Hotel Sunshine Hotel And Residence
* * * * *

konečná cena za os.: 846 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Tento mestský hotel sa nachádza v centre známej štvrti Soi 8 v Pattayi, s množstvom zábavných zariadení a nočných klubov.

Vlastnosti:
Hotel má 188 dvojlôžkových izieb. Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu. Pre hostí hotela je k dispozícii TV miestnosť, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. K dispozícii sú aj obchody. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. Štandardné vybavenie väčšiny izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na oddych. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Pre optimálne pohodlie, telefón, TV, rádio a WiFi (zadarmo). Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Osviežujúci občerstvenie v horúcich dňoch sľubujú 2 vonkajšie bazény. Na slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, sviatky teraz. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. V obytných priestoroch voľný sektore spolu ponúka masáže aj nabitých stolný tenis a biliard. Deti sú láskyplne stará v klube deti.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa kaviareň a bar. Možnosť polpenzie. Všetky tri hlavné jedlá presviedčajú rôznymi jedálňami, obedmi a večerou, ktoré si hostia môžu vychutnať vo forme menu.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.11. - 10.11.2021
846,00 €
1.11. - 9.11.2021
829,00 €
2.11. - 10.11.2021
829,00 €
3.11. - 12.11.2021
846,00 €
4.11. - 12.11.2021
829,00 €