Všeobecný popis hotela Canopy By Hilton Dubai Al Seef:

 

 • O Hoteli
  Hotel Canopy by Hilton Dubai Al Seef vyniká moderným štýlom a luxusným prostredím. Jeho poloha v srdci časti Al Seef, blízko historického centra Dubaja, je zárukou jedinečného spojenia komfortu a kultúrneho zážitku. S jeho strategickou polohou, prvotriednym zariadením a službami je Canopy by Hilton Dubai Al Seef ideálnym miestom pre hostí hľadajúcich kvalitu a pohodlie počas svojho pobytu v Dubaji.
   
 • Poloha
  Hotel sa pýši svojim umiestnením v dynamickom prostredí s ľahkým prístupom k 2 km dlhej promenáde, kde je možné vychutnať si kaviareň alebo nakupovanie s výhľadom na Dubajskú zátoku. V blízkosti sa nachádza stará časť Dubaja, múzeum a trhy s korením a zlatom.
   
 • Ubytovanie
  Ponuka ubytovania zahŕňa 200 klimatizovaných izieb a suít, ktoré sú vybavené Wi-Fi, smart televízorom so satelitným príjmom, pracovným stolom a Nespresso strojom. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a organickými toaletnými potrebami.
   
 • Zariadenie Hotela
  Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou, hlavnou a á la carte reštauráciou, reštauráciou na streche, lobby barom, Wi-Fi pripojením, konferenčnou miestnosťou a fitnes centrom. Nájdete tu aj bazén na streche s bezplatnými ležadlami, slnečníkmi a plážovými osuškami.
   
 • Možnosti Stravovania
  Hostia môžu využiť bufetové raňajky, polpenziu s večerami a la carte, či plnú penziu s raňajkami, obedmi a večerami v á la carte štýle.
   
 • Pláž
  Verejná piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 7 km, hostia majú k dispozícii ležadlá a slnečníky za poplatok.
   
 • Okolie
  Okolie hotela je bohaté na obchody a kaviarne pozdĺž promenády, blízkosť historického centra a kultúrnych pamiatok, ako je múzeum ilúzií a štvrť Al Fahidi.
   
 • Vzdialenosti od
  Pláže: 7 km
  Letiska: 9 km
  Centra: 10 km
  Nákupných možností: v okolí 
   
Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty boli v dávnej histórií preslávené pirátmi a obchodníkmi s perlami. Od týchto čias sa vyšvihli medzi krajiny sveta s poprednou ekonomikou. V krajine by ste márne čakali na priemernosť. Naopak, Spojené arabské emiráty sa neustále snažia prekonávať aj samých seba. Preto je pre túto krajinu charakteristická predpona “naj”.  Najväčší, najvyšší, najluxusnejší.  Spojené arabské emiráty vedia však ohúriť aj fascinujúcou púšťou s piesočnatými dunami, belavými plážami s azúrovým morom.

Najkrajšie miesta v Spojených arabských emirátoch sú skvelou príležitosťou ako prežiť dokonalú dovolenku. Stačí si len vybrať.

Dubai

Dnešný Dubaj je synonymom bohatstva, luxusu a prepychu. Dubaj predstavuje originálnu architektúru, najmodernejšie stavby sveta a najvyšší mrakodrap Burj Al Khalifa, najluxusnejšie hotely, neprekonateľné nákupy na exotických trhoviskách alebo v moderných nákupných centrách, krásne dlhé pláže, aquaparky a množstvo zábavy. Dubaj svojou ponukou uspokojí aj najnáročnejšieho turistu.

Sharjah

Emirát Sharjah je významnou kultúrnou metropolou Spojených arabských emirátov. V meste Sharjah sa nachádza mnoho múzeí a umeleckých galérií. Tento emirát je symbolom islamskej viery. Emirát neumožňuje predaj ani servírovanie alkoholických nápojov, výnimku nemajú ani medzinárodné hotely.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 15 km
 

Ajman

Tradičným zamestnaním obyvateľov Ajmanu bol odpradávna rybolov. Dodnes môžete vidieť pri pobreží početné rybárske loďky a pokochať sa úlovkami rybárov na miestnych trhoviskách. Turisti ocenia v emiráte Ajman dlhé piesočné pláže a priezračne čisté more.

Ideálne miesto pre odpočinok v pokojnom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 25 km
 

Ras Al Khaimah

Rýchlo sa rozvíjajúci emirát Ras Al Khaimah predstavuje ideálne miesto pre výbornú rodinnú dovolenku, predovšetkým vďaka modernej turistickej výstavbe a majstrovským golfovým ihriskám. V emiráte sa nachádza unikátna lokalita Khatt známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi.

Vzdialenosť od Dubaja: približne 90 km
 

Fujairah

Emirát, ktorému sa hovorí Východné pobrežie. Vďaka dlhým plážam s bielym pieskom, priezračnému moru a Hajarským horám je tento emirát Fujairah považovaný za jednu z najkrajších oblastí s ideálnymi podmienkami pre potápanie a šnorchlovanie. Vynikajúce miesto pre pokojnú dovolenku v nádhernom prostredí.

Vzdialenosť od Dubaja: cca 150 km
 

Mena:AED - Dirham SAE
Časový posun:+2h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Absolútna monarchia
Jazyky:Arabčina
Hlavné mesto:Dubaj

Letoviská Spojené arabské emiráty

6
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1832 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2709 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 10 mesiacov 8155 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7599 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1955 videní | 5 minúty čítania