Fakultatívne výlety na Mauríciu

Maruícius ponúka nezabudnuteľné výlety, nebudete chcieť vynechať ani jediný.

1. Zažite skutočný Maurícius

Počas celodenného výletu sa vydáte do centra malého predmestia Mahebourg, navštívite unikátnu továreň na výrobu sušienok starú viac ako 125 rokov. Potom sa vydáte loďou na ostrov Ile aux Aigrettes. Svoj deň ukončíte návštevou La Vanille Reserve des Mascareignes. Tento park je domovom veľkých korytnačiek, plazov, krokodílov a uvidíte tiež zaujímavú kolekciu motýľov a hmyzu.

2. Objavte tradície ostrova Maurícius

Celodenný výlet s návštevou botanickej záhrady Pamplemousses. Potom sa vydáte do Múzea cukru. Určite vás ohromí kópia prvého cukrovaru, liehovar na výrobu rumu a záhrada plná korenín.

3. Od nákupov až po posvätné miesta

Počas tohto celodenného výletu bude vaša cesta smerovať do Floréal a Curepipe. Curepipe je druhým najdôležitejším mestom a je to raj pre milovníkov nákupov. Môžete nakupovať priamo v továrňach a duty free obchodoch. Potom nasleduje krátka návšteva Trou aux Cerfs, zaniknutého kráteru (650 m n. m.). Budete pokračovať do Grand Bassin alebo Ganga Talao, zasvätené miesto bohoslužbám pre tých, ktorí uctievajú hinduizmus. Pôjdete pozdĺž Národného parku k Black River Gorges. Konečná zastávka bude Chamarel Cascade a Coloured Earth.

4. Vydajte sa za delfínmi

Poldenný lodný výlet s pozorovaním delfínov a možnosťou kúpania.

5. Kúpanie v modrej lagúne

Malý raj obklopený plážou s bielym pieskom, jedno z najviac cenených miest na Mauríciu. Celodenný odpočinok na pláži, kde sa môžete oddať opaľovaniu a kúpaniu v tyrkysovo modrej lagúne alebo využiť širokú ponuku vodných športov.

6. Prechádzka po morskom dne

Obľúbený poldenný výlet umožňujúci spoznať krásu podmorského sveta i nepotápačom. Dostanete záťažový opasok a potápačskú prilbu a môžete sa prechádzať po dne a obdivovať krásu miestnej fauny. Jedným z nezabudnuteľných zážitkov je aj kŕmenie rýb.

Výlety je možné zakúpiť na mieste u delegáta.

Môže vás zaujímať:
Dovolenka na ostrove Maurícius
Letoviská na ostrove Maurícius
Vyberte si zo širokej ponuky hotelov
Neviete sa rozhodnúť? Použite náš online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.