Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Blue Sea Interpalace
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa v obľúbenom a pokojnom štvrti La Paz nad Puerto de la Cruz, 300 metrov od botanickej záhrady. K mestám "Lago Martianez" sú cca. 25 minút chôdze (asi 1,5 km). Bezplatný hotelový kyvadlový autobus od pondelka do piatku do centra (okrem sviatkov). Letisko Reina Sofia (juh) je cca. 100 km a do Los Rodeos (sever) cca. 25 km ďaleko. Dobrá infraštruktúra v prostredí a napriek tomu veľmi blízka prírode s perfektnými príležitosťami na prechádzky a turistiku v neďalekých banánových plantážach.

Vybavenie: Tento 7-podlažný hotel sa skladá z celkom 225 izieb a jeho súčasťou je salónový bar, recepcia, nefajčiarska reštaurácia v interiéri. Vonku sa nachádza sladkovodný bazén, plážové ležadlá a slnečníky zadarmo (uteráky za vklad), záhrady, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Detské ihrisko. Všetci hoteloví hostia majú k dispozícii všetky zariadenia strediska Puerto (okrem reštaurácií). Internetový kútik za poplatok. Wi-Fi v celom (vrátane).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžkové izby: Útulné izby, sušič vlasov, telefón, hudobný, mini chladnička, TV so satelitným príjmom, trezor, balkón alebo terasa. Všetky izby boli renovované v roku 2019 zo dňa.
v zime k dispozícii s Teide zhliadnutí za príplatok. Od 05/01/2020 rezervovať s výhľadom na more za príplatok. (Úlohy: Dospelí aspoň 2 až 3 dospelé osoby alebo až 2 deti do prvej ...)
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 1 detí do 2 rokov)
Super úsporná izba: Rovnaké vlastnosti ako štandardné dvojlôžkové izby, ale nie na výhodnom mieste.
(Okrem toho je možné rezervovať v TFSA17 ako izbu Super Spar typu B (SZB).)
Dvojlôžková izba typu B (TFSA17): V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba za špeciálnu cenu (DB).
Dvojlôžková izba Typ A: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale obmedzené množstvo a iba s all inclusive obsadené.

K dostaniu Jedlo: raňajky/polpenzia: raňajky a večere formou bufetu s kuchársku show.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Rôzne raňajky formou bufetu každý deň od 7:30 do 10:30, obedové raňajky od 13:00 do 14:30 s teplými a studenými jedlami a bohatý večerný bufet od 18:30 do 21:30 v zime a v lete od 19 do 21:30. 22:00 s teplými a studenými jedlami a ukážte varenie. Medzi jedlami si v snack bare môžete vybrať z ponuky zmrzlín, koláčov a občerstvenia od 11:00 do 18:00. Od 10: 30-23 hodín neobmedzené miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj v baroch. Tenis a minigolf v cene pre všetkých vrátane hostí.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denný animačný program s vodnými hrami v bazéne a rôzne športy. Kuchárske šou.
Vo večerných hodinách diskotéka a živá hudba, zábava s prehliadkami a tancom, bingo a hry (niektoré v stredisku).

Zahrnuté športy: V hoteli Bluesea Puerto Resort môžu hostia využiť viacúčelové športové ihrisko a telocvičňu.

Šport za poplatok: tenis, biliard, mini golf, stolný tenis.

Detský program: Neohrievaný detský bazén a detský klub v Bluesea Puerto Resort môžu byť zdieľané.

(Open krytý bazén a 24 stupňov zahrievaný od 1.11.-30.4.), Voľný vstup do kúpeľov v BlueSea Puerto Resort so saunou, tureckým kúpeľom a vírivkou a krytým kúpeľov. Procedúry za poplatok (dozorom kvalifikovaného personálu a fyzioterapeutom). Vstupné je viac ako 18 rokov.

Hotel servis: **********
Wi-Fi v celom objekte (v cene).
**********

Poznámky: Aby bolo možné využiť výsledky AI, je povinné nosiť plastový náramok.
******
4 bezbariérové ​​izby sú k dispozícii na vyžiadanie.

Poznámka 2: C/21 Aceviño
38400 PUERTO DE LA CRUZ
TENERIFE/Španielsko
Telefón: 0034922376745
Fax: 0034922383979

Sezóna Poznámka: Pre Hotel TFSA17 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}