Všeobecný popis hotela Address Beach Resort Bahrain:

 

 • O hoteli
  Exkluzívny hotelový rezort z prestížnej hotelovej siete Address hotels ponúka skvelú kombináciu luxusu a pohodlia. Tento novootvorený hotel sa nachádza priamo pri nádhernej súkromnej pláži s jemným bielym pieskom, kde si hostia môžu vychutnať pokoj a krásu prírody. Hotel sa pýši bazénom v 77. poschodí s úchvatným výhľadom na Dubai Marina a Dubai Palm, čo z neho robí ideálne miesto pre nezabudnuteľnú dovolenku.
   
 • Poloha
  Hotel má výhodnú polohu priamo na pláži, čo zaručuje hosťom jednoduchý prístup k moru a plážovým aktivitám. V okolí hotela sa nachádza množstvo reštaurácií a barov, čo poskytuje ďalšie možnosti pre stravovanie a zábavu.
   
 • Ubytovanie
  Hotel ponúka priestranné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, minichladničkou, trezorom, telefónom a pohovkou. Hostia majú k dispozícii aj set na prípravu kávy a čaju, žehliacu dosku so žehličkou, župan a papučky. Väčšina izieb má balkón, terasu alebo francúzske okno.
   
 • Zariadenie hotela
  Hotel je vybavený mnohými zariadeniami vrátane hlavnej reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, lobby baru, baru pri bazéne, lounge baru a bezplatným Wi-Fi pripojením. K dispozícii je 24-hodinová recepcia, exkluzívne SPA centrum, kaderníctvo, masáže, vonkajší bazén, detský bazén, miniklub, detské ihrisko, videohry, herňa, detský kútik, fitnescentrum a možnosti vodných športov na pláži. 
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel poskytuje služby na úrovni all inclusive, čo zahŕňa výber z medzinárodnej kuchyne v hlavnej reštaurácii, ako aj možnosti občerstvenia v rôznych baroch a lounge baroch rozmiestnených po celom rezorte.
   
 • Pláž
  Nádherná pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do mora je vybavená bezplatnými ležadlami a slenečníkmi. Pre nadšencov vodných športov je k dispozícii centrum vodných športov za poplatok. Na pláži sa nachádza aj bar, kde si môžu hostia dopriať občerstvenie.
   
 • Okolie
  Okolie hotela je plné reštaurácií a barov, čo ponúka bohaté možnosti pre stravovanie a zábavu. V blízkosti sú aj rôzne kultúrne a turistické atrakcie, ktoré môžu hostia navštíviť.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: Priamo pri pláži
  Letiska: 11 km
  Najbližšieho centra: 14 km
  Atrakcií Dubai Marina a Dubai Palm: Výhľad priamo z hotela
   
Lokalita
Počasie
Priemerné teploty
vzduch voda
Priemerné počasie
v čase dovolenky
37 °C 33 °C
Jan

21 °C

19 °C

Feb

21 °C

18 °C

Mar

24 °C

21 °C

Apr

28 °C

24 °C

May

33 °C

28 °C

Jun

36 °C

31 °C

Jul

37 °C

33 °C

Aug

38 °C

34 °C

Sep

36 °C

33 °C

Oct

33 °C

30 °C

Nov

28 °C

26 °C

Dec

23 °C

21 °C

Bahrajn

Bahrajn

Bahrajn rozprestierajúci sa na ostrove v Perzskom zálive a ďalších 32 menších ostrovčekov. S pevninovou časťou Saudskej Arábie je prepojený 25 km dlhou cestou kráľa Fahda. Bahrajn sa líši voči krajinám Perzského zálivu. Krajina si vyslúžila názov perlového ostrova vďaka lovu perál. V dnešných časoch je Bahrajn bohatý vďaka veľkým zásobám ropy. Krajina láka na svoju orientálnu kultúru, ale predovšetkým na nádherné pláže s množstvom vodných atrakcií.

Najznámejšia turistická destinácia sa volá Manama so sídlom hlavného mesta s rovnakým názvom.  Má odlišné tváre. Zatiaľ čo nová moderná štvrť sa pýši mrakodrapmi, stará časť sa vyobrazuje orientálny svetom s pekným nádychom Indie. Dominantou starej časti je veľká mešita.

Mena:BDH - Bahrajnský dinár
Časový posun:+1h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Konštitučná monarchia
Jazyky:Arabsky
Hlavné mesto:Manáma
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1787 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2670 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8124 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7562 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1905 videní | 5 minúty čítania