Středisko

Dürres    

Poloha

Nově vybudovaný hotel se nachází v klidnější části letoviska Dürres. Nejbližší bary a obchody jsou vzdáleny cca 50 m od hotelu, autobusová zastávka cca 300 m a mezinárodní letiště v Tiraně cca 45 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 20 m od hotelu. Přístup přes místní komunikaci. Na pláži je vyhrazený hotelový úsek s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén s oddělenou částí pro děti s lehátky a slunečníky zdarma, WiFi zdarma.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), klimatizaci, minibar, TV, balkón nebo terasu, trezor (za poplatek). Za příplatek standardní pokoje s výhledem na moře a prostornější Family pokoje s možností až dvou přistýlek.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje + odpolední snack v časech a místěch určených hotelem.

Sport a zábava

Příležitostně večerní zábava. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby delegáta  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace

V období 15.06.2024 - 25.09.2024 je v hotelu v provozu Aktivity Club ČEDOK (při naplnění počtu min. 7 osob).

Kluby Čedok jsou poskytovány zcela zdarma a za jejich zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.

Dětský klub ČEDOG:
Animační programy pro děti probíhají v období od 01. 07. do 10. 09. 2024

Podmínky: Dětský klub Čedog je pro Vaše děti přichystán při naplnění počtu min. 7 dětí. V případě nenaplnění není bohužel možné náš klub realizovat. Dětský klub Čedog je poskytován zcela zdarma a za jeho zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.
Lokalita

Albánsko

Albánsko

V Albánsku sa postupne prebúdza cestovný ruch, zato  o Albánsku je známe, že majú dlhú tradíciu pohostinnosti.  Albánsko je krajina so širokospektrálnym reliéfom krajiny. Ponúka hory s horskými dedinami, historické mestečká, kde sa zastavil čas, čistú a krásnu prírodu doplnenú s peknými plážami. Samé Albánsko sa prirovnáva k Maldivám Európy.  Postupne objavované Albánsko sa stáva čoraz lákavejším vďaka bielym plážam, krištáľovej vode, dokonca nadvodným vilkám. Obľube sa tešia prímorské letovisko Ksamil, prirovnávané k Maldivám a letovisko Durres. Ksamil je vzdialené od letiska v Tirane približne štyri hodiny autom. Prípadne je možnosť letu na Korfu, odkiaľ sa dá plaviť trajektom do Sarande. Zo Sarande je to len polhodinka autom.

Durres

Letovisko ležiace pri Jadranskom mori s prístavom. Zároveň je toto prístavné mesto druhé najväčšie mesto Albánska. Južná časť tohto prístavného letoviská je lemovaná dlhou piesočnatou plážou, kde na pobreží vyrástli hotelové komplexy zastúpené jednoduchými hotelmi a penziónmi až po luxusné 5* hotely. Centrum mesta ponúka návštevníkom pohľad do histórie tohto letoviska ako hradné stavby, amfiteáter z čias rímskych, mešitu, ale aj trhovisko.

Mena:ALL - Albánsky lek
Časový posun:Bez posunu
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Parlamentná republika
Jazyky:Albánčina
Hlavné mesto:Tirana

Letoviská Albánsko

1
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1787 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2670 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8124 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7562 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1905 videní | 5 minúty čítania