Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Siva Grand Beach
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
ETI tipy:
  • Široká, mierne sa zvažujúca piesočnatá pláž
  • WiFi vo vstupnej hale
  • Ideálne pre rodiny
  • ETI neskoro odhlásenie
  • Populárna sa štamgastov


Miesto:

Pláž Siva Grand má nádherne dlhú a mierne svahovú súkromnú pláž, ktorá z neho robí skvelú voľbu pre rodiny s deťmi a obľúbené pravidelne. Centrum Hurghady je vzdialené asi 8 km a je dostupné každodenným bezplatným autobusom.vybavenie:

Komfortný hotelový komplex pozostáva celkom z 550 izieb. V hlavnej budove s priestrannou vstupnou halou je recepcia (nemčina), lobby s posedením, ako aj dve hlavné reštaurácie. Pri bazéne nájdete reštauráciu s grilom a rôzne bary. Aquacentrum sa nachádza priamo na pláži a ponúka rôzne vodné športy (za poplatok).
Uhnízděný v dobre udržiavanej záhrade je centrálny, veľký sladkovodný bazén so slnečnou terasou a samostatný detský bazén (vyhrievaný v zime). Pri bazéne a na pláži nájdete plážové ležadlá, vankúše a slnečníky bez poplatku, osušky sú v plážovej taške v miestnosti pripravenej pre vás.
Ďalšie možnosti zábavy, ako aj bary a rôzne à la carte reštaurácie (za poplatok) sa nachádzajú v susednom Siva Mall ".miestnosť:

Bungalove izby (BNP) a Deluxe (DZX/EZX) s výhľadom do záhrady šírenie cez 19 drobných hospodárskych budov, ktoré sú zakotvené v záhradách. Všetky izby sú veľmi pohodlné a vkusne zariadené s kúpeľňou, WC, klimatizáciou (sezónne), telefónom, satelitnou TV, trezorom, sušičom vlasov, chladničkou a balkónom/terasou alebo francúzskym oknom vybavené.
Izby Deluxe (DZX/EZX) sú bližšie k pláži, ale inak majú rovnaké základné vybavenie.
Jazdecké suity (DZJ) v hlavnej budove majú čiastočný výhľad na more a ponúkajú rovnaké vybavenie, ale sú priestrannejšie s posedením a balkónom alebo terasou.
Grand Suites (DSD) pozostáva zo spálne a obývacej izby, kúpeľne a 2 balkónov.
Rodinné izby (FZ3/FZ4) pozostávajú z 2 spální.
Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 - 2 deťmi alebo 3 ľuďmi majú hotelové izby manželskú posteľ a prístelky.Šport a zábava:

Stolný tenis, biliard, plážový volejbal, aerobik, vodný aerobik, plážový futbal, vodné pólo, masáže (za poplatok). Okrem toho sa mení animačný program so športovými aktivitami, hrami a súťažami, večerná zábava (občas živá hudba).Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky a večere s bohatým bufetom v dvoch hlavných reštauráciách, obed formou bufetu v reštaurácii na pláži, nealkoholické nápoje 24 hodín a miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 12:00. V cene all-inclusive nie sú zahrnuté čerstvé džúsy, izbová služba, mini bar a špeciálne koktaily, ako aj reštaurácie v obchodnom dome Siva.
Ostatné služby sú k dispozícii na mieste za príplatok. Nosenie all-inclusive náramok je povinné.
Je požiadaný o vhodné oblečenie (dlhé nohavice, Bermudy, košele/blúzka, topánky) večer v reštauráciách a baroch.Katalóg zdôrazňuje:
  • Široká, mierne sa zvažujúca piesočnatá pláž
  • priamo na promenáde a Siva Mall
  • WiFi vo vstupnej hale
  • Ideálne pre rodiny
  • Populárna sa štamgastov


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Norimbergu
v dvojlôžkovej izbe bungalov
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}