Parkovanie pri letisku v Viedeň

V prípade, že sa rozhodnete na letisko do Viedne cestovať vlastným autom a máte cez Idem s.r.o. zakúpený zájazd, ponúkame Vám možnosť parkovania na letisku Viedeň - Parkplatz C alebo na parkovisku Mazur Parkplatz za výhodných podmienok zakúpením parkovacej karty. V ponuke máme parkovacie karty na 8 a 15 dní. Parkovacie možnosti vám zaručia bezpečné a pohodlné umiestnenie vášho vozidla. 

  Parkplatz C
Mazur Parkplatz
parkovacia karta na 8 dní
74 EUR 51 EUR
parkovacia karta na 15 dní
109 EUR 68 EUR

LETISKO VIEDEŇ - PARKPLATZ C
Z Bratislavy sa dostanete na parkovisko Viedeň Parkplatz C cez diaľnicu A6 (Nord-Ostautobahn) po odbočení na diaľnicu A4 (Ostautobahn - smer Viedeň), ktorá vás zavedie priamo na letisko Viedeň. Potom podľa značenia k parkovisku Parkplatz C, ktoré sa nachádza východne od Terminálu 1 cca 1000 m. K odletovým terminálom sa dostanete peši podzemnou chodbou s urýchľovacími pásmi. Letisko Viedeň je vzdialené približne 66 km od Bratislavy a cesta trvá cca 45 minút.

Parking areas at Vienna Airport

MAZUR PARKPLATZ
Priamo na Letisku Viedeň zaparkujete najvýhodnejšie na parkovisku Mazur. Leží medzi Letiskom Viedeň a Schwechatom priamo na štátnej ceste B9. Dostanete sa k nemu teda po komunikáciách S1, A4 a, samozrejme, aj B9. Parkovisko Mazur je otvorené 24 hodín denne, 365 dní v roku. Nachádza sa len cca 10 minút od terminálu. V cene je okrem poplatku za odstavnú plochu zahrnutá aj jazda letiskovou kyvadlovou dopravou priamo na letisko a späť. Letisková kyvadlová doprava jazdí v rámci:
- dennej prevádzky (05.30 hod. – 23.30 hod.): každých 15/30 minút
- nočnej prevádzky (00.00 hod. – 05.20 hod.): každých 20 minút

NÁVOD NA POUŽITIE PARKOVACEJ KARTY
Pri príchode na parkovisko je potrebné zobrať z rampy parkovací lístok a auto zaparkovať. Po prílete z dovolenky tento parkovací lístok treba dať do automatu, kde sa platí za parkovanie. Automat Vám vyčísli sumu na zaplatenie a Vy zaplatíte našou predplatenou parkovacou kartou, ktorú ste od nás obdržali (namiesto peňazí vložíte do automatu našu parkovaciu kartu.) Automat zaeviduje túto kartu ako platbu a vydá Vám parkovací lístok, ktorý ste si zobrali z parkovacej rampy pri príchode. Tento parkovací lístok zasuniete pri odchode do parkovacej rampy a budete pustení preč z parkoviska.