Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Marrakesh Hua Hin Resort & Spa
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa v mixe štýlov medzi orientálne a thajskom štýle, ktorý sa nachádza priamo pri dlhej piesočnej pláži Hua Hin. Iba cca. 10 minút je nová a moderná "Bluport Mall". Doba prenosu z medzinárodného letiska v Bangkoku je cca. 3 hodiny.

Vybavenie: Tento luxusný hotel sa skladá z celkom 76 apartmánov v marockom štýle, ktoré sa rozprestierajú po celom viacpodlažnej budove. Pre telesnú pohodu reštaurácie "Al Hamra" sa ponúkajú medzinárodné a ázijské jedlá, ako aj plážový bar "Al Janna" s výberom alkoholických a nealkoholických nápojov. V záhradách s dlhými palmami je bazén s integrovanými vodnými lôžkami jacuzzi. V bazéne sú k dispozícii lehátka a slnečníky.

Rezervovať si zariadenia:
Suita Jacuzzi: Suity (asi 55 m²) majú kúpeľňu so samostatnou sprchou, WC, sušič na vlasy, trezor, TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu, zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar a balkón s vírivkou.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: Bohaté americké raňajky formou bufetu. Pre rezervovanú polpenziu prídavnú večeru ako set menu (3-chodové menu), alebo kvôli kapacite formou bufetu.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Športové cene: fitnes centrum.

Detský program: Jamal Kid's Club (9:00 - 18:00)

Wellness: kúpele Noora s rôznymi masážami a procedúrami za poplatok.

Hotel servis: Wi-Fi v celom objekte hotela.
Kyvadlová doprava do centra bez poplatku.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.

V období od novembra do februára neexistuje žiadna plážová oblasť, je úplne zaplavená.

Vzhľadom na blízkosť letiska nie je možné vylúčiť hluk lietadiel!

V závislosti od hladiny vody a odlivu je plavanie v mori možné len v obmedzenom rozsahu (nízka hladina vody v apríli a septembri, dokonca aj pri odlivu).

V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}