Hotel The Kala Samui Boutique Hotel
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Tento obľúbený hotel na kopci má idylické prostredie uprostred kokosových paliem medzi Chaweng a Lamai. Ideálny prázdninový cieľ pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu, ktorí nechcú vzdať komfortu. Malá pláž je v cca. 5 minút chôdze, cca. 8 minút kajakom (sezónne) alebo 1-2 minúty bezplatným kyvadlovým autobusom. V centre Lamai (3 km) a Chaweng (5 km) sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, nákupných a zábavných zariadení. Čas prepravy z letiska Koh Samui je cca. 20 minút jazdy autom.

Vybavenie: Tento malý luxusný butikový hotel v thajskom štýle má 38 izieb rozmiestnených v rôznych budovách a samostatných bazénových vilách v celom objekte.Medzi výhody patrí láskavo zdobená lobby s recepciou s výhľadom na more, knižnicu a obchod so suvenírmi.Kulinárske špeciality sa podávajú v reštaurácii av baroch: "26 stupňov" ponúka široký výber miestnych a medzinárodných špecialít.V "kráľovskom baru", ako aj v "salóniku Lobby" sa počas dňa pripravujú lahodné koktaily, chladné nápoje a rôzne občerstvenie.V tropickom vonkajšom komplexe lemujúcom kokosové palmy, bazén so slnečnou terasou vás pozýva na relaxáciu a odpočinok.Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zdarma pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Izba Deluxe: Moderné a priestranné izby so starožitným nábytkom (45-52 m²) sa nachádzajú v hlavnej budove a majú kúpeľňu a sprchu, sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, káblovú televíziu, telefón, minibar (za poplatok) Kávovar a čajník a balkón alebo terasa s výhľadom na more.
Duplex Pool Villa: S rovnakým vybavením oveľa priestrannejším (asi 160 m² vrátane vonkajšieho priestoru), na dvoch úrovniach a navyše s DVD/MP3 prehrávačom, vonkajšou sprchou a vlastným bazénom.
Rodinná izba Deluxe: S rovnakými funkciami ako izby Deluxe, priestrannejšie (45 m²), s 2 samostatnými spálňami, obývacou izbou, Wi-Fi v cene a balkónom s výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky. Pre rezervované polpenzie príplatok na večeru ako nastavené menu.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5

Športy v cene: prenájom kajaku. Vybavenie na šnorchlovanie (podľa dostupnosti).

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi.

Wellness: moderné "kúpele Agarin" ponúkajú rôzne kúpeľné procedúry a masáže. Tu je každodenný život rýchlo zabudnutý a relaxácia je na programe. Všetky procedúry a masáže za poplatok.
******
*** Výlučne pre hostí Schauinsland ***
Na osobu a pobyt jeden
"Podpisový wellness balíček" (2 hodiny)
hotela. (Minimálny pobyt 7 nocí). Balík obsahuje 2 hodiny thajskej a/alebo masáž nôh.

Wi-Fi je k dispozícii v celom areáli bezplatne.

Credit hotela: Majster a Visa kartu.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
Vzhľadom na svah odporúčame minimálny vek 14 rokov.
Vďaka svahu a mnohým schodom nie je zariadenie vhodné pre telesne postihnutých hostí.
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.


Poznámka 2: Kala Boutique Hotel Samui 210/8 Moo 4, T.MARET 84320 KOH SAMUI/Thajsko Tel: 006677422671 Fax: 006677422672 Internet:

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky