležadlá a slnečníky a za poplatok centrum vodných športov. Na pláži sa nachádza aj bar.
   
 • Okolie
  Hotel je situovaný v blízkosti Národného múzea Bahrajn, Medzinárodného kongresového centra a výstaviska Bahrajn a Bahrajnskej pevnosti, čo umožňuje hostom objavovať kultúrne a historické pamiatky v okolí.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: Priamo pri pláži
  Letiska: 11 km (Medzinárodné letisko Bahrajn)
  Mesta Manáma: 14 km
  Národného múzea Bahrajn: 13 km
  Medzinárodného kongresového centra a výstaviska Bahrajn: 17 km
  Bahrajnskej pevnosti: 20 km
   
Lokalita
Počasie
Priemerné teploty
vzduch voda
Priemerné počasie
v čase dovolenky
37 °C 33 °C
Jan

21 °C

19 °C

Feb

21 °C

18 °C

Mar

24 °C

21 °C

Apr

28 °C

24 °C

May

33 °C

28 °C

Jun

36 °C

31 °C

Jul

37 °C

33 °C

Aug

38 °C

34 °C

Sep

36 °C

33 °C

Oct

33 °C

30 °C

Nov

28 °C

26 °C

Dec

23 °C

21 °C

Bahrajn

Bahrajn

Bahrajn rozprestierajúci sa na ostrove v Perzskom zálive a ďalších 32 menších ostrovčekov. S pevninovou časťou Saudskej Arábie je prepojený 25 km dlhou cestou kráľa Fahda. Bahrajn sa líši voči krajinám Perzského zálivu. Krajina si vyslúžila názov perlového ostrova vďaka lovu perál. V dnešných časoch je Bahrajn bohatý vďaka veľkým zásobám ropy. Krajina láka na svoju orientálnu kultúru, ale predovšetkým na nádherné pláže s množstvom vodných atrakcií.

Najznámejšia turistická destinácia sa volá Manama so sídlom hlavného mesta s rovnakým názvom.  Má odlišné tváre. Zatiaľ čo nová moderná štvrť sa pýši mrakodrapmi, stará časť sa vyobrazuje orientálny svetom s pekným nádychom Indie. Dominantou starej časti je veľká mešita.

Mena:BDH - Bahrajnský dinár
Časový posun:+1h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Konštitučná monarchia
Jazyky:Arabsky
Hlavné mesto:Manáma
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1787 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2670 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8124 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7562 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1906 videní | 5 minúty čítania