Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Lawana Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel sa nachádza priamo na kilometer dlhej, jemne svahovitej piesočnatej pláži Bophut na severe Koh Samui. Niektoré reštaurácie a bary sú v cca. 5-minútová jazda. Centrum pláže Chaweng je vzdialené asi 10-15 minút jazdy. Čas prepravy z letiska Koh Samui je cca. 15 minút jazdy autom.

Vybavenie: Malý moderný hotelový komplex v thajskom štýle pozostáva z celkom 40 izieb v bungalovoch, ktoré sa nachádzajú v tropickej záhrade. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia, reštaurácia à la carte a bar, ako aj sladkovodný bazén so slnečnou terasou. Plážové lehátka, osušky a dáždniky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Bungalovová záhrada: Izby (asi 28 m²) sú vkusne a láskyplne zariadené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV (Deutsche Welle), chladničkou, trezorom a terasou na strane záhrady. 2 fľaše vody na pobyt vrátane
Bungalovová záhrada (2 spálne): Vybavená rovnakým vybavením, ale väčším (50 m²) a 2 spálňami a 2 kúpeľňami.
Bungalov Private Pool: Rovnaké vlastnosti ako bungalovové izby, ale väčšie (cca 120 m²) a navyše s vlastným bazénom.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky. Na obed alebo večeru spoločnosti HP ako nastavené menu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové cene: kajak nájomné.

Wellness: Masáže za poplatok.

Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte bezplatne.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: 180/10 T.Bophut
84320 KOH SAMUI/THAJSKO
006677425631-3
006677425634

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}