Zľavy a bonusy LETO 2022

Všetky zľavy a bonusy, ktoré si klient želá využiť, musia byť nahlásené pri kúpe zájazdu, uvedené v zmluve o obstaraní zájazdu a potvrdené cestovnou kanceláriou FIRO-tour.
Uvedené zľavy platia len na produkty CK FIRO-tour, v prípade spolupráce s inou CK platia zľavy predmetnej cestovnej kancelárie.

ZĽAVY LETNÉ DOVOLENKY LETECKY výročná zľava až 31%

FIRST MINUTE až -31% do 31.03.2020

28% do 31.03.2020
+ 3% za plnú úhradu
+ dieťa 1 EUR pre všetkých klientov (na vybrané termíny a hotely) alebo 99 EUR

ZÁLOHA A PLATBY:
Záloha len 200 EUR/os. a doplatok do 50% do 31.03.2020 , zvyšok 45 dní pred odletom  (na vybrané hotely-garancie)

Verní klienti – cestovali s nami 2x a viac
- zmena hotela a destinácie bez poplatku do 31.03.2020 na vybrané hotely (garancie)
- zľava na parkovanie na letisku
- garancia palivového poplatku

 
Skvelé firstminute a lastminute zľavy

ZĽAVY DOVOLENKA CHORVÁTSKO vlastnou dopravou a autobusom 2020

až 10% do 29.02.2020

Cestovná kancelária FIRO-tour v rámci marketingových aktivít začala spoluprácu s rôznymi spoločnosťami formou darčekových kupónov alebo poskytnutím extra zliav na báze zmluvy verejného prísľubu s veľkými firmami. Tieto nie je možné kombinovať s vianočnými bonusmi pre spokojných ani verných klientov ani s inými darčekovými poukazmi alebo kupónmi. Je možná kombinácia s aktuálnymi zľavami first minute.

Všeobecné podmienky zľavového systému: uvedené first minute zľavy sa vzťahujú na letecké pobytové zájazdy • first minute zľavy a dodatočné percentuálne zľavy sa vzťahujú na katalógovú cenu dospelej osoby na základnom lôžku a na prístelke verný klient bol s nami minimálne 2x na zájazde • zľavy nie je možné vzájomne kombinovať, pokiaľ nie je vyslovene uvedené inak • žiadnu zľavu nie je možné si dodatočne nárokovať • v prípade uplatnenia viacerých zliav zákazníkom je stanovený pevný interný postup vrátane poradia uplatnenia jednotlivých zliav • zmena zľavového systému vyhradená.