Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Jaz Casa del Mar Beach
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie: 5-hviezdičková pláž hotela Jaz Casa Del Mar renomovaného hotelového reťazca Jaz sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži hotela. V rušnom centre Hurghady sa nachádzajú rôzne nákupné a zábavné možnosti. Na medzinárodné letisko Hurghada sa autom dostanete asi za 10 minút.

Vybavenie: Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti a má 236 izieb. Objekt je vybavený lobby, vrátane recepcie a lobby baru "Cafe de Paris". Pre Jedálenský možnosti zahŕňajú útulný hlavnej reštaurácii "La Palma", 5 pozývajúca a la carte reštaurácie (3 talianska reštaurácia, stredomorskej a gril), je Shisha Cafe (za príplatok) a diskotéka (za príplatok). V idylické vonkajšom priestore, relaxačný bazén plocha je s 5 bazénmi a bazén samostatný detský, môže hrať naše malé hostí v (v zime vyhrievaný).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double Superior Pool View: Moderné, svetlé izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou/WC, fénom, TV, telefónom, klimatizáciou, kávy a čaju, trezorom, minibarom (plnené denne s nealkoholickými nápojmi), terasa alebo balkón s výhľadom na bazén.
k dispozícii za príplatok s výhľadom na more. K dispozícii aj pre jednorazové použitie.
Saver Room Super: Rovnaké vlastnosti ako Double Superior Pool View a výhľadom do záhrady však obmedzenej dostupnosti a čiastočne v non-preferovanú pozíciu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Ranné vtáča raňajky sa bude konať od 4: 30-06: 30 hod. Raňajky sa podáva od 6: 30 am slúžil, obedy sú podávané od 12: 30-10 30 hod a večere servírované tam od 18: 30-14 30-22 am formou bufetu. Polnočné občerstvenie sú k dispozícii od 00: 30-05 hod. Snacky a zmrzlina dostanú naši hostia z 12-17 miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii po celý deň.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Počas dňa a večer môžu inšpirovať našimi hosťami pestrý zábavný program.

Šport v cene: fitnes centrum, stolný tenis, volejbal, šípky, bocce, gulečník.

Športové a zariadenia: Rôzne vodné športy na pláži, a škola potápania od miestnych dodávateľov.

Detské Program: Naši mladší hostia budú mať možnosť nechať si detský klub (4-12 rokov) alebo na dobrodružnom ihrisku nechávajte zábavu.

Wellness: Mivida Spa (poplatok za podanie žiadosti).

Hotelová služba: lekárska služba (za poplatok)

Poznámky: Upozorňujeme pri výbere svojej hotely a svoje cieľové letisko, že najmä s kombináciou "letisko Marsa Alam Hotel Hurghada" a naopak "Hurghada a Hotel Marsa Alam letisko" niekedy dlhé vzdialenosti musí byť bezstarostný a dlhý prevod je potrebné očakávať. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný po Níle plavbu.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované v regióne Schauinsland-Reisen nie je zahrnuté v cene zájazdu. Hostia majú možnosť si vízum zorganizovať sami alebo si ich kúpiť od sprievodcu Schauinsland-Reisen pri príchode za 30 EUR na osobu.

Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona:
Hotelový reťazec venuje pozornosť kvôli Corona na prísnejšie bezpečnostné opatrenia, ktoré musia byť prísne dodržiavané zo strany hostí a personálu.
Všetky povrchy v celom hoteli bude pravidelne čistiť a dezinfikovať, dezinfekcia Zásobníky sú tiež k dispozícii vo všetkých oblastiach. Tam sú vykonávané s personál rýchlych testov a meranie teploty s hosťami chorobám vylúčené. Okrem toho budú naši hostia dostane list s informáciami, ktoré sú uvedené všetky dôležité opatrenia, ktoré sú tiež pozorované. Môže byť vykašľal iba v ohybe paže a užívať si. Okrem toho je potrebné venovať pozornosť do vzdialenosti najmenej 1,50 m. Personál sa zúčastnil pravidelné vzdelávacie programy s cieľom konať správne v prípade choroby.
patriť medzi hosťami, ako napríklad tiež pracovníci sa uistili, že ich ruky pravidelne umývajú a dezinfikujú, sociálne odstup je udržiavaný a masky nosia sa cez nos a ústa. Ak však symptómy stanú sa nápadné v človeku, návšteva lekára je organizovaná v rámci uváženia.
Tieto izby môžu byť obsadené až 48 hodín po odchode posledného hosťa znova. Dôkladné čistenie a dezinfekcia je zaistená samozrejme. V reštaurácii, príbory dodatočne dezinfikovať po vyčistení. V bufete zabezpečí, že hostia použiť kliešte ležal pripravený, takže sa zabráni kontaktu s rukami. Okrem toho sú poskytované rukavice.
Filtre ventilačných systémov v hoteli je treba pravidelne meniť. Detský kútik len počet 8 detí môžu byť obsadené súčasne. V prípade, že dieťa má príznaky, ktoré rodičia okamžite informovaný.
Kríza tím je tiež k dispozícii, ktoré sa stará o realizácii bezpečnostných opatrení. Samozrejme, hostia môžu tiež obrátiť na tím na neistôt.
V prípade choroby, človek sa okamžite izolovaný a je vyrobený návštevu lekára hotelového lekára. Kontakt s inými ľuďmi tu je prísne zakázané.
Dátum: 15/06/2020

Poznámka 2:
V katalógu „Egypt · Tunisko“ leto 2021 na strane 42.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}