Hotel Jomtien Palm Beach
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: hotel sa nachádza v severnej časti Jomtien a iba cca. 100 metrov od pláže. Do centra Pattaya je cca. 4 km dosah. Mnoho obchodov, reštaurácií a zábavných podnikov sa nachádza priamo na ceste na pláži pred hotelom. Doba prenosu z letiska v Bangkoku je cca. 120 minút.

Vybavenie: Hotel sa skladá z dvoch budov a má 723 izieb. K vybaveniu patrí priestranná, moderne zariadená vstupná hala s posedením, obchody, bar a dva vonkajšie bazény (jeden na strešnom bazéne), kde môžete relaxovať vo vonkajšom areáli.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior: Moderné a vkusne zariadené izby sú cca. Veľkosť 34 m² a vybavená vaňou/WC, klimatizáciou, satelitnou TV (Deutsche Welle), telefónom, minibarom (za poplatok) a bočným výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti jedla: B & B: americké raňajky formou bufetu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Šport za poplatok: bowling, kulečník a rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia).

Wellness: procedúry a masáže vo wellness centre za poplatok.

Credit hotela: Visa, MasterCard a Amex.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.


Poznámka 2: 408 Moo12. JOMITIEN ROAS
20250 PATTAYA/THAJSKO
006638231350-67
006638231368-9zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky