Všeobecný popis hotela JA Beach hotel:

 

 • O hoteli
  Hotel JA Beach je súčasťou rozľahlého hotelového komplexu JA The Resort, ktorý sa nachádza pri krásnej piesočnatej pláži v blízkosti nového umelého ostrova Palm Jebel Ali. Ponúka rozmanité možnosti pre aktívnu aj relaxačnú dovolenku pre všetky vekové kategórie a zážitok luxusu vo veľkorysom prostredí.
   
 • Poloha
  Hotel sa nachádza v príjemnej oblasti Jebel Ali, kde sa snúbi kľud pláže s možnosťou objavovania nových atrakcií v blízkosti novovzniknutého ostrova Palm Jebel Ali.
   
 • Ubytovanie
  Hostia sú ubytovaní v komfortne zariadených izbách, ktoré disponujú všetkým potrebným pre pohodlný pobyt vrátane klimatizácie, televízie, telefónu, bezplatného Wi-Fi pripojenia, trezoru, minibaru a vlastného sociálneho zariadenia s kúpeľňou. Izby na vyšších poschodiach navyše ponúkajú nádherný výhľad na more.
   
 • Zariadenie hotela
  V areáli hotela sa nachádza vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bary pri bazénoch, snack bar, bar na pláži, rôzne a la carte reštaurácie, golfové ihrisko, strelnica, SPA centrum, obchodná arkáda a športové zariadenia vrátane tenisových a squashových kurtov a fitness centra.
   
 • Možnosti stravovania
  Hotel poskytuje rôzne možnosti stravovania - od bufetových raňajok, cez polpenziu až po All Inclusive služby zahrňujúce občerstvenie a rozmanité nápoje dostupné počas celého dňa.
   
 • Pláž
  Plážové zariadenie zahŕňa bezplatné ležadlá, slnečníky a osušky, a pre tých, ktorí hľadajú osvieženie, je na pláži dostupný bar.
   
 • Okolie
  Okolie hotela je bohaté na rôzne nákupné možnosti, s centrom mesta vzdialeným približne 45 km. V blízkosti sa nachádzajú ďalšie atrakcie vhodné na preskúmanie.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: hotel je situovaný priamo pri pláži
  Letiska: 57 km od letiska v Dubaji a 152 km od letiska v Ras Al Khaimah
  Centra: 45 km od centra mesta
  Nákupných možností: 11 km od hotelového komplexu

 


 

Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty boli v dávnej histórií preslávené pirátmi a obchodníkmi s perlami. Od týchto čias sa vyšvihli medzi krajiny sveta s poprednou ekonomikou. V krajine by ste márne čakali na priemernosť. Naopak, Spojené arabské emiráty sa neustále snažia prekonávať aj samých seba. Preto je pre túto krajinu charakteristická predpona “naj”.  Najväčší, najvyšší, najluxusnejší.  Spojené arabské emiráty vedia však ohúriť aj fascinujúcou púšťou s piesočnatými dunami, belavými plážami s azúrovým morom.

Najkrajšie miesta v Spojených arabských emirátoch sú skvelou príležitosťou ako prežiť dokonalú dovolenku. Stačí si len vybrať.

Dubai

Dnešný Dubaj je synonymom bohatstva, luxusu a prepychu. Dubaj predstavuje originálnu architektúru, najmodernejšie stavby sveta a najvyšší mrakodrap Burj Al Khalifa, najluxusnejšie hotely, neprekonateľné nákupy na exotických trhoviskách alebo v moderných nákupných centrách, krásne dlhé pláže, aquaparky a množstvo zábavy. Dubaj svojou ponukou uspokojí aj najnáročnejšieho turistu.

Sharjah

Emirát Sharjah je významnou kultúrnou metropolou Spojených arabských emirátov. V meste Sharjah sa nachádza mnoho múzeí a umeleckých galérií. Tento emirát je symbolom islamskej viery. Emirát neumožňuje predaj ani servírovanie alkoholických nápojov, výnimku nemajú ani medzinárodné hotely.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 15 km
 

Ajman

Tradičným zamestnaním obyvateľov Ajmanu bol odpradávna rybolov. Dodnes môžete vidieť pri pobreží početné rybárske loďky a pokochať sa úlovkami rybárov na miestnych trhoviskách. Turisti ocenia v emiráte Ajman dlhé piesočné pláže a priezračne čisté more.

Ideálne miesto pre odpočinok v pokojnom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 25 km
 

Ras Al Khaimah

Rýchlo sa rozvíjajúci emirát Ras Al Khaimah predstavuje ideálne miesto pre výbornú rodinnú dovolenku, predovšetkým vďaka modernej turistickej výstavbe a majstrovským golfovým ihriskám. V emiráte sa nachádza unikátna lokalita Khatt známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 90 km
 

Fujairah

Emirát, ktorému sa hovorí Východné pobrežie. Vďaka dlhým plážam s bielym pieskom, priezračnému moru a Hajarským horám je tento emirát Fujairah považovaný za jednu z najkrajších oblastí s ideálnymi podmienkami pre potápanie a šnorchlovanie. Vynikajúce miesto pre pokojnú dovolenku v nádhernom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: cca 150 km
 

Mena:AED - Dirham SAE
Časový posun:+2h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Absolútna monarchia
Jazyky:Arabčina
Hlavné mesto:Dubaj

Letoviská Spojené arabské emiráty

5
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 7 mesiacov 1454 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 7 mesiacov 2255 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 7 mesiacov 7799 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 8 mesiacov 7184 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 8 mesiacov 1573 videní | 5 minúty čítania