Poloha

Rozľahlý hotelový rezort v oblasti Ulcinj, ktorý je známi pre svoju širokú 12 km dlhú piesočnú pláž s liečivými účinkami. Nachádza sa cca 3,5 km od centra mesta Ulcinj  priamo pri privátnej širokej piesočnej pláži. Letsko Podgorica je vzdialené cca 75km.

Informácie o hoteli

Hotel Azul Beach Resort Montenegro sa nachádza v meste Ulcinj blízko dlhej piesočnatej pláže.  Hotel ponúka slnečnú terasu a reštauráciu. Na mieste sa nachádza aj bar. V okolí ubytovania sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako sú plávanie či prechádzky v prírode. Historické centrum mesta Ulcinj  je vzdialené 4 km a námestie Mala Plaza 6,1 km. Hotel odporúčame pre všetky vekové kategórie.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť, klimatizácia, výťah. V hoteli sa nachádza mnoho reštaurácií a barov, konferenčné priestory, športové zariadenia, 8 bazénov.  Má najväčšiu bazénovú plochu na Jadrane (ležadlá a slnečníky zadarmo).

Izby

  • Dvojlôžková izba , výhľad do záhrady: kúpeľňa so sprchou/WC (sušič vlasov), balkón, klimatizácia, TV/sat., trezor, bezplatné Wi-Fi, set na kávu a čaj, mini-bar (za poplatok)
  • Suita 2 spálne,,Výhľad do záhrady: 2 oddelené miestnosti, balkón s výhľadom do záhrady, kúpeľna so sprchou/WC (sušič vlasov), bezplatné Wi-Fi, klimatizácia, satelitná TV, trezor, súprava na prípravu kávy/čaju, minibar (za príplatok)
  • Rodinná Suita 2 spálne,výhľad do záhrady
  • Suita Premium,2 spálne ,výhľad do záhrady

Možnosti stravovania

Ultra all inclusive (neobmedzené jedlá, neobmedzené nápoje, neobmedzené občerstvenie, detské menu a detské kútiky)

Pláž

Priamo pri širokej a dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo. 

Športová ponuka


  • Za poplatok: tenis, masáže, vodné športy.

Deti

Detské ihrisko, niekoľko detských bazénov, herňa, animačný program.

Klub Funtazia v období 24.6.-5.9.

Zvláštnosti

V cene nie je zahrnutá pobytová taxa, ktorá je stanovená zákonom a platí sa na recepcii (cca 1,5 EUR/deň/dospelá osoba, cca 1,00 EUR/deň/deti 12 -17,99 rokov, deti do 11,99 cca 0,50 EUR/deň).

Web

https://www.karismahotels.com/azul-beach-resorts/montenegro

Internet

Zadarmo: v spoločných priestoroch aj na izbách.

Poznámka

Oficiálna kategória: ****

 

Oficiálna kategória hotela

4*

Lokalita

Čierna Hora

Čierna Hora

Názov krajiny odvodený od charakterizujúceho reliéfu, vysoké ťažko dostupné hory. Donedávna bola súčasťou Juhoslávie, od roku 2006 pôsobí ako samostatný štát. Je súčasťou pobrežia Jadranského mora. Nie len hory sú dominantou tejto krajiny. Na svoje si postupne prichádzajú turisti a začínajú krajinu objavovať. Má čo povedať a postupne sa tu rozvíja cestovný ruch. Pobrežie Čiernej Hory je členité, posiate zálivmi či zátokami s ostrovčekmi a plážami. Najznámejšími pobrežnými letoviskami sú Budvanská zátoka tvorená Budvou či len pár kilometrov vzdialené Bečiči.

Budva

Nachádza sa tu mestská pláž Slovenská plaža. Napriek tomu, že nie je piesková ale kamienková je vyhľadávaná a dosť rušná. Dlhá je približne 1,5 kilometra. V letovisku sa nachádza aj prístav s malými loďkami a jachtami, dokonca aj pekný aquapark Budva.

Neďaleko od od letoviska Budva sa nachádza pláž Jaz. Taktiež je tvorená oblými kamienkami. Pláž je rozľahlá až k Tivatu. Pláž je pokojnejšia a má pozvoľný vstup do mora. Rozdelená je na dve časti. Svoje miesto si tu nájdu aj nudisti.

Bečiči

Pokojnejšie letovisko ako Budva od ktorého sa nachádza iba 2 kilometre. Ponúka možnosti športu ale aj prechádzky po promenáde. Pláž je piesková a má necelé 2 kilometre.

Mena:Euro
Časový posun:+0h
Elektrický prúd:Napätie v elektrickej sieti je 220 V. Adaptér nie je potrebný.
Vakcinácia:Nie je potrebná.
Štátne zriadenie:Prezidentská republika
Jazyky:Čiernohorčina
Hlavné mesto:Podgorica

Letoviská Čierna Hora

8
Cestovateľský magazín

S idem.sk spoznávate svet naživo aj online. V našom magazíne pre vás pravidelne publikujeme inšpirácie na nové destinácie a užitočné cestovateľské tipy.

Nové
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku
Koh Samui: 3. Najväčší ostrov v Thajsku

Nádherne čisté tyrkysové more, pokojné nepreplnené pláže s bielym pieskom, sýtozelené palmy siahajúce až nad morskú hladinu, fascinujúca kokosová džungľa, usmiati a priateľskí ľudia, neskutočne chutné a ešte aj lacné jedlo na každom kroku a kedykoľvek ste hladní, ako aj pocit bezpečia, keď sa v noci prechádzate sami po pláži alebo nočnými ulicami.

pred 9 mesiacov 1786 videní | 3 minúty čítania
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
5 zaujímavostí v Dubaji, ktoré vám vyrazia dych
pred 9 mesiacov 2670 videní | 4 minúty čítania
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
Santorini nezvláda nápor turistov. Ostrov pripravuje rázne opatrenia
pred 9 mesiacov 8123 videní | 4 minúty čítania
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
Dovolenka vo Vietname: Ktoré miesta navštíviť a čo ochutnať?
pred 10 mesiacov 7562 videní | 10 minúty čítania
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
Navštíviť Seychely, Maldivy či Maurícius?
pred 10 mesiacov 1905 videní | 5 minúty čítania