ELIXIR STUDIOS
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Čo je dobré vedieť:
  • Attica Rating: zvlášť záležalo
  • Attica Hodnotenie: predovšetkým zahriať
  • Attica Rating: dokonalý odpočinok
  • Attica Hodnotenie: Top pláž
  • Pevná cena pre deti


POLOHA: oddelený od dlhé lávové pláže len cez promenádu ​​s mnohými nákupných a zábavných podnikov. Autobusová zastávka s pravidelnými spojmi do Firá sa nachádza v cca. 100 m. Vzhľadom k tomu, promenáda je uzavretá na autobusovú dopravu, transfer musí byť posledný ca. vzťahovať na nohy 80 metrov.

Vášho bydliska (SnGe): Renovovaný v roku 2007, rodinný komplex sa skladá z dvoch jednoposchodových budov s celkom 15 ateliérov. Recepcia. Pred inštaláciou je "elixír" (bar/kaviareň/reštaurácia). Bezdrôtové pripojenie k internetu. Čistenie a výmena uterákov denne, výmena bielizne 2x týždenne.

STUDIA (SA): pre 1-3 osôb. Udržiavaný, s malým kuchynským kútom (pre prípravu maličkostí), posedenie, klimatizácia, telefón, 32 "LCD TV so satelitným príjmom, trezor, sprcha/WC, sušičom vlasov Balkón

SUPERIOR Studio (SB): ...... pre 1-3 osoby základným vybavením ako štúdia, ale priestrannejšie sprchou/WC, fén balkón s výhľadom na more

bazéna ... Bazén s vírivkou (od cca . 1.5), lehátka, slnečníky a pool/snack bar

pLÁŽ: Krásna, šedá láva/štrková pláž s ležadlami a slnečníkmi na prenájom pre hostí Elixir Studios, stoličky a slnečníky sú zadarmo ..

STRAVOVANIE: BB (rozšírená raňajky formou bufetu).

ATTICA SERVICE: nemecky hovoriaci sprievodca. Transfer na obale hotela.

ÚSPORY TIP: Pri rezervácii prenájmu automobilu Attica z/na prevod kreditnej letisko EUR 38 na osobu. autopožičovňa kat. A1 dostanete od EUR 154 za týždeň.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky