Hotel The Library Samui
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie:
Tento rezortný hotel na pláži sa nachádza na piesočnatej pláži Chaweng v Thajskom zálive, len pár krokov od nákupnej štvrte a mestskej hromadnej dopravy. V okolí nájdete reštaurácie, obchody, bary a kluby. Atrakcie ako Veľký Budha, Hinta Hinyai a Angthong National Marine Park sú vzdialené približne 30 minút jazdy. Na letisko Samui sa autom dostanete za 15 minút.

Zariadenie:
13 štúdií, 13 apartmánov a 188 dvojlôžkových izieb ponúka možnosť cítiť sa ako doma. Recepcia je otvorená 24 hodín. V hoteli sú k dispozícii šatňa, trezor, TV miestnosť, služba stráženia detí, lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Suveníry z pobytu si môžete zakúpiť v obchode so suvenírmi. Záhrada ponúka priestor pre relaxáciu a rekreáciu vo voľnej prírode. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa; príjemnú klímu v miestnosti je zaistená klimatizácia. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Všetky izby majú manželskú posteľ alebo king-size posteľou. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Chladnička, mini chladničkou a čaj/kávovar. Žehliaca súprava je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefón, TV, CD prehrávač, DVD prehrávačom a Wi-Fi. Výhodou v izbe patrí poskytovanej papuče. Kúpeľne sú vybavené sprchou,kúpeľ a whirlpool. Fén a župany dá využiť pre každodenné použitie. Dom ponúka medzi rodinné izby a izby.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Pre relaxáciu, pozývajú sa slnečníky pod slnečníkmi na terase. K dispozícii je celý rad aktivít, vrátane surfovania, windsurfingu, kanoistiky, kayaking, posilňovne, kúpeľov a solária. Pre deti sa ponúka zábavný program.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je jedáleň, raňajková miestnosť a bar. K dispozícii je klimatizovaná nefajčiarska reštaurácia s vysokými stoličkami a fajciarov. Raňajky je skvelý štart do nového dňa. Na poludnie je tu výber z bufetu, à la carte a menu a na večeru od à la carte a menu.

Kreditné karty:
Ubytovacie zariadenie prijíma tieto kreditné karty: American Express, Visa, JCB a MasterCard.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky